Nutrilon 2 - kolikrát denně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.14 17:36
Nutrilon 2 - kolikrát denně?

Zdravím,

mám dotaz ohledně počtu dávek Nutrilonu denně. Mám 11 měsíčního prcka a ještě před pár dny, tak dostával Nutrilon jen ráno když vstal a večer před spaním takže 2× denně ale už druhý den, mi nechce moc jíst „normální“ jídlo a chce jen flašku s Nutrilonem ale stejně vypije tak něco málo pod půlku a zbytek nechá což nenechával :roll: Dostává 180 ml ráno a i večer.

Jako dostanu do něj cokoliv ale od všeho si jen zobne není to plnohodnotný jedení :nevim: takže jsem se chtěla jen zeptat zda někdo s tímhle nemáte zkušenost :nevim: mi jde o to zda mu můžu dát třebas ještě jednu flašku denně navíc když jí má radši než ostatní jídlo nebo jestli mám pokračovat i v tom málu co sní :nevim: takže by měl 3× denně 180 ml :think: zase je škoda to pak vylejvat to co nechá :roll:

U dcerky se mi tohle nikdy nestalo ta si ho sama v roce odbourala což bych byla ráda aby tomu tak bylo i u malýho :nevim: Díky moc za odpověďi!

Reakce:
zuzouš
Extra třída :D 10365 příspěvků 16.10.14 18:09

Stalo spoustakrát, přicházející nemoc, zuby,…Tak udělej menší dávku, třeba stovku, přece přidělat můžeš vždycky. Když měly holky mlíčný období a měly hlad, nabídla jsem nejdřív něco normálního, buď si zobly nebo ne, no a potom dostaly mlíko. Ale nikdy vyloženě nezlobily s jídlem, vždycky se to vázalo k nějakýmu problému, takže jsem jim dopřála mlíka co hrdlo ráčí a nebála se, že by toho začly zneužívat.

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.14 18:50
@zuzouš píše:
Stalo spoustakrát, přicházející nemoc, zuby,…Tak udělej menší dávku, třeba stovku, přece přidělat můžeš vždycky. Když měly holky mlíčný období a měly hlad, nabídla jsem nejdřív něco normálního, buď si zobly nebo ne, no a potom dostaly mlíko. Ale nikdy vyloženě nezlobily s jídlem, vždycky se to vázalo k nějakýmu problému, takže jsem jim dopřála mlíka co hrdlo ráčí a nebála se, že by toho začly zneužívat.

Jasny rozumím a díky :kytka: zkusím to a uvidíme třebas za tím něco taky je :think: bězný to není ještě nikdy se mi to nestalo :roll: Já se právě bála abych nepřekročia i tu denní dávku toho Nutrilonu pač píšou, že má mít dvě na den a když mu dám přes den třetí, tak je to jedna navíc :think: a ak i toho zneužívání samozřejmě ale jj možná fakt se to k něčemu váže to mě nenapadlo :zed:

zuzouš
Extra třída :D 10365 příspěvků 16.10.14 19:48

Ty dvě dávky jsou podle mě myšlený tak, že když jich dáš víc, začne to mlíko už nahrazovat normální stravu, jenže to ty právě potřebuješ, když ti mládě jinak nejí. Je běžný, že třeba v době zubů je i dvouletý dítě celý den na mlíku :)

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.14 20:32
@zuzouš píše:
Ty dvě dávky jsou podle mě myšlený tak, že když jich dáš víc, začne to mlíko už nahrazovat normální stravu, jenže to ty právě potřebuješ, když ti mládě jinak nejí. Je běžný, že třeba v době zubů je i dvouletý dítě celý den na mlíku :)

Celej den? 8o Ale jasny principu rozumim co pises :pankac: 8) njn když pak všude ctes, ze pak z toho jsou obezni deti a ze to kazi zuby atd. no :zed: :nevim: kazdopadne diky moc zítra to takhle zkusim a uvidíme snad to bude jen chvilkovy a z nejakyho duvodu no :think: :nevim:

Vuninka
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 16.10.14 20:48
@JayLee píše:
Zdravím,

mám dotaz ohledně počtu dávek Nutrilonu denně. Mám 11 měsíčního prcka a ještě před pár dny, tak dostával Nutrilon jen ráno když vstal a večer před spaním takže 2× denně ale už druhý den, mi nechce moc jíst „normální“ jídlo a chce jen flašku s Nutrilonem ale stejně vypije tak něco málo pod půlku a zbytek nechá což nenechával :roll: Dostává 180 ml ráno a i večer.

Jako dostanu do něj cokoliv ale od všeho si jen zobne není to plnohodnotný jedení :nevim: takže jsem se chtěla jen zeptat zda někdo s tímhle nemáte zkušenost :nevim: mi jde o to zda mu můžu dát třebas ještě jednu flašku denně navíc když jí má radši než ostatní jídlo nebo jestli mám pokračovat i v tom málu co sní :nevim: takže by měl 3× denně 180 ml :think: zase je škoda to pak vylejvat to co nechá :roll:

U dcerky se mi tohle nikdy nestalo ta si ho sama v roce odbourala což bych byla ráda aby tomu tak bylo i u malýho :nevim: Díky moc za odpověďi!

Ahoj kdyz malej normálně papá tak dostane ráno 240ml a večer v postýlce 240 ml když jsou ale dny kdy mi nechce nic sníst tak mu dávám mlíčko klidně celý den místo jídel protože to nikdy neodmítne raději mu dám mlíko než aby mi snedl od vseho trochu pak se to zase ustali a jí normálne je mu 15m

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.14 07:45
@Vuninka píše:
Ahoj kdyz malej normálně papá tak dostane ráno 240ml a večer v postýlce 240 ml když jsou ale dny kdy mi nechce nic sníst tak mu dávám mlíčko klidně celý den místo jídel protože to nikdy neodmítne raději mu dám mlíko než aby mi snedl od vseho trochu pak se to zase ustali a jí normálne je mu 15m
:pankac: :pankac: taky moc díky :palec: dneska to taky takhle zkusim a budu doufat, ze si na to mliko nezvykne a ze je to jen na „chvili“ nez se zase rozjí nebe se ukaze proc tahle změna :nevim: on třebas jogurt nebo přesnídávku sni ale třebas obed to jen 3 lzicky a uz nechce a to jedl vždy všechno at omacky nebo jakykoliv jiny jidla :nevim:
Vuninka
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 17.10.14 20:49
@JayLee píše: :pankac: :pankac: taky moc díky :palec: dneska to taky takhle zkusim a budu doufat, ze si na to mliko nezvykne a ze je to jen na „chvili“ nez se zase rozjí nebe se ukaze proc tahle změna :nevim: on třebas jogurt nebo přesnídávku sni ale třebas obed to jen 3 lzicky a uz nechce a to jedl vždy všechno at omacky nebo jakykoliv jiny jidla :nevim:

Já má doma jedlíka sní toho víc než já a to nepřeháním. Dnes byl taky na mlíčku byl nějakej ukňouranej…to je jedno s druhym počasi ma na ne velky vliv a nam rostou dalši stolicky urco se to upravi :hug:

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.14 10:19
@Vuninka píše:
Já má doma jedlíka sní toho víc než já a to nepřeháním. Dnes byl taky na mlíčku byl nějakej ukňouranej…to je jedno s druhym počasi ma na ne velky vliv a nam rostou dalši stolicky urco se to upravi :hug:

jj diky moc :hug: :palec: uz něco malo i sni a je z toho ryma a kaslik trosku pac nemá ani hlas poradne :cert: ale teploty nemá jen je takovej vic mazlici a spavejsi a uknouranejsi :pocitac: takze proste pockam az bude ok a zase zacne jist naplno :kytka: ono toho Nutrilonu stejne vypije jen pulku z te jeho denní davky co ma mit ty 2× 180 takze je videt ze chut k jidlu moc nemá když od vseho sni jen něco a před tim jedl všechno a do konce no :nevim: ale ovoce třebas ji ale jak je to jogurt nebo omacka nebo presnidavka nebo klasicka snidane nebo proste cokoliv jiného tak jen zobne :|

Vuninka
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 18.10.14 21:22
@JayLee píše:
jj diky moc :hug: :palec: uz něco malo i sni a je z toho ryma a kaslik trosku pac nemá ani hlas poradne :cert: ale teploty nemá jen je takovej vic mazlici a spavejsi a uknouranejsi :pocitac: takze proste pockam az bude ok a zase zacne jist naplno :kytka: ono toho Nutrilonu stejne vypije jen pulku z te jeho denní davky co ma mit ty 2× 180 takze je videt ze chut k jidlu moc nemá když od vseho sni jen něco a před tim jedl všechno a do konce no :nevim: ale ovoce třebas ji ale jak je to jogurt nebo omacka nebo presnidavka nebo klasicka snidane nebo proste cokoliv jiného tak jen zobne :|

mě tehdy když byl malej nemocnej doktorka řekla že když maji deti teplotu tak nemaji chut na takovy ty omacky a sytejsi jidla ze muze odmitat i mleko protoze je to udajne zahlenuje nevim… :nevim: je pravda ze kdyz ma amlej rymu a nebo teplotu tak davam spis polevky a vodu pije jak steklej
at je to co nejdrive ok :hug:

Vrtacka
Kecalka 474 příspěvků 19.10.14 08:05
Nutrilon 2

Ahoj lidi,

při objednávce nutrilonu jsem udělal docela fatální chybu. Chtěl jsem č. III, ale koupil jsem č. II., viz:
 http://www.pilulka.cz/…on-2-ha-800g

Pokud je zde někdo, kdo bydlí v Praze, nejlépe v blízkosti metra B a chtěl by tento nutrilon za 412 Kč, napište mi prosím do SZ. :) Mám 4 plechovky, zabalené, nepoškozené. Prostě jako z lékárny. ;)

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.14 09:57
@Vuninka píše:
mě tehdy když byl malej nemocnej doktorka řekla že když maji deti teplotu tak nemaji chut na takovy ty omacky a sytejsi jidla ze muze odmitat i mleko protoze je to udajne zahlenuje nevim… :nevim: je pravda ze kdyz ma amlej rymu a nebo teplotu tak davam spis polevky a vodu pije jak steklej
at je to co nejdrive ok :hug:

jo jo a tomu i verim, ze to tak je :pankac: taky jen vic pil a spis ovoce nez omacky a jina klasicka jidla :roll:
Ale včera uz jedl v pohode všechno a jak :pankac: a mliko mel jen na noc ani rano ho nechtel :pankac: takze jen jedna davka denne :palec: takze to asi bylo jen tou 2 denní rýmou, která uz je na ustupu plne :kytka: takze uz je to ok a moc vsem diky - pro priste budu vedet :andel:

Vuninka
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 19.10.14 20:13
@JayLee píše:
jo jo a tomu i verim, ze to tak je :pankac: taky jen vic pil a spis ovoce nez omacky a jina klasicka jidla :roll:
Ale včera uz jedl v pohode všechno a jak :pankac: a mliko mel jen na noc ani rano ho nechtel :pankac: takze jen jedna davka denne :palec: takze to asi bylo jen tou 2 denní rýmou, která uz je na ustupu plne :kytka: takze uz je to ok a moc vsem diky - pro priste budu vedet :andel:
:palec:
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >

Babička utýraného Marka (†3) hrozí mstou: Simonu bych zašlapala do země!

Tím, kdo smrtí sotva tříletého Marečka z Loun nejvíce trpí, je nepochybně... číst dále >