Miminko jí na etapy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
janicel
Kecalka 145 příspěvků 17.10.14 13:07
miminko jí na etapy

Ahoj naše malá má 6 týdnů, a je taková furt nenajedená, probudí se a nabaští vypije 50 ml, pak nechce a je klid do půl hodiny zas pláč přiložím a zas třeba 30 a pak ještě jednou po chvíli 40 ml, takže nakonec kojím na etapy hodinu, a ona to najednou vypít neumí? je mi to divné, ale je to tak měli jste to tak někdo? srovná se to? si říkám jestli nemůže mít bolení, z toho jedení na etapy :think: dík

Reakce:
Idril
Závislačka 2993 příspěvků 17.10.14 13:22

Moje má tři a půl měsíce a jí na etapy od začátku. Pokaždé v kuse saje max. 2 minuty, dokud jí nezačne zajímat něco jiného a za půlhodiny, hodinu nebo i za deset minut chce znovu. Pořádně pije jen v noci, kdy u toho spí. Zvykla jsem si :nevim:

dariB
Stálice 69 příspěvků 17.10.14 13:25

Ahoj. Kolem 6. týdne jsem měla malou u prsu skoro pořád, nevím sice kolik toho na jedno kojení vypila (nikdy jsem ji nevážila), ale přikládala jsem taky min. 2× do hodiny. Připisuju to růstovému spurtu a taky tomu, že se tvorba mlíčka ustaluje a trošku se mění chuť. Do týdne by to mělo přejít.
Ohledně toho bolení, asi je to individuální. Když jsem měla pocit, že malou bolí bříško, namazali jsme mastičkou, pomasírovali a bylo to ok.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 17.10.14 13:27

@janicel je to normální, dělaj to téměř všechny děti.. můj to samé..

Fima
Nadpozemská drbna 29366 příspěvků 2 inzeráty 17.10.14 13:32

Ano, měla jsem to tak. Ze začátku jsem kojila třeba i po 20 minutách, pak se to kolem 3 měsíce trochu utřepalo a vydržel hodinu nebo dvě. Ale do doby, než jsme začali s příkrmem, což bylo v 5 měsících, jsem pořád jen kojila. Kluk jedl málo (ještě v 5 měsících jen 90ml, starší v té době pil víc jak jednou tolik…), ale často. Hodně trpěl na koliky, měl reflux, takže jsem ho snažila moc nepřekrmovat, on ani nechtěl a řekl si, kdy má dost, ale na druhou stranu se zase u prsa uklidňoval, dudlík dlouho nechtěl.

EDIT: Jinak v 6 týdnech je růstový spurt, to je naprosto normální. ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Server Forum 24 si vymyslel článek o politickém ovlivňování Lvů. Ozval se režisér Trojan!

Studená sprcha pro web Forum 24! Ondřej Trojan se ohradil vůči lžím, že jeho... číst dále >

Hasta la vista, Dádo! Patrasová posouvá hranice svého instagramového bizáru

Brzy jí bude třiašedesát, svými selfíčky na Instagramu ale Dáda Patrasová... číst dále >