Batole - svačina na cestu

415
9.9.20 15:49

batole - svačina na cestu

Ahoj, co berete s sebou na svačinu 2 a 3letým dětem, když jedete na delší nákupy či na výlet?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18749
9.9.20 15:56

Kapsicky s presnidavkou, mysli tyčinky nebo detske krupky, nekdy susenky, ale nesmi na tom byt cokolada, nakrajene ovoce nebo zeleninu, na dlouhy výlet treba toust.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
9.9.20 16:00

Brumíka nebo ovocnou kapsičku, stejně nechce ani jedno.. Zabalené jídlo, co rychle vezmu do kabelky. Kukuřičné křupky, ty jí tak jednou za rok.. Vlastně nevím. Namazané rohlíky si nevezme, nakrájené ovoce a zeleninu občas.. Končí to bonbony a tím, že chce koupit to, co vidí někde u stánku (ideálně zmrzlinu nebo párek v rohlíku).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10403
9.9.20 16:03

Na delší nákupy nic - 1-2h děti bez jídla vydrží a půldenní shopování neprovozuju.
Na výlet všechno možné - namazané pečivo, loupáček, upečenou buchtu, přesnídávkovou kapsičku, nakrájenou zeleninu/ovoce. Na celodenní výlet v sychravém počasí vezmu klidně termoskovou misku s horkou polévkou nebo rizotem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5261
9.9.20 16:10

Záleží na jak dlouho pokud na celý den tak sebou vezmu HiPP srdíčko to je hotové jídlo pro děti do 3 let a nebo pokud je uvařeno něco co nemusí být v ledničce tak to. A pak mističky s nakrájeným jablkem mrkví nebo třeba broskví pak třeba loupák a nějakou ovocnou kapsicku či toust. A pak nějakou dobrotu třeba brumika nebo nějakou sušenku pokud jedeme kde se dá něco koupit tak neberu brumika v teple když pěkně šla tak dostala malého nanuka buď mrože nebo Eskymo nebo Misu.
Pokud jedeme jen na nákup beru jen vodu maximálně dám do kabelky kapsicku stejně vždycky vysomruje rohlík.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9089
9.9.20 16:18

Nakrájené ovoce a zeleninu, suché housky-ty děti milují extra. Ovocné kapsičky, domácí buchtu nebo sušenky. Na nákupy nic, ulomím jim kousek housky v obchodě :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45523
9.9.20 16:41

Na dlouhé nákupy jsem nejezdila. Nechápu, co to dítěti dá a proč ho na něco takového tahat.
Na výlety jsem brala brumika, nakrájené ovoce, zeleninu, křupky, ovocnou kapsičku, rohlík + tvrdý sýr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15562
9.9.20 16:47

Ja vyuzivala te trochu nudy a na vyletech, kdyz deti sedely (v aute, na kole na sedacce), jsem davala nakrajenou zeleninu. Jeden druh, jeden pytlik, tak si mohly vybrat podle chuti. Vsechny deti mi ji do ted zeleninu bez reptani.
Na delsi vylety teda plus nejake normalni jidlo na hlad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15562
9.9.20 16:48

Na dlouhe nakupy posilam tatinka :mrgreen: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13934
9.9.20 16:49

Mimo to co tu uz bylo receno davame susene ovoce a orisky :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7915
9.9.20 16:53

Na celodenní výlety se mi osvědčila malá termoska s rizotem, těstovinami s něčím, tortelinami… jenom se po tom zapráší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1210
9.9.20 18:09

No to co doma, ne? Bilej jogurt, do krabičky vedle vločky a kornflejky, nakrájené ovoce a zeleninu, pecivo a vedle do misky pomazanku. Různé krupky, knekebroty,, rýžové chlebicky…

Jinak asi dostanu cocku, že jsem bio-eko-prirodni matka, ale fascinuje mě to množství brumiku tady… Víte, ze je to výživove na úrovni tatranky, že jo? Prostě mls, ne svacina…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
237
9.9.20 18:14

Bereme ovoce a zeleninu nakrájené na mesicky. Pak neco k tomu, buchtu, rohlík, krupky.

Na dlouhou jízdu autem neco nedrobivého nečokoládového, treba ty kapsičky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18749
9.9.20 18:20

@Platanka ono taky zalezi kde tu svacinu davas, treba jezdime daleko autem a davat pečivo s pomazankou nebo jogurt v misce s cornflakama, tak je to vsude, ale to i ten brumik no. Ja vetsinou beru cokoliv nedrobiveho, co si dite vezme do ruky a bez toho aby to opatlalo vsude kolem sebe nebo to rozdrobilo na mikro kousicky a idelane rozsedlo, to dostane do sebe bez moji pomoci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5261
9.9.20 18:26

@Platanka tak samozřejmě že je to mls malá to taky ani jedno celé má to asi 25 g a nemá to každý den. Základ je jídlo pak syrové ovoce a sýrová zelenina. A když ujde takové 11 kilové tintitko 2 km tak trochu cukru ihned spali. Doma bych jí to nedala. Už jen kvůli tomu že by se naučila doma „somrovat“ ale na výletě když je dlouhý den a hodně výdej energie tak proč ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama