Baví se s vámi ex?

Anonymní
27.5.16 16:09

Baví se s vámi ex?

Ahoj všichni :mavam: Potkala jsem po dvou letech bývalého, chtěla jsem hodit řeč, ale narazila jsem, nechtěl se se mnou vůbec bavit. Tak je mi to trošku líto, přeci jen po společně strávených letech by mě zajímalo, jak se má. I bych zašla pokecat. Za jak dlouho se s vámi bývalí začali bavit, pokud vůbec? :D

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
27.5.16 16:13

Mám dva „vážnější“, se kterýma se nebavím, s jedním nechci, s druhým nemám důvod. Ani jednoho nepotkávám :nevim: rozchod neproběhl ani u jednoho moc dobře. Se třetím, se kterým to nebylo dvakrát vážné, se bavíme celkem v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
24406
27.5.16 16:20

Nebaví, proc bych se s nima měla bavit pokud nemáme třeba děti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25486
27.5.16 16:22

No tak záleží jak a proč jste se rozešli…já když své bývalé potkám..což se mi dlouho nestalo, tak pár slov klidně prohodíme :nevim:

Příspěvek upraven 27.05.16 v 16:22

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.5.16 16:22
@pikola píše:
Nebaví, proc bych se s nima měla bavit pokud nemáme třeba děti?

Ani kdybyste se po

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.5.16 16:23
@pikola píše:
Nebaví, proc bych se s nima měla bavit pokud nemáme třeba děti?

Ani kdybyste se náhodou potkali?

• Nahlásit
  • Citovat
24406
27.5.16 16:26
@Anonymní píše:
Ani kdybyste se náhodou potkali?

Tak asi jak kterej, možná by jsme se pozdravili, většinu bych asi ani nepoznala :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
27.5.16 16:52

Já se svým bývalým strávila 7 let a nebavíme se a myslím, že ani nebudeme. Potkali jsme se asi rok po rozchodu a proběhl akorát pozdrav, nic víc. Kdybychom se potkali v budoucnu, asi to bude stejné.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.5.16 16:54
@Tunrida píše:
Já se svým bývalým strávila 7 let a nebavíme se a myslím, že ani nebudeme. Potkali jsme se asi rok po rozchodu a proběhl akorát pozdrav, nic víc. Kdybychom se potkali v budoucnu, asi to bude stejné.

A byl to ošklivý rozchod?

• Nahlásit
  • Citovat
795
27.5.16 16:57

Se vsema ex přítelema se bavim… Nevyhledáváme kontakt ale když se potkáme tak se zakecame

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3686
27.5.16 16:59
@Anonymní píše:
Ahoj všichni :mavam: Potkala jsem po dvou letech bývalého, chtěla jsem hodit řeč, ale narazila jsem, nechtěl se se mnou vůbec bavit. Tak je mi to trošku líto, přeci jen po společně strávených letech by mě zajímalo, jak se má. I bych zašla pokecat. Za jak dlouho se s vámi bývalí začali bavit, pokud vůbec? :D

Můj ex by se bavit chtěl, ale já ne :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
27.5.16 17:00
@Anonymní píše:
A byl to ošklivý rozchod?

Ani ne. Spíš byl náročný ten vztah a rozchod o to těžší. Byl to z mý strany spíš útěk a ten vztah se vlastně nikdy neuzavřel.

• Nahlásit
  • Citovat
3794
27.5.16 17:00

Se ex jsme spolu byli 9 let a nebavíme se už pár let, úplně mě odstřihl. Vcelku mě to mrzí, klidně bych pokecala :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
187
27.5.16 17:26

@pikola No jasný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11416
27.5.16 17:35

Bavíme. I jsme spolu záměrně šli ven nebo někam posedět. Co spolu nejsme, víc si rozumíme :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama