Srostlá předkožka prosím poraďte

Anonymní
26.5.16 15:05

srostlá předkožka prosím poradte

Dobrý den ženy, muj přitel má takový menší problém s penisem jakoby srostlou předkožku, když spolu spíme tak mu to pak trošku níž popraská ta kužička a dost ho to bolí. Chci se vás zeptat zda nevíte co by se s tím dalo dělat nebo kam s tím zajít?
Hledala jsem na internetu obrázek našla jsem tohle je přesně ono. děkuji vám moc

http://www.ulekare.cz/…29ed1376.jpg?…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

20736
26.5.16 15:07

Prolémy podobného rázu se řeší na urologii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
26.5.16 15:09

Urologie, ať tam zajde co nejdřív.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Muzz
26.5.16 15:12
@Anonymní píše:
Dobrý den ženy, muj přitel má takový menší problém s penisem jakoby srostlou předkožku, když spolu spíme tak mu to pak trošku níž popraská ta kužička a dost ho to bolí. Chci se vás zeptat zda nevíte co by se s tím dalo dělat nebo kam s tím zajít?
Hledala jsem na internetu obrázek našla jsem tohle je přesně ono. děkuji vám mochttp://www.ulekare.cz/…29ed1376.jpg?…

Tak na obrázku tam není srostlá nebo úzká předkožka, ale zkrácená uzdička. To se řeší operací. Bohužel, většinou tou plastikou lékaři míní přetnutí uzdičky nebo její odstranění. V zásadě jde předkožka i podélně naříznou, takže se uvolní a prodlouží, nedojde k jejímu přeříznutí. Lékaři zřejmě volí zákrok, který je snadný a rychlý a vzp nemusí tolik platit, jak za skutečnou prodlužující plastiku.

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
26.5.16 16:00

Manzela trapilo to same, vyresila to az obrizka

• Nahlásit
  • Citovat
737
26.5.16 16:05

Urolog udělá levně šmik a bude po problému. Nebo za tři tisíce udělá šmik plastický chirurg.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.5.16 18:00
@Anonymní píše:
Manzela trapilo to same, vyresila to az obrizka

No mě napadlo hned totéž že to bude asi na obřízku, mohla by jsi mi prosím napsat nějaký postup jak to probíhalo, jak to třeba pak manžel snášel nebo něco okolo toho? děkuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
1381
26.5.16 20:08

...

Přítel za mlada málo honil :zed: Ať si ho každý večer máchá v heřmánku a opatrně, nenásilně vyhrnuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1381
26.5.16 20:09
@Františka85 píše:
Urolog udělá levně šmik a bude po problému. Nebo za tři tisíce udělá šmik plastický chirurg.
… jenže to právě zakladatelka nechce dělat šmik. Je to rodinný poklad :D
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4970
26.5.16 20:44

Pokud je krátká uzdička tak, že při erekci dojde k ohýbání žaludu (napínáním uzdičky), tak nejjednodušším výkonem je ambulantně provedená frenuloplastika v lokální anestezii. Obřízka je v takovém případě naprosto zbytečná. I pokud by měl předkožku zúženou, tak v drtivé většině případů pomůže roztahování v teplé vodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.5.16 20:51
@Tecumseh píše: … jenže to právě zakladatelka nechce dělat šmik. Je to rodinný poklad :D

To nikdo neřekl, já bych moc chtěla aby prostě se to nějak pořešilo, aby to bylo v pořádku ničí mě jak po sexu ho to bolí protože mu praská kužička pod tím..

• Nahlásit
  • Citovat
1381
26.5.16 21:12

Přítel za mlada málo honil :zed: Ať si ho každý večer máchá v heřmánku a opatrně, nenásilně vyhrnuje.

@Doctus píše:
Pokud je krátká uzdička tak, že při erekci dojde k ohýbání žaludu (napínáním uzdičky), tak nejjednodušším výkonem je ambulantně provedená frenuloplastika v lokální anestezii. Obřízka je v takovém případě naprosto zbytečná. I pokud by měl předkožku zúženou, tak v drtivé většině případů pomůže roztahování v teplé vodě.

Jojo, zapomněl jsem napsat, že ten heřmánek musí být teplý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2615
27.5.16 21:32
@Doctus píše:
Pokud je krátká uzdička tak, že při erekci dojde k ohýbání žaludu (napínáním uzdičky), tak nejjednodušším výkonem je ambulantně provedená frenuloplastika v lokální anestezii. Obřízka je v takovém případě naprosto zbytečná. I pokud by měl předkožku zúženou, tak v drtivé většině případů pomůže roztahování v teplé vodě.

Někteří doktoři to žel řeší nesmyslně amputací předkožky (my intaktivisté se slovu obřízka pro jeho nevýstižnost pokud možno vyhýbáme) Nové vědecké výzkumy prokázaly, že takové řešení je ublížení na zdraví. Devadesát pět procent amputací předkožky ze „zdravotních důvodů“ je naprosto zbytečných.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
314
28.5.16 08:54
@gin 124 píše:
Někteří doktoři to žel řeší nesmyslně amputací předkožky (my intaktivisté se slovu obřízka pro jeho nevýstižnost pokud možno vyhýbáme) Nové vědecké výzkumy prokázaly, že takové řešení je ublížení na zdraví. Devadesát pět procent amputací předkožky ze „zdravotních důvodů“ je naprosto zbytečných.

Já bych se obřízky ze zdravotních důvodů u dospělých mužů naopak vůbec nebál. O tom, že se skutečně jedná o fimózu (zúžení předkožky), ne jen o krátkou uzdičku, musí rozhodnout urolog. Hlavní problém je v tom, že čím vícekrát dochází na předkožce k prasklinám, tím víc se zajizvuje a zužuje. Nějaké to roztahování v teplé vodě nebo mazání různými mastičkami konečné řešení problému pouze oddaluje. A hlavě po obřízce nebo chcete-li po amputaci předkožky nebude už nikdy mít problém s „tvarohem za roletó“. :mrgreen:
Takže bych určitě co nejdříve navštívil urologa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2615
28.5.16 09:29
@LittleBoy píše:
Já bych se obřízky ze zdravotních důvodů u dospělých mužů naopak vůbec nebál. O tom, že se skutečně jedná o fimózu (zúžení předkožky), ne jen o krátkou uzdičku, musí rozhodnout urolog. Hlavní problém je v tom, že čím vícekrát dochází na předkožce k prasklinám, tím víc se zajizvuje a zužuje. Nějaké to roztahování v teplé vodě nebo mazání různými mastičkami konečné řešení problému pouze oddaluje. A hlavě po obřízce nebo chcete-li po amputaci předkožky nebude už nikdy mít problém s „tvarohem za roletó“. :mrgreen:
Takže bych určitě co nejdříve navštívil urologa.

Když se to dělá opatrně, tak k žádným prasklinkám nedojde a nic se neoddaluje. Takovýto názor mám za demagogii MUDr. Obřezávačů (ten výraz je od Maria Lichtenheldta).

Já měl ještě před dvěma roky a něco na obřízku zcela opačný názor než dnes, jenže jsem z hrůzou narazil na případy mužů, kterým obřízka zcela zničila jejich sexuální život. Novodobé výzkumy prokázaly, proč tomu tak je.

Například účatník fóra
www.beschneidungsforum.de
Urolüge=Urologické lži, nemůže takovým urologům přijít na jméno. Před 15 lety měl ve svých 24 letech mírnou relativní fimózu, byl obelhán, že jediné řešení je radikální obřízka a po té obřízce už nikdy orgasmus neprožilná. A takových případů znám za ty dva roky opravdu spoustu.

Nejsem zvyklý na něco radikálně změnit názor o 180 stupňů. V případě obřízky jsem to však udělal. Dokonce jsem se stal intaktivistou.

Zdejší účastník doctus by ti o tom napsal také své.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama