Nemáte už tématu koronaviru dost?

648
16.3.20 14:09

Baví Vás to-koronavir?

Ženy, nemáte toho všeho, co se týká koronaviru už dost? Mě to teda už zvedá tlak…jsem doma mele se o nákaze, zapnu tv zase o nákaze, příjdu do práce-zase koronavir, pracuji v nemocnici, otevřu e mimino, tak to je úplná havárie, ve snu by mě nenapadlo, na jaké kraviny se jde zeptat-ovšem, za vše může koronavir.To je furt dokola, koronavir některým už vymyl i mozek. Fňuká se tu, že se bude rodit bez partnerů, máme se stěhovat-co nato koronavir, chci na výlet-opět koronavir, jsem těhotná-koronavir. Ano, situace je vážná, ale pro Boha ženský, to si neumíte na banální otázky odpovědět samy? Proč to taháte na e mimino, fakt neumíte probírat nic jiného, než počůrané těhu testy a korona vir? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13024
16.3.20 14:11

@toma0105 tak :nevim: to je těžké, koronavir je všude kolem nás a ovlivňuje naše životy a to zásadně. Jak chceš dělat, že neexistuje?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5451
16.3.20 14:12

Bylo nutne zakladat tedy dalsi diskuzi o nicem :roll:?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23254
16.3.20 14:13
@toma0105 píše: Ženy, nemáte toho všeho, co se týká koronaviru už dost? Mě to teda už zvedá tlak…jsem doma mele se o nákaze, zapnu tv zase o nákaze, příjdu do práce-zase koronavir, pracuji v nemocnici, otevřu e mimino, tak to je úplná havárie, ve snu by mě nenapadlo, na jaké kraviny se jde zeptat-ovšem, za vše může koronavir.To je furt dokola, koronavir některým už vymyl i mozek. Fňuká se tu, že se bude rodit bez partnerů, máme se stěhovat-co nato koronavir, chci na výlet-opět koronavir, jsem těhotná-koronavir. Ano, situace je vážná, ale pro Boha ženský, to si neumíte na banální otázky odpovědět samy? Proč to taháte na e mimino, fakt neumíte probírat nic jiného, než počůrané těhu testy a korona vir? :think:

Počůrané testy sem patří, ač někdy z lovkyň duchů zvedám oči v sloup. Koronavir je prostě téma číslo jedna. Budeme se s tím muset smířit. Začíná jaro, byli bychom hodné venku, takhle na nezbytný nákup, do lesa na vycházku a domů. Kdybych byla bezdětná, zalezu, zamknu a fertig, ale takhle mě to docela komplikuje život. Doufám, že tak za měsíc se to zklidní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18564

No a o čem meleš ty? taky o tom samém

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Vypni emimino a máš po problému. Vlastně jsi úplně stejná jako ty, do kterých se tu obouváš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4265
@toma0105 píše: Ženy, nemáte toho všeho, co se týká koronaviru už dost? Mě to teda už zvedá tlak…jsem doma mele se o nákaze, zapnu tv zase o nákaze, příjdu do práce-zase koronavir, pracuji v nemocnici, otevřu e mimino, tak to je úplná havárie, ve snu by mě nenapadlo, na jaké kraviny se jde zeptat-ovšem, za vše může koronavir.To je furt dokola, koronavir některým už vymyl i mozek. Fňuká se tu, že se bude rodit bez partnerů, máme se stěhovat-co nato koronavir, chci na výlet-opět koronavir, jsem těhotná-koronavir. Ano, situace je vážná, ale pro Boha ženský, to si neumíte na banální otázky odpovědět samy? Proč to taháte na e mimino, fakt neumíte probírat nic jiného, než počůrané těhu testy a korona vir? :think:

Ještě to pořádně ani nezačalo. Baví, nebaví…takovou situaci ještě nikdo z nás nezažil a nikdo nevíme, jak se to nakonec vyvine. Jediné srovnání snad s Černobylem, ale o tom se mluvilo jen potají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13024
16.3.20 14:14
@Pavlička píše:
:palec: :potlesk:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
648
16.3.20 14:15
@stinga píše:
@toma0105 tak :nevim: to je těžké, koronavir je všude kolem nás a ovlivňuje naše životy a to zásadně. Jak chceš dělat, že neexistuje?

Pracuji v nemocnici, takže jsem přímo u zdroje, už je toho moc. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3042
16.3.20 14:17

Presne! Tva diskuze je prinosna, inteligentni a navrch plna empatie. Jen vic takovych!

Jen - ty si taky nedovedes sama zodpovedet banalni otazku, proc asi tak lidi probiraji smrtelnou nemoc…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
648
16.3.20 14:18
@stinga píše:
Pracuji v nemocnici,takže jsem přímo u zdroje,už je toho moc. :mavam:
@Pavlička píše:

Ano, bylo. Když píšu o ničem, proč nato NIC reaguješ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
12064
16.3.20 14:18

No tak nouzový stav tě nemá co bavit, nouzový stav je potřeba zvládnout.

A o tom, co si pouštíš do hlavy rozhoduješ čistě a pouze ty. Nemusíš pouštět média, nemusíš sledovat témata na sociálních sítích.

Ostatně pokud současnou situaci - a ano, infomracemi jsme přehlceni - vezmeš jako tréning toho, jak se k informační záplavě stavět zdravěji, tak vlastně super, ne?

http://www.digitalnidetox.cz/

Rozhodně je to smysluplnější než to, že ostatní lidi se nebaví o ničem, co bys chtěla řešit ty a tak je za to zkusíš seřvat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1359
16.3.20 14:20

Je toho „moc“, tak honem přihodit ještě jednu diskuzi na stejné téma? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
16.3.20 14:21

Jistě, všechny to štve jen co to slyší, ale všechny to trápí a není divu.. omezili nás všechny v podstatě na „svobodě“ tak co se dá dělat.. někteří tatínkové u porodu být chtějí a je jim to zakázáno, některé zas trápí co s dětma a jiné zas co bude s jejich starými příbuznými… od toho ten web je, ať se tu může každý vypovídat, poradit si příp. poskytnout podporu.. nevidím na tom, že se tu zakládají taková témata nic špatného… je to prostě teď mezi námi a tak to je…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23254
16.3.20 14:21

Telku vypnu. I emimino. Ale u nás jsou informace i po městském rozhlasu. Obvykle je jen 1× týdně, dnes už hlásili důležité info 2×. Holt je situace vážná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama