Poradna pro látkování a látkové pleny
Miloslava Ščerbová
Katy, mlaďochovi rostou stoličky, tak to má trošku řidčí
a hlavně si nedělám iluze, že až se mimčo narodí, tak bude bez plen…
To víš, dělám si zásobu
jako sysel ![]()
Používala jsem na 1. mímo balněné plenky z Libštátu. Musím napsat, že mi vydrželi stále perfektní, teď zrovna připravuji výbavičku pro 2. mímo. Pár si jich ještě dokoupím, hlavně osušky, protože ty jsme začali používat všichni a na mimčo teď nemám. Mám 60 bílých, 40 rozměr 70×70 a 20 ks rozměr 80×80. Našla jsem i přímo e-shop výrobce, ale tam se nedá nakupovat, je to jen velkoobchod. Pak jsem zjistila, že se tam dá kliknout i na maloobchod. Je tam ale velký výběr, i v potiskách.
Tetra osušek doporučuji klidně 6, mají pak využití pro všechny.
![]()
Holky jak teď čumím po těch čtvercích…kdo máte mušelínové…jak jste s nima spokojený??? A jak hodně sajou?
Teď jsem koukala na Popolinky barevný, barvy se mi líbí, ale aby to zas nebyl jen kus hadru k ničemu
![]()
Pastelko nemám ani jedny, tak že neporadím.
Perkarbonát nedávám, teď peru v Bambinexu, sice drahá sranda, ale vydrží fakt dlouho. ![]()
Taky nad ním uvažuju.
Chtěla bych na mimino skládat na novorozence a často přebalovat, tak zkusím asi prát ty nový kikko bambusky na 40 co to udělá
jsem zvědavá, jestli se srazí
Proto právě hledám nějaký čtverce co zůstanou čtverce, žeee ![]()
Pastelko já jsem zatím s Bambinexem spokojená, prát pere když peru v něm, tak peru fakt na 40 a vypere.
A kde jsi ho kupovala? Stejně budu muset dokoupit separačky, tak bych ho rovnou vzala ![]()
Pastelko já kupovala V Bavlnce, tam sem tam chodím..........no spíš často tak chodím když jezdíme do OV do školky.
Pastelko: Já teď vyprala Kikko bambusky na 60 a vypadají pořád stejně, takže na 40 se jim nic nestane.
Fly, ja mam kikko bambusky pane pouze na 60, ty novejsi jsou v pohode, poznam je, nejsou krabaty srazeny, nejnovejsi barevny se zati temer nesrazili. Ale ty nejstarsi jsou krabaty a pekelne srazeny. Stane se to i casem, ne jen po par vypranich, ale rekla bych, ze minimalne 15 vyprani vydrzi v pohode a pak to zacne. Nebo nejaka spatna sarze ![]()
neczuz píše:
taky myslím, že se sráží pomalu, plíživě ale jistě.
presne tak ![]()
My to měli teda po míň vyprání,ale jsou taky příšerný.Chjo,dneska prší a co s prťatama?Se zblázním.