Bazar - rady k prodeji

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32855 příspěvků 10 inzerátů 08.12.17 09:54
Bazar - rady k prodeji

Ahoj, chtěla bych se zeptat - když zadáváte inzerát, vyplňujete i barvy, komu je zboží určeno? Hledají kupující podle toho? A nakupujete v bazaru jen použité zboží, nebo i nové? Kupujete třeba hand made výrobky?

Reklama

Reakce:

Popokatepetla
Závislačka 2962 příspěvků 08.12.17 10:52

V bazárcích typu emimino kupuju jen použité oblečení pro děti, nebo když má maminka mezi svým bazarovým jeden dva kousky nového, které neunosily. Prodejkyně co nabízejí spoustu nového zboží, mají většinou licenční apod. a to nevyhledávám. Vyhledávám podle pohlaví, podle barvy vyjímečně (např. když jsem sháněla košili synovi na svatbu v určité barvě). Handmade kupuju na Fleru.

bjetuschka
Závislačka 4589 příspěvků 08.12.17 12:10

Ano, barvu vyplňuji a i jsem několikrát dle barvy vyhledávala. Například aktuálně hledám jednu konkrétní bundu na MK a vždycky mě naštve, když vidím jednobarevné oblečení a je u toho zadáno „šíleně vícebarevné“ :D Ty filtry tam přeci nejsou jen tak pro nic za nic…

bjetuschka
Závislačka 4589 příspěvků 08.12.17 12:13

Nakupuji jak použité, tak nové… Nedávno jsem kupovala punčocháče - nové, použité se mi nechtělo riskovat, aby nebyly vytahané. Prádlo bych použité taky nekupovala. U triček, mikin, bund či kalhot je mi to jedno… Vždy ale kupuji oblečky, co jsou opravdu v pořádku, bez vad. Mám ráda, když je u toho podrobný popis a ideálně vícero fotek.

Hand made nevyhledávám.

Káťa19
Kelišová 6371 příspěvků 37 inzerátů 10.12.17 08:26

Ahoj, ja osobne na bazaru vyhledavam hlavne co aktualne potrebuji, kouknu tedy i na nove. Handmade vyhledavam, mam takove veci rada :).
Filtry jsou urcite uzitecne, kdyz shanim boty pro holku, zadam filtr holcici a unisex a nemusim se prohledavat v tolika inzeratech. Podobne je to s barvami, nekdy je cloveku barva jedno, ale kdyz pak shanim treba bile tricko, je filtr hodne uzitecny :palec:…hledani je snazsi, rychlejsi.

admin
Extra třída :D 10784 příspěvků 14.12.17 14:26

Dobrý den,

určitě doporučuji vyplnit barvu, podle té maminky často hledají. Důležité je, aby se klíčová slova ukázala při vyhledávání v Bazaru- takže vypsat slovy červený svetr nebo kočárek quinny, i když je to podle fotky patrné.

Filtr pro koho doporučuji vyplňovat u dětského oblečení.

Monika

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama