Reklama

Bazar - rady k prodeji

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33185 příspěvků 10 inzerátů 08.12.17 09:54
Bazar - rady k prodeji

Ahoj, chtěla bych se zeptat - když zadáváte inzerát, vyplňujete i barvy, komu je zboží určeno? Hledají kupující podle toho? A nakupujete v bazaru jen použité zboží, nebo i nové? Kupujete třeba hand made výrobky?

Reklama

Reakce:

Popokatepetla
Závislačka 3080 příspěvků 08.12.17 10:52

V bazárcích typu emimino kupuju jen použité oblečení pro děti, nebo když má maminka mezi svým bazarovým jeden dva kousky nového, které neunosily. Prodejkyně co nabízejí spoustu nového zboží, mají většinou licenční apod. a to nevyhledávám. Vyhledávám podle pohlaví, podle barvy vyjímečně (např. když jsem sháněla košili synovi na svatbu v určité barvě). Handmade kupuju na Fleru.

bjetuschka
Závislačka 4638 příspěvků 08.12.17 12:10

Ano, barvu vyplňuji a i jsem několikrát dle barvy vyhledávala. Například aktuálně hledám jednu konkrétní bundu na MK a vždycky mě naštve, když vidím jednobarevné oblečení a je u toho zadáno „šíleně vícebarevné“ :D Ty filtry tam přeci nejsou jen tak pro nic za nic…

bjetuschka
Závislačka 4638 příspěvků 08.12.17 12:13

Nakupuji jak použité, tak nové… Nedávno jsem kupovala punčocháče - nové, použité se mi nechtělo riskovat, aby nebyly vytahané. Prádlo bych použité taky nekupovala. U triček, mikin, bund či kalhot je mi to jedno… Vždy ale kupuji oblečky, co jsou opravdu v pořádku, bez vad. Mám ráda, když je u toho podrobný popis a ideálně vícero fotek.

Hand made nevyhledávám.

Káťa19
Kelišová 7106 příspěvků 36 inzerátů 10.12.17 08:26

Ahoj, ja osobne na bazaru vyhledavam hlavne co aktualne potrebuji, kouknu tedy i na nove. Handmade vyhledavam, mam takove veci rada :).
Filtry jsou urcite uzitecne, kdyz shanim boty pro holku, zadam filtr holcici a unisex a nemusim se prohledavat v tolika inzeratech. Podobne je to s barvami, nekdy je cloveku barva jedno, ale kdyz pak shanim treba bile tricko, je filtr hodne uzitecny :palec:…hledani je snazsi, rychlejsi.

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11021 příspěvků 14.12.17 14:26

Dobrý den,

určitě doporučuji vyplnit barvu, podle té maminky často hledají. Důležité je, aby se klíčová slova ukázala při vyhledávání v Bazaru- takže vypsat slovy červený svetr nebo kočárek quinny, i když je to podle fotky patrné.

Filtr pro koho doporučuji vyplňovat u dětského oblečení.

Monika

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >