Zkušenosti s Bebou

42
15.12.19 11:30

Beba ac při kolikach

Ahoj, prosím o zkušenosti s tímto mlíčkem?..nikde jsem nenašla moc recenzí..děkuji..pořád nás trápí ty prdy ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

519
15.12.19 19:35

S Bebou zkušenost nemám, pomohl Nutrilon Colic v kombinaci s vysazenim Vigantolu. Náš pediatr je toho názoru, že může Vigantol koliky některým dětem zhoršovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
15.12.19 21:03
@Berry77 píše:
S Bebou zkušenost nemám, pomohl Nutrilon Colic v kombinaci s vysazenim Vigantolu. Náš pediatr je toho názoru, že může Vigantol koliky některým dětem zhoršovat.

Vigantol nedáváme, bylo to po něm ještě horší..my teď máme Bebu senzitive cca 3 týdny a kroutí se pořád a ty prdy, hlavně v noci bolí bříško.. Je to na palici..má už 4 měsíce a pořád se to nelepší..a ten Nutrilon jste dávali od začátku nebo jste předtím vyzkoušeli více mlíček?.. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
519
15.12.19 21:43

@Docinek přecházeli jsme z klasického Nutrilonu. Jak dlouho ty koliky trvají? Pokud tohle mléko nepomáhá třeba týden, dva, zkusila bych jiné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
16.12.19 04:44
@Berry77 píše:
@Docinek přecházeli jsme z klasického Nutrilonu. Jak dlouho ty koliky trvají? Pokud tohle mléko nepomáhá třeba týden, dva, zkusila bych jiné

Asi od doby, kdy měl malý týden..teď má 4 měsíce..první 2 měsíce prořval prakticky celé :disappointed_relieved:..byl 3 týdny i na Neocate, kvůli podezření na Abkm, ta se nepotvrdila..přes den to docela jde, ale noci jsou záhul..tu Bebu senzitive má 3 týdny..do dvou měsíců měl odstrikane MM, pak Neocate, pak 14 dní Hipp comfort (po něm pořád kakal) a teď tu Bebu..jsem už na palici..a strašně smrdí, když prdne..pardon, že to tak píšu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
519
16.12.19 08:15

@Docinek no tak to musíš být úplně vyřízená :roll:
Zkus zavolat doktorce a zeptat se jí, nebo rovnou ten Nutrilon Colic zkus, podle toho, jak budeš chtít, změnit mléko není problém, pokud ho neměníš často. Jo a ještě jsem přidala probiotika, taky by měly pomáhat na prdiky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
16.12.19 09:58

@Berry77 dávali jsme Biogaia a teď od Biopronu..zkusím ještě až dobereme koupit laktobacilky vysypavaci..právě že nechci mu to mlíčko pořád měnit, tak chci ještě vydržet.. Ale je mi ho líto a do toho slintá a pořád něco nacpané v puse..tak jestli i zuby, ale není tam nic vidět :thinking: a ten Colics zabral rychle nebo za jak dlouho se to upravilo?..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
519
16.12.19 10:17

@Docinek myslím, že po třech týdnech by mu to už pomohlo, navíc Beba sensitive je dobrá spíš při zácpě, než při kolikách :think:
Malé pomohla změna mléka prakticky během jednoho, dvou dnů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
16.12.19 10:40

@Berry77 tak myslíš, že spíš při zácpě?.. Já myslela že je celkově na zažívání :think:..myslela jsem si na tu Bebu ac, kvůli tomu, že je to stejná značka, tak kvůli event. přechodu..ted po té senzitive kaka jednou denně, což je super, ale pořád se kroutí a ty prdíky jsou děsný :disappointed_relieved:.. Nenechá ho to spát..i teď ho houpu, aby si schrupnul..a po tom Nutrilon Colics, jak má mimčo stolici, kolikrát a barva?.. Po té Bebe, má malej zelenou brčal 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
519
16.12.19 10:48

@Docinek ty jo, tak to už si nepamatuji :think:
Malá měla koliky měsíc, hledala jsem něco, co pomůže hned…zkusila jsem bez úspěchu Babycalm, pecky na bříško, fenyklovy čaj, k nošení jsem se nechtěla dostat, abych si na sebe neupletla bič :)
Změna mléka pomohla opravdu rychle. A Beba sensitive je opravdu na zácpu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
519
16.12.19 10:51

@Docinek jo a ještě jsem používala Mam antikolikove lahvičky :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
16.12.19 11:06

@Berry77 ty lahvičky máme taky :thumbsup:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.20 11:06

Na prdíky a bolení synovi zabralo až Naše mléko :palec: Je to um z kozího mleka, které je daleko více stravitelné než kravská mléka. Doporučuji vyzkoušet :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.20 19:21

Já teda nedám dopustit na Kendamil, měli jsme něco podobného, už od narození trpěl malej na koliky. Po 2,5 měsících jsme začali dávat UM. Vyzkoušela jsem Nutrilon, po něm bolení bříška a nechutenstvi, pak Sunar Premium, šílená zácpa, pak Bebu Comfort, ze začátku dobrý, ale pak nechutenstvi, bolení bříška, šíleně zapáchající a zelená stolice a zapáchající moč. Do toho jsme dávali Biogaiu, po ní zacpa, BabyCalm, to ani nemluvím, Espumisan, po něm měl po chvilce bolení bříška, Sab Simplex, ten byl asi z toho nejlepší. Na konec jsem zkusila Kendamil a můžu říct, že parada, nevíme co je bolení bříška, krásně prdi, stolice pravidelná, krásne žlutá i bez kapicek, malému chutna. Je z tucneho mléka. Neobsahuje palmový olej, rybí tuk ani sóju. Ohledně těch zoubků, taky jsem si kolikrát myslela že to je tím, ale bylo to vždy kvůli bříšku, jak byl nervozni, tak se tím uklidnoval. Teď máme spokojené miminko ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
14.1.20 08:54
@Iveta-26 píše:
Já teda nedám dopustit na Kendamil, měli jsme něco podobného, už od narození trpěl malej na koliky. Po 2,5 měsících jsme začali dávat UM. Vyzkoušela jsem Nutrilon, po něm bolení bříška a nechutenstvi, pak Sunar Premium, šílená zácpa, pak Bebu Comfort, ze začátku dobrý, ale pak nechutenstvi, bolení bříška, šíleně zapáchající a zelená stolice a zapáchající moč. Do toho jsme dávali Biogaiu, po ní zacpa, BabyCalm, to ani nemluvím, Espumisan, po něm měl po chvilce bolení bříška, Sab Simplex, ten byl asi z toho nejlepší. Na konec jsem zkusila Kendamil a můžu říct, že parada, nevíme co je bolení bříška, krásně prdi, stolice pravidelná, krásne žlutá i bez kapicek, malému chutna. Je z tucneho mléka. Neobsahuje palmový olej, rybí tuk ani sóju. Ohledně těch zoubků, taky jsem si kolikrát myslela že to je tím, ale bylo to vždy kvůli bříšku, jak byl nervozni, tak se tím uklidnoval. Teď máme spokojené miminko ;)

Už jsem o něm také slyšela..teď zkoušíme hipp comfort, ale jsem už na palici :disappointed_relieved:..zatím to vypadá pořád stejně a ještě je pořád takový podrážděný..už je mu 5 měsíců a pořád se trápíme..doma nic neudělám, na starší dceru nemám čas, pořád brečím..už propadám zoufalství..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama