Reklama

Beba AR 1 - nechce se mi rozpustit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

honey_star
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 20.12.09 12:25
Beba AR 1 - nechce se mi rozpustit

Prosím o radu, zda máte někdo zkušenost s počáteční UM Beba AR. Dělám přesně podle návodu, ale nedá se rozmíchat ani za nic, ať kvrdlám jak chci stejně tam zůstává spousta hrudek, které zkrátka nejdou rozmíchat.

Reklama

Reakce:

fragola
Generální žvanilka 24787 příspěvků 20.12.09 17:08

Ahoj honey star, taky jsme Bebu AR 1 zkoušeli na Ondru, byl blinkací miminko, efekt jsem nepozorovala, krom toho jsem měla pocit, že jak se Beba špatně rozpuští, bylo to mléko vlastně míň výživné (část zůstane v těch hrudkách), takže nebyl dostatečně zasycený, jedl častěji a zvracel stejně. U nás pomohla až změna UM. Možná bych zkusila přejít na Nutrilon AR, prý je hustší, my přešli na Nutrilon Comfort a časem se i to blinkání upravilo… Rozhodně nejsi první, kdo ty hrudky v Bebě řeší, už jsme to četla několikrát, že si maminy stěžují na špatné rozpouštění :roll:
 M.

eva89
Nováček 2 příspěvky 13.07.11 09:18

Já jsem Bebu připravovala vždy tyčovým mixerem. Tím pádem tam nebyly žádné hrudky.. Byli jsme s bebou velmi spokojeni, ze začátku jsem ji ještě zahušťovala Nutritonem, protože po Nutrilonu AR měla malá bolení a brzo hlad…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovíněný Gregor pouštěl bomby: Líbí se mi, když před sebou páry prdí

Herec a hudebník Ondřej Gregor Brzobohatý (35) platí za uhlazeného... číst dále >

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >