Beba AR 1 - nechce se mi rozpustit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
honey_star
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 20.12.09 12:25
Beba AR 1 - nechce se mi rozpustit

Prosím o radu, zda máte někdo zkušenost s počáteční UM Beba AR. Dělám přesně podle návodu, ale nedá se rozmíchat ani za nic, ať kvrdlám jak chci stejně tam zůstává spousta hrudek, které zkrátka nejdou rozmíchat.

Reakce:
Uživatel je onlinefragola
Generální žvanilka 24804 příspěvků 20.12.09 17:08

Ahoj honey star, taky jsme Bebu AR 1 zkoušeli na Ondru, byl blinkací miminko, efekt jsem nepozorovala, krom toho jsem měla pocit, že jak se Beba špatně rozpuští, bylo to mléko vlastně míň výživné (část zůstane v těch hrudkách), takže nebyl dostatečně zasycený, jedl častěji a zvracel stejně. U nás pomohla až změna UM. Možná bych zkusila přejít na Nutrilon AR, prý je hustší, my přešli na Nutrilon Comfort a časem se i to blinkání upravilo… Rozhodně nejsi první, kdo ty hrudky v Bebě řeší, už jsme to četla několikrát, že si maminy stěžují na špatné rozpouštění :roll:
 M.

eva89
Nováček 2 příspěvky 13.07.11 09:18

Já jsem Bebu připravovala vždy tyčovým mixerem. Tím pádem tam nebyly žádné hrudky.. Byli jsme s bebou velmi spokojeni, ze začátku jsem ji ještě zahušťovala Nutritonem, protože po Nutrilonu AR měla malá bolení a brzo hlad…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Velké odhalení Clinta Eastwooda: Má dceru, o které 30 let nevěděl!

Příběh jako z vystřižený ze stříbrného plátna nedávno zveřejnila zahraniční... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >