Beba Optipro 1

10317
1.5.17 17:50

Beba Optipro 1

Zdravim,
rada bych vedela, jakou mate zkusenost s UM Beba Optipro 1 - budu rada za kazdou zkusenost, dekuju :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1.5.17 18:26

@Ketris ja kupovala pro deti od narozeni, ale prislo mi, ze po tom meli strasnou zacpu. Jak jsem vymenila za jine, zacpa uz nebyla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
145
1.5.17 18:41

Malou nám ucpala neuvěřitelně :( musela jsem jí dávat slabý heřmánkový čaj a přejít na Hipp, aby jí ta zácpa povolila - Bebu už nikdy více…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.8.17 11:16

Dobrý den :-)
už je asi pozdě ale my s ní nemáme problém. Bebu jsme začali dávat malému v 1 měsíci a doporučila nám ji naše paní doktorka. Malý ji přijal velice dobře. Je pravda že jsme začali s Bebou HA a pak přešli na Beba Optipro a jediná změna je, že maly má možná trochu tuhší stolici.
Jak jste na tom vy? Najeli jste na bebu? vyhovuje vám?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.8.17 12:45

Malého mi dokrmovali Bebou v porodnici, tak jsem nakoupila i domů. Prvních 14 dní jsem s ní dokrmovala a v pohodě. Teď po 6 měsících MM jsem ji zkusila dát s krupičkou a už ji nechce, nechutná mu tak musím zkusit jiné UM. Takže kdyby někdo chtěl 2 krabice Beba 1 optipro dejte mi vědět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10317
15.8.17 12:46

Holky nemate nektera zajem? Nova Beba 2, my ji nevyuzijem. Necham ji za 250,– :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama