Po nasazení UM babylove bio pre hodně tuhá stolice

1054
28.4.17 21:57

Po nasazení UM babylove bio pre hodně tuhá stolice

Ahojte holky mam dotaz, nevim co mam ted delat…mam 3 mesicni holcicku a je castecne kojena a castecne dokrmuju UM. Od zacatku pouzivame nutrilon prvne klasicky pak nutrilon HA ale protoze malou porad trapilo boleni briska tak jsem chtela vyzkouset dle recenzi mliko babylove bio pre. Nasadila jsem ho vcera a vse se jevilo dobre male chutnalo byla spokojeny miminko ale pak nastal problem vecer uz me nekakala a to me vzdyck po kazdem jidle kadi no rikala sem si ze to dozene rano ale bohuzel a problem trval do dnesniho odpoledne cca do dvou hodin kd uz plakala bolenim briska ze ji nejde kakat tak jsem delala vse mozne a nakonec jsem musela pouzit rourku a zjistila jsem ze ma uplne tuhou stolici jako nejakej tuzsi krem kdyz mackate z tuby…chudinka :( tak ted nevim jestli se vratit k nutrilonu nebo pokracovat v tomhle mleku…? Dala jsem ji ho jen dvakrat vcera a dnes jednou…co myslite? Nechci to moc stridat aby na tom nebyla jeste hur. Jinak probiotika pouzivam ale moc uspech s nima nemame… :( co mi poradite?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

56925
28.4.17 22:03

@Naominka dej jiné když vidíš, že to nesedí  :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5411
28.4.17 22:05

Nasemu malymu taky bio babylove nevyhovovalo a nemohl kakat, nejlepe prospival po obyc babylove. Po sunaru zabetonovanej, nutrilon nechtel..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.4.17 22:28

Ahoj, taky jsme přešli z nevyhovujiciho Nutrilonu ve dvou měsících na Babylove bio, první 4 dny tuhá stolice a pak už pohodička. Zkus týden vydržet a uvidíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12459
28.4.17 22:35

Většinou při změně mléka nastane u dítěte zácpa. To je celkem normální. Není v pořádku hned měnit mléko, to by mohlo nadělat ještě více problémů. Takže mléko ještě aspoň týden nech stejné. nejlepší je dítě nejdříve nakojit a pak ho dokrmit UM. Tím se bolení bříška předchází. Jinak můžeš dávat Espumisan, ten ulevuje od prdíků a pokud se dítě více než dva dny nevykadí, pak můžeš použít Easylax. Je to velmi šetrné lokální projímadlo, aplikuje se do zadečku a rozpouští tvrdou stolici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1054
29.4.17 07:09

Diky holky :) ok zkusim teda vydrzet a uvidime co bude dal :) snad se to ustali

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1054
30.4.17 11:16

@Lucinka1986 a co jsi ty ctyri dny delala s tim kakanim? Pomahala jsi trubickou nebo ne? U nas zatim zmena zadna stale tuha stolice. Premyslela jsem jestli to nemam zatim michat s tim nutrakem aby to nemela tak tuhy a postupne prechazet jen na to babylove…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.5.17 12:44
@Naominka píše:
@Lucinka1986 a co jsi ty ctyri dny delala s tim kakanim? Pomahala jsi trubickou nebo ne? U nas zatim zmena zadna stale tuha stolice. Premyslela jsem jestli to nemam zatim michat s tim nutrakem aby to nemela tak tuhy a postupne prechazet jen na to babylove…

Ahoj, jojo pomáhala jsem trubičkou, cvičila s nožkama. Nemichala bych to, zkus vydržet, než si střeva miminka zvyknou :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.7.17 06:04

:mavam: ahoj teď nás to taky trápí přešli jsme z Hami 6+ měla 14 dní průjem z toho skoro. Koupila jsem babylove obycejne. Máme ho asi 7-10 dní pije 2-3 denně má 7,5 měsíce. Dva dny stolice jak morčata jeden mini bobek včera tchyne poradila prevarenou vodu a presnidavku trošku a za hodinu začala stolice ale tuhá se jí to zaseklo v zadečku jsem musela pomáhat :/ tak uvidíme teď jaké to bude. Zkusím víc čaje a davat o 10ml více vody zda zabere když ne počkám ještě týden a asi změním co myslíte? @Naominka pomohlo něco

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5387
23.7.17 09:19

Ze tech par korun nekomu stoji za to trapeni, kterym zmena um decku zpusobi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama