Beba, Sunar nebo Hipp?

15
28.1.16 12:16

Beba, Sunar nebo Hipp?

Ahoj, jaké máte zkušenosti s kojeneckými mléky Sunar nebo Hipp? Jaké doporučujete? Jsou nám 2 měsíce a bohužel musíme přikrmovat, zatím máme Beba Sensitive, HA nám kvůli prdíkům nesedla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2307
28.1.16 12:18

My ted zkouseli Hipp. Cetla jsem na nej plno kladnych hodnoceni a ma probiotika a prebiotika. Bohuzel nam, ale nesedlo. Malej mel po nem zacpu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2989
28.1.16 12:19

Já jsem teď dávala Sunar a spokojenost :D ale chce to vyzkoušet je úplně jedni, co ti poradí ostatní, každé dítě je jiné ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1905
28.1.16 12:20

@michalka17 Nám chutnal víc Sunar než HIPP a NUTRILON. Má lepší chuť je sladší. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.1.16 12:25

Dávám Sunar Premium 1. Koupili jsme i Hipp Comfort, ale malého bolelo břicho stejně jako před ním a chuť toho mléka je strašná. Jako když smíchám mouku, vodu a cosi hořkého. No. Myslím, že i takový prcek by měl mít z jídla alespoň trošku libé pocity, tudíž jsem milou krabici mléka dala pryč a koupila další Sunar. Ten chutná docela dobře. Malému jsou 2 měsíce a bříško už je mnohem lepší. :mavam:

• Citovat
  • Upravit
1220
28.1.16 12:26

S dovolenim se vtirnu :mrgreen: Sice plne kojime ale tohle tema me zajima :) Malemu davali v porodnici Hipp, nez jsem se rozkojila. Ten mu sedl :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.1.16 12:28

My máme Sunar Premium a naprostá spokojenost. I Sunar Complex je fajn :)

• Citovat
  • Upravit
26389
28.1.16 12:34

@michalka17 oběma mým dětem sedl jenom Hipp. Druhému teď dávám Babybio a Holle a ty mu sedí taky, ale už je starší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55
28.1.16 12:35

Já dávala Hipp asi od 1 měsíce a naprostá spokojenost. Předtím jsem zkusila Nutrilon a Hami a hrůza, po Hippu krásně kakal a žádné bolení, ale moc nezasytil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
144
28.1.16 12:42

Sice to není přesná odpověď na otázku, ale u nás,,frčí DM mlíčko", nejsem žádný odborník, ale složení je téměř stejné jako u Hippu, ale cena je úplně jinde. Mára ho má ze všech nejraději :lol: takže za nás :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16097
28.1.16 12:51

Nam teda naprosto vyhovuje ta beba, mame tu bebu pro, doporucila mi ji i detska doktorka a nemame s ni zadnej problem, je na ni od 4. mesice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
775
28.1.16 12:52

Tak co se tyce hippu tak synovi sedl ale Ted sem ho davala dceri a Ta mi po nem hrozne plakala, porad tlacila a nemohla se poradne vyprdet. A nepomahalo ani nahrivani ani kapky na prdiky a antikolikova flaska. Takze sme mlicko byli nuceni vymenit. davam Ted bebivitu a mala je zatim naprosto spokojena. Zadne 3 hodinove bolesti briska kazdy vecer. Ale k dotazu. musite vyzkouset co miminku sedne. synovi sedlo snad vse. Ja vzdy doporucovala hipp protoze syn nemel nikdy problemy ani s briskem, ale Ted ho dcera nesnese takze v tom se asi poradit neda. musite vyzkouset

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1269
28.1.16 12:54

Dávám UM jenom do kaše a Beba mi tak strašlivě smrděla, že jsem musela koupit něco jiného. Mrňousovi je to jedno :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2307
28.1.16 12:56

@Týna S take jsem zkusila koupit, kdyby nam nove mleko nesedlo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
144
28.1.16 18:02

@ivkaaa mlíčka jsem zkoušela ochutnat a to z DM mi přijde,,tak akorát." Chutná i mě, na rozdíl od jiných značek :) Zatím jsem se u kamarádek setkala jen s klad. reakcemi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama