Bébé Confort High Trek 2010 prosím o info

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
andy01
Echt Kelišová 9797 příspěvků 21.04.10 20:10
Bébé Confort High Trek 2010 prosím o info

Dobrý večer, mám velikou prosbu. Vybrala jsem si na netu kočárek Bébé Confort High Trek 2010. Moc se mi líbí, ale nemůžu ho sehnat nikde naživo:-( Prý je kočárek super, ale sportovní sedačka je prý dost krátká na sezení. Prosím prosím o Vaše názory a reakce, kdo už s kočárkem máte zkušenosti?? Děkuji moc!!

Jak maminky hodnotí Bébé Confort High Trek

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
katka-m
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 21.04.10 21:08

Ahoj, já tedy nevím, jestli se nová kolekce něčím liší od té předchozí, ale švagrová měla ten samý kočárek (mmch, právě na něj mám v bazárku inzerát ;) ), a krátké sezení se mi nezdá. Neteř je opravdu hodně velká a v tomhle kočárku jezdila - na střídačku s golfkami - do víc než dvou let.
Nevím, jestli jsem poradila… :nevim:

Bianca123
Ukecaná baba ;) 1063 příspěvků 21.04.10 21:39

High Trek nemám, ale zkoušela jsem ho. Dostal se do nejužšího výběru, když jsem po Novém roce začala shánět sporťák - nejlépe trojkolku s většími koly do terénu a s otočnou sedačkou. Vzhledově se mi líbil, ale nelíbilo se mi polohování, nejdou polohovat nohy zvlášť, tím pádem je potřeba vzít do úvahy hloubku. Sedačka je menší, jako skoro u všech sporťáků s otočným sezením. Ale stále jsem nad kočárkem přemýšlela až do té doby, co jsem na webu četla dost negativních postřehů o stabilitě, hlavně v poloze čelem k řidiči. A to u mě rozhodlo, že teda nee. :cry:

andy01
Echt Kelišová 9797 příspěvků 21.04.10 22:07

Děkuji moc za názory. O tom polohování na nožičky vím a taky mě to štve, ale já vůbec nevím, jaký jiný kočárek vybrat:-((( a tenhle vyšel i dobře v testu, tak jsem z něj byla nadšená..Budu ráda ještě za další názory.. :kytka:

suvik
Nadpozemská drbna 26511 příspěvků 21.04.10 22:10

Ahoj Andy, já už jsem taky o BBC psala do jiné diskuze, ale taky ti napíšu. Má ho sestra.

Sedačka není moc hluboká, ale zatím neměla problém, že by malej sklouzával. I nožičky se dají opřít, sice je to takový trochu divný ty tyčky tam, ale dá se to.

Je bezvadně skladný a je dobře odpružený. Na trojkolku je lehkej.

Je hodně nestabilní na můj vkus (je hodně vysokej), v mhd se jí několikrát málem převrhnul, když se brzdilo. Už reklamovala přední kolečko, přestalo kontrolovaně zatáčet.

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 22.04.10 09:51

já ho sice nemám, ale a) na kočárky jsem maniak a b) ve vojtových 7m jsem do něj vojtu posadila v babyparku kvůli jedné mamince (prodavačky jsou tam trochu nevšímavé :)).
moje postřehy? (přidávám jenm že sama jsem měla 3kolku, Q.speedi)
nestabilní - to tedy je! je hrozně vysoký a hůře položené těžiště. měla jsem ho čelem k sobě. stačilo, jak do kočáru nehctěl.. jen usazováním ho skoro převrátil!
kola - kamarádka se ho zbavila po 4m - vrzaly mu kola opravdu hrozně. a ano, namazala je. vrzaly ale ty pneumatiky, jak nejsou nafukovací, při pohybu po silnici vydávaly zvláštní zvuky..
sedačka - já teda nevím, ale Vojtovi bylo 7m a skoro se tam nevlezl. přitom ještě ve 2 letech seděl ve speedim! je hrozně mělká a vojta míval rád se v ní válet a pak i stát, prostě mi přišla dost nepohodlná..

a vrcholem byla moje návštěva v libfinu (jela jsem si pro duši, prtože jezdit po střepech a trní opravdu nezvládně ani speedi :)) a pánové v servisu se se mnou chvilku pobavili.. a prý nejvíce servisu je na BBC Hightrek a loolu. ještě mají mutsy a quinny a safety 1st..(na dalších místech v jejich žebříčku se umístil mutsy - boudičky praskající, quinny buzz a přední kolo..)

andy01
Echt Kelišová 9797 příspěvků 22.04.10 13:02

Moc moc vám děkuji za všechny názory. Myslím, že se poohlédnu po jiném kočárku, i když já bych chtěla určitě s nafukovacími pneumatikami. Ještě budu ráda i za další názory, ale začnu se poohlížet po jiném kočárku.
U Barunky jsem měla Quinny Freestyle a byla jsem s ním naprosto spokojená, přestože byl rok starý po kamarádce, ale protože jsme neplánovali druhé mimi a hlavně nemáme věci pořádně kde skladovat, tak jsme ho prodali:-( a teď to musíme řešit znovu..tak ještě jednou všem moc díky za názory a budu ráda za další!

katka-m
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 22.04.10 13:12

Ahoj andy,
ještě mě napadlo, že kdybys byla z Prahy, já ten kočárek mám doma a chceme se ho zbavovat, ale kdyby sis ho třeba chtěla vyzkoušet na projetí okolo baráku nebo tak, tak by to určitě bylo lepší než jen prohlédnutí v obchodě… Samozřejmě i pokud bys chtěla kupovat nový, tak ti tu zkoušku nabízím :).
Já sama za sebe bych ho nechtěla, potřebujeme traktůrek, jezdíme příšernými terény. Švagrová s ním neteř odvozila, byla strašně spokojená, ale fakt zákleží na tom, co od kočárku čekáš. Ona jezdí hodně autem, takže se jí líbilo, že je skladný. Chodí jen po městě, super je, že jedním prstem se otočíš na pětníku. A je skvělý na ježdění na bruslích, protože má ruční brzdu na rukojeti a je to brzda fakt přibržďovací, ne jen stát nebo jet.
Mně nevyhovoval, protože hodně jezdíme v lesích a po polňačkách, na to je podle mě moc nestabilní, má těžiště výš, než ostatní trojkolky, které vidám. Cožý je na jednu stranu super, protože se k dítěti nemusíš moc ohýbat, ale i když je dobře odpružený, do horších terénů mě - hlavně kvůli tomu vysokému těžišti - prostě nepřesvědčil. Kdybych chtěla chodit po městě, nakupovat, jezdit na bruslích nebo se jít projít na nějakou lepší polní cestu, nekupovala bych nový kočárek drahý jako prase (pardon), ale nechala bych si tenhle, celá šťastná, že nemusím nic shánět a utrácet pracně našetřené peníze :).

andy01
Echt Kelišová 9797 příspěvků 22.04.10 14:50

Katuš, děkuji moc za nabídku. Já jsem z Klatov, do Prahy se chystám zrovna příští týden do Ikey, ale juknu se tam na něj v nějakém obchodě, to tě nebudu obtěžovat :wink: Já se v Praze vůbec nevyznám a navíc se povezu s kamarádkou, tak bych tam asi někde stejně bloudila..my bydlíme taky ve městě, občas nějaký výlet, ale žádný velký terén, na to budu mít šátek nebo manducu, ještě nevím, co z toho vybrat..ale jinak na brusle právě potřebuju tu brzdu, takže by mi možná vyhovovat mohl..no, ještě uvidíme..díky!!

katka-m
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 22.04.10 15:41

Andy, není zač:). Kdyby sis to rozmyslela, stačí se ozvat :).

fidla
Kecalka 469 příspěvků 22.04.10 22:20

Mame, jako druhy kocar ke speedimu. Kupovala jsem ho prave z duvodu, ze jde sedacka dat proti smeru jizdy, coz moc 3kolek nema. Ovsem stabilita v teto poloze je slabsi, staci dat na madlo tezsi tasku a uz se preklapi :pocitac: Ted uz jezdime po smeru a je to v pohode. Vyhovuje mi vyborne odpruzeni, ovladani aretace na madle, dobre pristupny a prostorny kos(v porovnani se speedim)a pohodlne vypolstrovani sedacky. Co mi vadi je uz zminena (ne)stabilita, mala sedacka-do tri let jak vyrobce uvadi se mi to nezda, uz ted je to klukovi tak akorat :nevim: a trochu i provedeni boudicky- je takova „viklava“ a nahore ma az moc velke okno, kterym pere dovnitr slunko, musela jsem davat v lete plinu pres vrch. U nas tento kocar svuj ucel splnil, klady prevazily nad zapory, takze jsem s nim ve vysledku spokojena. Ale opravdu zalezi za jakych podminek ho hodlas pouzivat jak psaly uz holky nade mnou..

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 25.04.10 02:07

jinak pokud jedeš do ikei a z klatov, jistě jedeš na zličín, hnedka vedle ikei je babypark (ani nemusíš přeparkovávat auto!)- mají ho tam. a i jiné kočárky, tak třeba vybereš :)

(babypark prodává Quinny, mutsy, bebeconfort, maxi cosi, inglesinu, babydeal, safety 1st, a určitě další, které si nepamatuju..

a na zličíně mají lepší výběr než na černém mostě.

andy01
Echt Kelišová 9797 příspěvků 25.04.10 12:30

Natašo, díky za typ :wink: určitě se tam po něm podíváme! :kytka:

luky_luky
Nováček 1 příspěvek 26.04.11 22:59

Pro váhající přidám svůj názor prozatím s používáním kočárku s korbou windoo (nyní 5 měs. dcera)

Výhodou je

• možnost rozebrat do úplné kostry a složit
  • velice obratný s „otočením na petníku“ souhlasím
  • hluboká korba je posazena příjemně vysoko
  • madla v korbičce
  • brzda a aretace předního kola na rukojeti
  • větrací otvor v korbičce
  • korbičku i sporťák lze nacvaknout po/proti směru jízdy

Nevýhodou je

• NAFUKOVACÍ kola a dodávaná duše. Opakovaně se nám upouštěla až vyfukovala zadní kolečka. Na jednom 1× záplata na druhém nyní 5×. Po skle pod. nejezdíme. Jezdíme po městě a v terénu, proto jsme kočár pořizovali.
  • výměna duše je utrpení
  • sehnat náhradní duši v daném rozměru = NEMOŽNÉ
  • nasadit nynější typy pumpiček na ventilek je peklo
  • v terénu a hrbolech se korbička neúměrně houpe a chvěje. Musíme přidržovat rukou.
  • nastavení tvrdosti pružiny (město/terén) je celkem k ničemu

Resume
Nebýt manželky tak kočár letí ke kontejneru… Hrozím se dalšího ježdění a oprav a pokud má trpělivost „vydrží“ jsem zvědav na sportovní sedačku. Nový kočár bych kupoval s pevnými koly a jedině tříkolku, protože na stabilitu si stěžovat doposud nemůžeme :-)

brrreeeee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.12 14:13
duše

S tou duší je to nesmysl, dá se sehnat v kterémkoliv cykloobchodě. Stačí znát rozměr. Já jsem například koupila přes net v dolekop.com za něco kolem stovky.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >