Beďary na zádech

27.5.18 15:07

beďary na zádech

Holky, poraďte mi prosím… od té doby, co nespím s manželem pravidelně (rozvádíme se), mám děsně poseté záda beďarama, hned pod krkem, takže je to dost vidět v každém výstřihu. nevím, jak si to ošetřit? ani si tam nedosáhnu. a vím, že to je z nedostatku sexu :-( jako mladá jsem na to trpěla a babička mi říkala, že se to spraví, až se vdám :-) no teď mi to tedy dlouho nehrozí, tak si musím poradit jinak, tak napište prosím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1240
27.5.18 15:20

Sorry jako :lol: :lol: :lol:
Beďary z nedostatku sexu, to je skoro jako rada z Aktipu na rakovinu milence :mrgreen:

Tak si pořiď milence a máš po beďarech ;) Když to babička říkala :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2652
27.5.18 15:27

Musíš se opálit, Sluníčko záda vydezinfikuje. Nejprve se to trochu zhorší a pak se to srovná. Nebo jít na kožní a nechat si akné normálně léčit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.5.18 15:30

@Levandule121 díky dobrý nápad! jdu si lehnout na sluníčko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5471
27.5.18 15:40

No, pravda. Mi taky jarní sluníčko první vytáhne beďary na povrch (a to tím zas tak extra netrpím. Sem tam pupínek před MS. Záda mám čistá, ale to první slunko ze mě kolikrát udělá puberťáka). Potom zase pohoda.

A jo, trpěla jsem na akné v pubertě a mladé dospělosti, a to včetně zad i dekoltu. Fakt se to zlepšilo a potom zcela vyléčilo, až jsem začala žít pravidelným sexuálním životem. A děda mi to tvrdil také. Takže asi na tom „muší něco bejt“ ;) 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama