Bolest kostrče ve 14 letech

Anonymní
26.5.18 20:52

Bolest kostrče ve 14 letech

Dobrý den, moje 14letá dcera za mnou dneska přišla s tím, že ji už pár dní bolí kostrč. Nebolí ji pravidelně, spíš různě. Většinou, když z lehu sedne, občas při sezení a někdy při aktivitě, kdy musí zatnou svaly okolo. Taky při mírném zatlačení na samém konci kostrče ji to zabolí (pouze na konci, jinde ne). Je možný, že pouze roste, ale i tak se bojím, aby se jí tam neudělal nějaký nádorek nebo něco podobného :( Netušíte, co by to mohlo být? Máme zajít k lékaři? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20807
26.5.18 21:12

Měla jsem to samé, byla zablokovaná. Nádor mě fakt nenapadl a nádorek už vůbec…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16811
26.5.18 21:35

Může být zablokovaná a nebo se zkus zeptat jestli někde nespadla na záda a nebo zadek. A nebo si na něco zprudka nesedla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1111
26.5.18 21:50

Měla jsem stejný problém. Bylo to od páteře. Udělali Ct, rtg opichy. Ale mě se to zhoršovalo, až jsem nemohla od bolesti kostrče chodit. Nádor mě nenapadl, ale chápu vás, že se bo7jíte a myslíte i na tohle. Zašla bych s ní k obvodní a nepodcenila to hlavně proto, že to nejspíše od páteře bude a je dobré s tím začít něco dělat :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2086
26.5.18 21:56

Neupadla nekdy drive, treba i v zime? Nasla bych detskehi fyzioterapeuta, da vam cviky, ale mozna bych predtim dosla na ortopedii nebo k detske at da zadanku na rtg.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10751
26.5.18 22:13

Rentgen samozřejmě dobrej, ale já bych asi šla rovnou na fyzio na mobilizaci. Tím se nic nezkazí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16811
26.5.18 22:46

@Slečna Ferka Taky se přikláním k mobilizaci. Rtg netřeba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama