Bederní ploténka

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
22.12.19 10:37

Bederní plotenka

Zdravím, chci se zeptat těch co potrapila plotenka. Jsem teď na infuzích v nemocnici.Tak by mě zajímalo jestli vůbec zabírají, vím že každý to má jinak, ale dnes jsem tu čtvrtý den a dnes mě ta noha bolí jak první den, přitom včera to bylo mnohem lepší. Už se stoho p… :? Zítra chci jít domů, ale když to tak vidím tak doma se stoho p… Ještě víc :(. Za jak dlouho vám infuze pomohla?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
48
22.12.19 11:19

Soucítím, to je strašná bolest :-( Já jsem se před lety zranila a plotýnka vylezla a ulomila se, v páteřním kanálku se mi bloknul kousek velký 22mm takže jsem šla rovnou na operaci (do 12mm se to dá zrehabilitovat). U mě záleželo jak se tam ten uštíplý kousek natočil, většinu času jsem trpěla, ale jako na potvoru u lékaře se mi to jednou úplně povolilo. Pak to zase najelo, když se úlomek vzpříčil v tom páteřním kanálku…

Poradila bych sehnat si doporučenku na magnetickou rezonanci, aby se zjistilo co tam přesně je, aby jste se netrápila po infuzích pokud by byl nález větší. Ne vždycky lékař pochopí jak moc to bolí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.12.19 11:40

@LJTT na magnetickou renozanci půjdu až v polovině ledna co mi říkal primář, dnes to bolí jak čert, klečim tu v bolestech u postele. Infuzi mám za sebou, tak mi dali prášek na bolest, tak čekám kdy zabere. Včera už jsem se radovala jak se to nelepší a dnes zase trpim😔ach jo, kdo nezažil neví jak to bolí :?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat