Nemoc. Připadám si jak simulant

Anonymní
21.12.19 18:42

Nemoc. Připadám si jak simulant

Ahoj všem, připadám si jak simulant. Už dva týdny mi není dobře… Začalo to rýmou, ta se po užívání kapek zastavila, ale tím stylem, že mám ucpané dutiny - pomalu se to lepší. Při polykání mám pocit hlenu v krku, kolikrát i chraptim. Občas bolesti hlavy, zimnice, teplo (ne, horečka),slabost a únava.

CRP mám v pořádku, hodnota 5. RTG dutin, také v pořádku. Léky, které mi dal Dr jsem užívala… redomed, Aulin, a pak ještě nějaké na uvolnění hlenu.

Ty jsem začala brát včera a dnes… Únava, den jsem střídavě prošla, teplo v obličeji, uši.

Na stěry z nosu a úst čekáme na výsledky. Vážně nevím co si myslet a připadám si jak simulant… Jinak rýma se mi spustí, že se můžu vymrkaz a cítím uvolnění nos např když jsem si zkusila doma zaběhat na pásu.

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

1147
21.12.19 19:08

Čtrnáct dní je krátká doba, za kterou jsi prošla už tolik vyšetření. Moc se řešíš. Tělo potřebuje čas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.12.19 19:10

@mrazik6 Ale dle rtg a crp mi nic prakticky není. O to jde… Obě vyšetření mi dělali minulý pátek

• Nahlásit
  • Citovat
1147
21.12.19 19:13

Crp vykazuje jen zánět v těle - bakterie. Virozu neprokáže. A viry umí být stejně zákeřné jako bakterie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8753
21.12.19 19:26

No já měla zánět dutin loni, bylo mi asi tři týdny zle, večer zimnice, únava, hlava ani nebolela, rýma netekla, ucpaný nos, ucpané usi, bolely mě zuby, po třech týdnech jsem teda šla k dr a dal mi ATB hned bez rentgenu a crp. Když jsem něco vysmrkla, bylo to úplně svítivé žluté. ATB zabrala rychle. Já pro nějaké přehnaně dávání antibiotik nejsem, ale po třech týdnech jsem se už z toho potřebovala dostat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.12.19 19:36

Můj doktor není takovy, aby hned cpal ATB. Za to jsem ráda. Ale bohužel, hlava ne bolí nad očima, když kašli tak někdy jakoby vzadu, do toho tepla obličej/uši. Někdy zvýšená teplota nebo naopak zimnice :roll: Vážně si připadám jak simulant. Přitom ráno vstanu a mám ucpaný nos, u kořene nosu pořád i přes den cítím ucpání. Jakmile si zaběham dokáží se vysmrkat. Jinak nic noc… A hlavně kdyz šlo a jde smrkat tak to byly obyčejné vodnaté či hustější výtok. Pardon za popis…

Kašel je suchý, spíš dusivý. Od krku. Necítím nic na hrudníku.

Ale říkám připadám si jak id.ot když rtg i crp jsou v pořádku

• Nahlásit
  • Citovat
21.12.19 19:49
@Anonymní píše:
Můj doktor není takovy, aby hned cpal ATB. Za to jsem ráda. Ale bohužel, hlava ne bolí nad očima, když kašli tak někdy jakoby vzadu, do toho tepla obličej/uši. Někdy zvýšená teplota nebo naopak zimnice :roll: Vážně si připadám jak simulant. Přitom ráno vstanu a mám ucpaný nos, u kořene nosu pořád i přes den cítím ucpání. Jakmile si zaběham dokáží se vysmrkat. Jinak nic noc… A hlavně kdyz šlo a jde smrkat tak to byly obyčejné vodnaté či hustější výtok. Pardon za popis…

Kašel je suchý, spíš dusivý. Od krku. Necítím nic na hrudníku.

Ale říkám připadám si jak id.ot když rtg i crp jsou v pořádku

Ale to, že na rentgenu a jeden test nic neprokázal, neznamená že jsi simulant :zed:
Mámě trvalo 3 roky než ji přišli na to co s ní je..byla i dva měsíce v nemocnici a az po 2 letech se teprve prokázalo v krvy autoimunitní onemocnění..za další rok se dočkala i názvu.
Teď netvrdím, že máš autoimunitní onemocnění..ale třeba máš prostě virózu nebo něco jiného a prostě to hned vidět není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.12.19 21:15

Tak ja s tim bojuji uz skoro mesic, sileny kasel, antibotika, dle dr.to bylo i na pruduskach.Ted suchy kasel, porad lechtani v krku a ucpane dutiny. Pomaha mi zvlhcovat vzduch, stahovat si celo plinou a proplachuju nos slanou vodou, to me hodne pomaha. Cekam jestli me to. prejde, jinak asi.budu muset opet k dr.Ty virozy. jsou letos zakerny, synove taky meli paradni. kasel s rymou i horecky k tomu. Preji brzké uzdraveni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.12.19 21:55
@Anonymní píše:
Ahoj všem, připadám si jak simulant. Už dva týdny mi není dobře… Začalo to rýmou, ta se po užívání kapek zastavila, ale tím stylem, že mám ucpané dutiny - pomalu se to lepší. Při polykání mám pocit hlenu v krku, kolikrát i chraptim. Občas bolesti hlavy, zimnice, teplo (ne, horečka),slabost a únava.

CRP mám v pořádku, hodnota 5. RTG dutin, také v pořádku. Léky, které mi dal Dr jsem užívala… redomed, Aulin, a pak ještě nějaké na uvolnění hlenu.

Ty jsem začala brát včera a dnes… Únava, den jsem střídavě prošla, teplo v obličeji, uši.

Na stěry z nosu a úst čekáme na výsledky. Vážně nevím co si myslet a připadám si jak simulant… Jinak rýma se mi spustí, že se můžu vymrkaz a cítím uvolnění nos např když jsem si zkusila doma zaběhat na pásu.

Nemuže to být mononukleoza?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama