Reklama

Běhání Ostrava centrum

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikca145
Nováček 3 příspěvky 04.02.18 17:49
Běhání Ostrava centrum

Ahojte, nechystá se někdo vyběhat povánoční kila navíc v Ostravě centru? Ráda bych běhala s někým, tak kdyby tu někdo takový byl. :-)

Reklama

Reakce:

Mmsg 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.18 18:44
@Nikca145 píše:
Ahojte, nechystá se někdo vyběhat povánoční kila navíc v Ostravě centru? Ráda bych běhala s někým, tak kdyby tu někdo takový byl. :-)

Nechci ti moc radit, ale nezapomeň na plynovou masku- Ostrava je díky polským pras**ům město s nejvíce znečištěným ovzduším v ČR. :roll:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 04.02.18 19:16
@Mmsg píše:
Nechci ti moc radit, ale nezapomeň na plynovou masku- Ostrava je díky polským pras**ům město s nejvíce znečištěným ovzduším v ČR. :roll:
:mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: tu asi nežiješ, že..

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 04.02.18 19:17

@Nikca145 v centru netuším, běháme v Běláku..

Dandinkaaa
Kecalka 170 příspěvků 04.02.18 19:18

Snad jedine Komenskeho sady. :mrgreen:

Mmsg 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.18 19:28
@martina.se píše: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: tu asi nežiješ, že..

Já jsem ze stověžaté špíny. :P

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 04.02.18 19:31
@Mmsg píše:
Já jsem ze stověžaté špíny. :P

pak bych se nevyjadřovala k ostravě.. tu je to v klidu.. letos naprosto.. :nevim:

Mmsg 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.18 19:44
@martina.se píše:
pak bych se nevyjadřovala k ostravě.. tu je to v klidu.. letos naprosto.. :nevim:

Jj, zrovna dneska běhat šlo, ale jinak Ostrava-Radvanice v roce 2017 86× pouze s plynovou maskou. :palec:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 04.02.18 19:46
@Mmsg píše:
Jj, zrovna dneska běhat šlo, ale jinak Ostrava-Radvanice v roce 2017 86× pouze s plynovou maskou. :palec:
:lol: jsou mnohem horší lokality.. tu, u nás, je to letos total na pohodu - beru i podzim 2017

baracudas
Ukecaná baba ;) 1935 příspěvků 05.02.18 07:31

Já behavam na okraji centra. Komenak je asi idealka, ale ten mám tak pět zastávek a kus pěšky :roll:, takže akorát přiběhnout a zpátky :mrgreen: Běhám přes Miladu Horákovou, směr Fifejdy a dál pak k Benátkám přes Marianky..trasa ne zrovna nejlepší, ale v okolí asi jediná :think:. No a teď mám pauzu (shazuju povánoční i poporodní kila :zed: ), tenisky hodláme obout tak v dubnu :nevim:.

nicolletta1985
Povídálka 13 příspěvků 02.07.18 16:47
@baracudas píše:
Já behavam na okraji centra. Komenak je asi idealka, ale ten mám tak pět zastávek a kus pěšky :roll:, takže akorát přiběhnout a zpátky :mrgreen: Běhám přes Miladu Horákovou, směr Fifejdy a dál pak k Benátkám přes Marianky..trasa ne zrovna nejlepší, ale v okolí asi jediná :think:. No a teď mám pauzu (shazuju povánoční i poporodní kila :zed: ), tenisky hodláme obout tak v dubnu :nevim:.

Ahoj, ja se zrovna pristehovala do Marianek kousek od futura a hledam trasu, nejsem žádný extremni bezec, ted jsem dlouho nebehala ale rada bych zase zacala, uz behavas pripadne prosim nohla bys mi napsat do zpravy treba podrobneji tu trasu? Jistymi castmi ostravy mam docela obavy za veceru probihat tak me tva trasa zaujala :)

baracudas
Ukecaná baba ;) 1935 příspěvků 02.07.18 20:41

@nicolletta1985 Já ještě běhat nezačala :roll: Se dvěma kusama na to bohužel nemám moc čas a ani energii :mrgreen: Ale tady ti přiložím mapku, snad to z toho plus mínus vyctes ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Lekce tance probudily v Genzerovi kance: Noční rande s novou láskou

Po práci legraci. Přesně v duchu tohoto hesla si sobotní večer poskládal... číst dále >

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >