Bejby cislo jedna

Anonymní
28.12.19 13:19

Bejby cislo jedna

Cauky :mavam:
Lidi jen taková rada, začali jsme to nechávat osudu s díťátkem.
Neměřím žádnou teplotu, nedělám ovulacni testy nic..prostě to nechávám.
Spíš nevím..ms je po 28 dnech. Malo se stane, ze den po nebo pred. Drzim tech 28. Ale minuly mesic jsem mela 5 dni spozdeni. Takže pocitam po 33 dnech.
A teď záhada trojuhelniku :D jak se to pocita potom? Snazime se zhruba od te pulky..bricho pobolivalo. Podle toho soudim ovulaci. Ms byla 9.12.. vubec ale nevim jak si popr spocitat dalsi ms. Jestli mam jet podle sveho 28 cyklu nebo ten nový, jsem asi vul, ze se tak ptam, ale ja proste nevim ani kdy by mohli byt ty plodne dny..jestli se odrazet od tehle menstruace nebo co. Jestli vubec k otehotneni dojit mohlo. Ja se tak omlouvám rypalum :P ale bricho me boli a picha v nem vsemi smery. Od vcera celkem dost. Dnes to citim..diky :palec:

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

48907
28.12.19 13:30

Mohlo to být jednorázově jinak. Mohlo se to změnit. To fakt nikdo nepoví. Jestli to necháváš osudu, můžou ti být plodné dny jedno a jestli byl necháněný sex a MS se nedostaví ni po těch 33 dnech, udělej test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33841
28.12.19 13:31

Když to necháváte osudu, tak mu to nechte, nepozoruj se a nic nepočítej. Milujte se, jak máte chuť, můj chlap říkal, že z krásný lásky bývají krásný děti - a měl recht. :srdce:
Zeťák dodává „nejdůležitější je se na to tak trochu vysr. t“. 8)
Jak budeš moc přemýšlet, Osud se akorát tak naštve. Nebo Vy spolu spíte jen v rámci „výroby“? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
271
28.12.19 13:32

Ahojky no uvidíš teďka jak to dostaneš ale mohlo se to prostě jen tak rozhodit nemusí to jet takto pořád, já myvam cyklus taky plus mínus těch 28 dní… plodný hlen mi začíná ten 11 DC a trvá tak ty čtyři dny takže ovulka někdy mezi i podle testů ale každá jsme jiná :palec: testuj ovulačnima aby sis to upřesnila ;) jinak nevím no v břichu mě poboliva celí cyklus při ovu tu bolest mám takovou hodně bodavou, máš třeba výtok vodovy, průhledný táhli podle toho bych se řídila jinak ty testy…teď jestli nevíš tak buď čekat jestli to klaplo nebo ne :thinking:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5350
28.12.19 13:39

Buď to nechte osudu úplně a spěte spolu, když je chuť, nebo mu trochu jděte naproti a skočte na to obden. Pak máš jistotu, že to neprošvihneš ani v půlce ani ve třech čtvrtinách… A bez počítání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.12.19 13:46

Dekuji Všem :kytka:
Bala sem se, že me tu sezerou, protoze tehle temat je tu pozehnaně… :andel:
Ale kazdy jsme fakt jiny a kazdy vnimame priznaky sveho tela jinak..takze nejde se vse docist. Kazdy ma svuj pribeh jiny.
Nejak to nehlidam, nehrotim..uvidime.
:P dekuji :P

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.12.19 13:54

@sirikit
Haha, asi máte pravdu. To bejbé se buď chytne nebo ne, takže zatím držím heslo jak říkává tvůj švagr ;D
My spolu spíme pořád, kdyby v rámci snažení tak se zbláznim, protože kord po ms si přijdu až na hlavu, jakou mám chuť. I ze spaní :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
33841
28.12.19 13:57
@Anonymní píše:
@sirikit
Haha, asi máte pravdu. To bejbé se buď chytne nebo ne, takže zatím držím heslo jak říkává tvůj švagr ;D
My spolu spíme pořád, kdyby v rámci snažení tak se zbláznim, protože kord po ms si přijdu až na hlavu, jakou mám chuť. I ze spaní :oops:

Jojo, mladí stejně na jaro plánovali svatbu a říkali si, že na antikoncepci teda kašlou a nechají to Osudu.
Spali spolu, kdy měli chuť - jakože měli často, a nic jiného neřešili, ovulky, testy, prd.
A dcera se vdávala ve čtvrtém měsíci, ještě, že ty šaty měly šněrovačku. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5350
28.12.19 14:00
@sirikit píše:
Jojo, mladí stejně na jaro plánovali svatbu a říkali si, že na antikoncepci teda kašlou a nechají to Osudu.
Spali spolu, kdy měli chuť - jakože měli často, a nic jiného neřešili, ovulky, testy, prd.
A dcera se vdávala ve čtvrtém měsíci, ještě, že ty šaty měly šněrovačku. :mrgreen:

Taky prý hodně pomáhá koupit si drahé dvousedadlové auto :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.12.19 14:02

@sirikit
Tak to měli parádní svatbu :P moje sestra to mela podobné, akorad mela uz 4 mesicni v naruci :P a saty na snerovani byly treba taky. Hlavne kvuli hrudniku. Haha :D
Jinak dekuji ti za povzbuzeni. Ja antp neberu uz rok…uvidime uvidime :))) :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
33841
28.12.19 14:02
@Ba-stet píše:
Taky prý hodně pomáhá koupit si drahé dvousedadlové auto :)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33841
28.12.19 14:12
@Anonymní píše:
@sirikit
Tak to měli parádní svatbu :P moje sestra to mela podobné, akorad mela uz 4 mesicni v naruci :P a saty na snerovani byly treba taky. Hlavne kvuli hrudniku. Haha :D
Jinak dekuji ti za povzbuzeni. Ja antp neberu uz rok…uvidime uvidime :))) :kytka:

No ale po roce nechráněného sexu bych to ale asi úplně osudu nenechávala, myslela jsem, že jste teď začali. :think:
Asi bych zkusila aspoň kontryhel, nebo spíš se zeptat na gyndě. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.12.19 14:22

@sirkit
Nee rok :D jeeje to ne..ja zacala 24 nechraněně, tak jsem prave chtela vědět jestli jsem se treba v tomto období strefila do těch dní kdyz jsem to mela posunuté. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.12.19 15:34
@Anonymní píše:Nee rok :D jeeje to ne..ja zacala 24 nechraněně, tak jsem prave chtela vědět jestli jsem se treba v tomto období strefila do těch dní kdyz jsem to mela posunuté. :kytka:

@sirikit nejde mi to opravit, ale psano tobe :D

• Nahlásit
  • Citovat
33841
28.12.19 16:01
@Anonymní píše:
@sirikit nejde mi to opravit, ale psano tobe :D

Jojo, jak tu někdo napíše siri-cokoli, vztahuju to na sebe. :mrgreen:
Užívejte nerušeného sexíku, po kterém se můžete celou noc vyspat. Jak se Vám svišť povede, dalších 15 let se Vám to nepodaří. :?
Držím palce, ať se zadaří. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama