Bývalý přítel si mi vylévá srdíčko

Anonymní
22.6.21 01:18

Bejvalej pritel

Tak me zajima váš názor :) :) :D Bejvalej přitel mě vždycky pise, kdyz ho posle do haje nejaka holka a vylejva si me srdce byli jsme spolu jen pul roku pred cca 7 az 8 rokama ale to byl ještě zajíček nedalo se tomu rikat ani vztah akorat sex byl perfektní… Ptala jsem se ho proc pise zrovna me a on ze jsem nebyla nikdy svine, ale to on docelo jo… Pise me furt o bejvalce a posila me fotky jeho domu vypisuje co vsechno za den delal a jak je hotovej. a jak se stara o domacnost. a ze ona to vubec nedelala. To uz je po druhy co tohle udelal, ze me takhle pise. Ale me to prijde divny teda ja bych tohle asi bejvalymu priteli nepsala o dalsich vztazich… Jednou jsem ho odpalkovala no a ted to s nim rozebiram ale proste prijde me to napalici… Udelal by to nekdo z vas aby jste to takhle rozebirali??? Tenkrat me hodne ublizil…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
938
22.6.21 02:31

Tak dala si mu prostor na mluvení tak se ozval znovu no :nevim:.
Asi bych mu na férovku řekla že o tom moc slyšet nechceš že přecijen jste ex :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
479
22.6.21 03:14
:roll:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3879
22.6.21 05:15

Ignoruj ho, at si najde jinou oběť svých vylevu :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2102
22.6.21 06:09

Já bych asi vůbec nereagovala a doufala, že to brzy pochopí a dá pokoj :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9048
22.6.21 07:22

Tak s ním nevykladej a nerozebirej to. Jednoduchý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22382
22.6.21 07:26

Asi nemá komu se svěřit no. Pokud tě to nebavi, tak mu to řekni, že na jeho holky nejsi zvědavá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24444
22.6.21 07:40

Nemá komu jinýmu vylít srdíčko a ty se necháš. To je celé (plus třeba doufá v nějaký jednorázový sex).
Tak mu neodepisuj, případně mu napiš, že nemáš zájem se vykecávat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
625
22.6.21 08:31

Nemá se komu vykecat… Mám od dětství nejlepšího kamaráda a taky ho baví stěžovat si mi na ženský. Jednou za rok k této příležitosti vyrážíme i do města. Dáme si mrak drinků, já si postěžuju na manžela a on na všechny ženský které za poslední rok potkal. Jako správná kamarádka ho podpořím v tom, že ženský jsou sv*ně a je nám fajn. Scházíme se teda častěji, ale tuhle opileckou noc ve dvou, provozujeme jednou ročně :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
104
24.6.21 10:24
@Mar__tanka1983 píše:
Nemá komu jinýmu vylít srdíčko a ty se necháš. To je celé (plus třeba doufá v nějaký jednorázový sex).
Tak mu neodepisuj, případně mu napiš, že nemáš zájem se vykecávat :nevim:

@Mar__tanka1983 asi mate pravdu uz jsem mu napsala ze mam sve starosti aby me nepsal ty jeho, a naposled se me zeptal jak jsem se vyspala… No a napsala jsem mu ze vzdycky akorat napise kdyz ho posle do hajzlu nejaka holka to si precetl a uz neodepsal a na zbytek zprav take ne… Ale psal me me ze bysi pral takovou jako jsem ja doma aby mu uklizela varila atd.. A on si mohl odpocivat… :? :? :? :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
104
24.6.21 10:27

@Elishka1 asi mate pravdu uz jsem mu napsala ze mam sve starosti aby me nepsal ty jeho, a naposled se me zeptal jak jsem se vyspala… No a napsala jsem mu ze vzdycky akorat napise kdyz ho posle do hajzlu nejaka holka to si precetl a uz neodepsal a na zbytek zprav take ne… Ale psal me me ze bysi pral takovou jako jsem ja doma aby mu uklizela varila atd.. A on si mohl odpocivat… :? :? :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
104
24.6.21 10:28

@Kriss Tina asi mate pravdu uz jsem mu napsala ze mam sve starosti aby me nepsal ty jeho, a naposled se me zeptal jak jsem se vyspala… No a napsala jsem mu ze vzdycky akorat napise kdyz ho posle do hajzlu nejaka holka to si precetl a uz neodepsal a na zbytek zprav take ne… Ale psal me me ze bysi pral takovou jako jsem ja doma aby mu uklizela varila atd.. A on si mohl odpocivat… :? :? :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24444
24.6.21 17:39

@Aktij1234 haha, tak to bych mu napsala, že přát si může, no…
Jako kdyby tě lákal na skleničku, pokec nebo sex, to bych snad ještě brala, ale aby mi psal, jak by se válel, zatímco já bych mu uklízela, no to má o tobě hodně podivný smýšlení. Ty jo, to dobře zazdil :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
104
24.6.21 18:03

@Mar__tanka1983 no vetsinu konverzace skuhral o byvalce a mezitim napsal tohle noo ze, jak to myslite co zazdil?? :) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
104
24.6.21 18:05
@Mar__tanka1983 píše:
@Aktij1234 haha, tak to bych mu napsala, že přát si může, no…
Jako kdyby tě lákal na skleničku, pokec nebo sex, to bych snad ještě brala, ale aby mi psal, jak by se válel, zatímco já bych mu uklízela, no to má o tobě hodně podivný smýšlení. Ty jo, to dobře zazdil :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jo to docela ziram asi bych taky zacla tou sklenickou sexem atd.. Nebo to nema v hlave v poradku taky moznost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat