Plenky Bella Happy

Anonymni
2.4.09 17:34

BELLA HAPPY

mate zkusenosti s plenkami Bella Happy? chtela bych poridit ty Newborn do porodnice.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

973
2.4.09 17:42

ahojky, my pouzivame uz velikost 4 a jsem mooooc spokojena s temito plenami! jsou stihle, dobre sajou a maji dobry tvar a gumicku na zadech. a cena je taky super. takze ja mohu jen a jen doporucit!
akorat teda mensi velikost tech Happy jsme nepouzivaly pac jsme latkovaly nebo mely Sleep and Play, ale verim ze vsechny ty velikosti budou stejne :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
2.4.09 20:10

Nám v FTN dokonce říkali, že plenky Happy jsou nejlepší kvůli kyčlím. Pampersky sice prý neprotečou, jinak ale prý nic jiného neřeší. Taky říkali, že normálnímu novorozenci u kterého nediagnostikují problém s kyčlemi hned v porodnici se prý nemají dávat ty látkové pleny naširoko (prý zas kazí záda kvůli hrbolu na zadečku), ale stačí tyhle Happy. No za měsíc jsme šli na ortopedii a přestože má kyčle OK, stejně ortoped říkal, že má preventivně nosit látkovou plenu naširoko až do 3.měsíce. Čert aby se v těch doktorech vyznal :evil:
Každopádně Happy jsou fajn, párkrát nám taky protekly, vo tom žádná, ale je fakt, že malý je v tomhle směru extrémně produktivní:lol: Těch Newborn nekupuj moc, max 1 - 2 balení a pak uvidíš, náš malý z toho dost rychle vyrostl. BTW teď je snad ještě akce v Hypernově na Megapack, ale mají jen ty větší č. 3, jedna plína vyjde na 3,50 Kč - no nekupte to ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1852
2.4.09 21:23

Ahoj, my pouzival trojkovy a ctyrkovy, trojkovy byly ok ale ve ctyrkovych se mi maly strasne opruzoval :( Jinak ale jsou fajn, maji dobrou gumicku na zadech a hezke obrazky na pasku :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.4.09 23:01

Já je používala u malého od narození do půl roka,super…ale ted jsme se s nima rozloučili......malému začali protýkat na boku......
Hodně maminky kupují a vychvalují plenky Tesco.....

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
3.4.09 13:13

Náš malý má hodně citlivou kůži, od narození používáme Pampers. Mezitím jsem vyzkoušela spoustu vzorků jiných plínek, např. Tesco, Huggies apod. ale nebyla jsem spokojená, buď se kluk okamžitě oprudil nebo plínky protékaly. V jeho cca roce jsem si řekla, že už je dost starej na změnu, a tak jsem koupila velké balení Happy, zdály se mi fajn. Jednu měl chvilku doma, druhou jsem mu dala na cestu do auta, cca půl hodiny. No jak byl opruzenej, to jsem do té doby nezažila :roll: Vrátili jsme se samozřejmě k Pampers. Takže u nás Happy už nikdy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
330
3.4.09 14:52

Ahoj, tak my používali první tři měsíce pampers newborn, byli nejméně mohutné a byli ok. Pak když jsme přešli na větší velikost, tak pampersky už nebyli tak vyhovující (musela jsem je dost často měnit, sotva malí dvakrát čůral, tak po tom druhém čůraní byla plínka na omak mokrá, takže jsem zkusila Happy a ty jsou bez problému! vydrží v nich i 12 hodin (přes noc, hrozně nerad se v noci přebaluje, moc se probudí a pak hodinu brečí) plína je sice po noci nasáklá až po okraj a váží snad kilo, ale nikdy neprotekla a ani se malý neoprudil.

Řekla bych, že je to u každého dítěte se snášenlivostí plenek pokaždé jinak. A osobně bych řekla, že je i rozdíl ve velikostech. Takže to chce prostě vyzkoušet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1752
3.4.09 20:08

Já jsem je použila 2× a osipal se, tak jsme na Pamperskách

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1903
5.2.11 20:25

Ahoj, oživuji tuhle starou diskuzi o těchto plínkách, koupili jsme je a jsem z nich dost naštvaná. Ty lepící pásky drží jen chvíli, pak se odlepí nebo spíš z toho upadne takový páseček a už to nejde přilepit. Malej se každé ráno budí se spadlou plínou a stává se to i přes den. To jsme koupili dva balíky :cert: Kupujete je někdo ještě a stává se vám to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12735
5.2.11 20:30

Delice tak my jsme je kupovali a byly super, pak najednou jak říkáš se začly škubat ty pásky takže už je neberu. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9859
5.2.11 20:36

Ahoj, myslíte Bela Baby Happy pro novorozence s tím vyseklým kouskem lemu, aby větral pupíček? Jestli ano, tak jsme je používali a tohle se nám nestalo nikdy. Požívali jsme je asi 4 týdny, než nám byly malé.

Nemáte nějaké staré balení třeba? :think: Nebo to byla nekvalitní várka. :-? My byli fakt spokojený.

Jo a teď jsem si vzpoměla, že mi kamarádka říkala, že ty newborn jsou perfektní ale od dvojek vejš už si je kupovaat nemám, že jsou na hov… Nevim v čem, to jsem se neptala. od dvojek jsme na pamperskách (ty nám teda zase škrtí kejtičky…máme malého buřtíka :mrgreen: )

Příspěvek upraven 05.02.11 v 20:37

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12909
5.2.11 20:37

my sme taky jen jednou vyzkoušeli a už nikdy více, měli sme 4 a malej byl během 2h durch a celkově to bylo takový oničem, co mi příjde dobrý je tesco cena/kvalita no a pak je to o mimču, malýmu zezačátku protýkalo snad vše ale neopruzoval se, no a malé nic neprotýká ale zase může být jen v huggieskách jinak je opruzená, takže je to vše o zkoušení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.2.11 20:38

Na feedo.cz je mají v akci za 145,– myslím. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.2.11 20:40
zaneth píše:
Já jsem je použila 2× a osipal se, tak jsme na Pamperskách

My se osypáváme po Huggieskách. Jinak hezká profilovka z příšerek s.r.o.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1903
5.2.11 20:41
MirušeProdigy píše:
Ahoj, myslíte Bela Baby Happy pro novorozence s tím vyseklým kouskem lemu, aby větral pupíček? Jestli ano, tak jsme je používali a tohle se nám nestalo nikdy. Požívali jsme je asi 4 týdny, než nám byly malé.

Nemáte nějaké staré balení třeba? :think: Nebo to byla nekvalitní várka. :-? My byli fakt spokojený.

Jo a teď jsem si vzpoměla, že mi kamarádka říkala, že ty newborn jsou perfektní ale od dvojek vejš už si je kupovaat nemám, že jsou na hov… Nevim v čem, to jsem se neptala. od dvojek jsme na pamperskách (ty nám teda zase škrtí kejtičky…máme malého buřtíka :mrgreen: )

Příspěvek upraven 05.02.11 v 20:37

My právě už kupujeme velké. Rozdělala jsem i druhý balík a je to to samé, nasadit jdou dobře, i se to přilepí a za nějakou dobu se uvolní pásek a plína padá :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama