Bepanthen na bradavky

87
1.1.20 12:02

Bepanthen na bradavky

Dobrý den, ráda bych vás poprosila o radu. Mám popraskané bradavky, evidentně je to mykóza. Mám mast Bepanthen. Prosím, jak se používá? Namažu a nechám být? Ale jakmile se obleču, mast mám na oblečení, to by mi nevadilo, ale není jí moc na bradavkách. Že bych chodila nahoře bez si neumím představit, nemám doma takové teplo. Jak jste to praktikovaly vy? Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

771
1.1.20 12:12
@Radkar1 píše:
Dobrý den, ráda bych vás poprosila o radu. Mám popraskané bradavky, evidentně je to mykóza. Mám mast Bepanthen. Prosím, jak se používá? Namažu a nechám být? Ale jakmile se obleču, mast mám na oblečení, to by mi nevadilo, ale není jí moc na bradavkách. Že bych chodila nahoře bez si neumím představit, nemám doma takové teplo. Jak jste to praktikovaly vy? Děkuji.

No obavam se, ze na mykozu ti bepanthen stacit nebude :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11995
1.1.20 12:12

Pokud máš mykózu tak bepanthen v žádném případě nepoužívej, stejně tak cokoliv s obsahem lanolinu. Tím se totiž kvasinky živí. Použij genciánu, stejně tak pro mimčo do pusinky, bude mít kvasinky taky. A koj jen z jednoho prsu, druhé nech hojit a odstříkávej. Druhý den je vystřídej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.20 12:13

Na mykozu Bepanthen zabirat nebude, budete potrebovat antimykotikum.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1328
1.1.20 12:13

Ideální je větrat, prostě chodit odhalena, zvlášť pokud je tam nějaký problem..
Já omyvam a mažu masti na bradavky z DM po každém kojení a pokud mě to zrovna neboli, dám si vložku do podprsenky a normálně se oblecu. Ale bolavá prsa chtějí mazat a větrat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
87
1.1.20 12:16

Jsem bezdětná. Problém jsem řešila zde: https://www.emimino.cz/…radu-372577/?… , dávala jsem tam i fotky, které mi adminka napsala, že smaže, nikdy nikdo neví, kdo to otvírá.
Moc z toho nejsem moudrá… Ráda bych popraskané bradavky vyléčila, ale nemám ten problém od dítěte… Budu ráda za radu, protože mě to hodně otravuje. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
669
1.1.20 12:20

Namazat a přelepit náplastí? Tipuju, problém jsem nikdy neměla, ale pak by to nebylo na oblečení, ale na náplasti :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21495
1.1.20 12:25
@Radkar1 píše:

Já měla po kojení pouze trochu popraskané bradavky zezačátku a na to pomohlo právě mléko nebo větrat. Stačí přece bavlněné triko bez podprdy. A jestli to je mykóza, šla bych na kožní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama