Novoroční depka

Anonymní
1.1.20 08:25

Novoroční depka

Tak přemýšlím, že zas utekl další rok a nějak na mě padla depka. Minulý rok u mě nebyl nic moc. Navíc mám začátkem ledna narozeniny, zas o rok starší, partnera nemám, nedaří se mi najít. Jaký byl váš rok a těšíte se na tento nový?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
1.1.20 08:33

Muj byl hodne prelomovy, splnila se velka vec, kterou jsem dlouho chtela… mam az moc dobrou praci, ktera me vsak vubec nebavi… takovy paleni dobreho bydla :roll: nastesti jsme zdravi, deti by nemusely tolik kricet a dupat, ale jsou jeste prtousove… nevim, co mi tenhle rok prinese. Mozna stehovani, mozna zacatek podnikani, vubec nevim… Depku jsem.mela pres vanoce, holt rodinu si clovek nevybira…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.1.20 08:35
@Anonymní píše:
Tak přemýšlím, že zas utekl další rok a nějak na mě padla depka. Minulý rok u mě nebyl nic moc. Navíc mám začátkem ledna narozeniny, zas o rok starší, partnera nemám, nedaří se mi najít. Jaký byl váš rok a těšíte se na tento nový?

Ahoj, a kolik Ti je roku?
Ja to cítím stejně tu depku…mám to každý rok…ale čím jsem starsi tím je to horší :zed: zvlášť poté, co jsem letos, vlastně už loni, oslavila 40 8o

• Nahlásit
  • Citovat
47491
1.1.20 08:37

Ted mi strasne boli hlava, ze jsme sli spat pozde, ale uz nemuzu zabrat :roll: :zed:. To je momentalne muj velky problem. Uz nejsem zvykla ponocovat, protoze je zabava a to jsme byli v domacim prostredi a zadny alkohol 8).

Ale jo, tesim se, ze mam letos sve plany.
Treba myslet pozitivne, nepripoustet si negaci vubec k telu. Jak si vse udelame, tak to proste mame.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.20 08:39
@Anonymní píše:
Tak přemýšlím, že zas utekl další rok a nějak na mě padla depka. Minulý rok u mě nebyl nic moc. Navíc mám začátkem ledna narozeniny, zas o rok starší, partnera nemám, nedaří se mi najít. Jaký byl váš rok a těšíte se na tento nový?

Ahoj,
nikdy predem nevis, co ti rok prinese, jestli zrovna tento nezlomi vsechno k lepsimu.
Myslim, ze tomu lze jit naproti. Uz jen nastavenim uvnitr sebe. Ze se proste rozhodnes, ze ten rok bude lepsi. Neni duvod se dopredu cehokoliv bat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.1.20 08:46

Po 18 letech mne ceka tento rok stehovani do rodného statu :,( Bohuzel jdu nedobrovolne, na mnazelovu zadost. jsem z toho spatna a casto placu, pac ten ziju tam kde jsem vzdy jako dite snila, ze budu zit. Navic to z dlohodobeho hlediska znamena, ze prijdu i o svou milovanou praci, kterou nelze v te krajine delat - neni tam tento obor na tak odborne urovni veden. Takze depka jak blazen - jdu tam kam nechci, budu si muset hledat novou praci - ktera bude najisto ohooodne hure placena nez jsem zvykla, navic jdeme bydlet na samotu kde k nejblizsimu kramu je cca 7 km a ja nemam vodicak :? Takze se vubec ale vobec netesim a mam silene obavy jak tohle dopadne.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.1.20 08:48

Přidávám se k depce.. A to rodinu mám a vcelku funkční(ale připadám si tu jak otrok, kterého nikdo neocení - nějaká krize s manželem), práci mám(ale bojím se, co se tam zítra bude dít - mám těsně po zkušebce, nic neumím a bojím se, že si kolegové vezmou práci z domu), smutek ze života zaháním jídlem.. A přitom někde v kouktku duše vím, že štěstí zavisí jen na mě.. na nastavení mysli. Jen ta praxe trochu pokulhává.

• Nahlásit
  • Citovat
31
1.1.20 08:51

Pro mě tenhle rok bude asi ten nejkrásnější, narodí se mi dcera :blush: Ale co se ostatních věcí týče to radši nebudu komentovat, prostě co bude to bude holt asi to tak má být.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47491
1.1.20 08:55
@Anonymní píše:
Po 18 letech mne ceka tento rok stehovani do rodného statu :,( Bohuzel jdu nedobrovolne, na mnazelovu zadost. jsem z toho spatna a casto placu, pac ten ziju tam kde jsem vzdy jako dite snila, ze budu zit. Navic to z dlohodobeho hlediska znamena, ze prijdu i o svou milovanou praci, kterou nelze v te krajine delat - neni tam tento obor na tak odborne urovni veden. Takze depka jak blazen - jdu tam kam nechci, budu si muset hledat novou praci - ktera bude najisto ohooodne hure placena nez jsem zvykla, navic jdeme bydlet na samotu kde k nejblizsimu kramu je cca 7 km a ja nemam vodicak :? Takze se vubec ale vobec netesim a mam silene obavy jak tohle dopadne.

Ze se rozejdete chapu, ale proc se dospela a svepracna osoba necha takhle hnat do kouta, ze prani nejakeho osla vyhovi a vrati se zit, kde nechce? To nechapu. Tak zacni znovu, kde zijes. Treba v jinem meste a bez nej. Ale on te snad nemuze nutit, ze se mas vratit do jineho statu. Co jemu je po tom, kde zijes? Jestli si svepravna osoba, tak se nenechas hnat do kouta a nebudes poslouchat takove nesmyslne prani.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.20 08:58

Já zase zastávám názor že ten rok byl a bude jaký si ho udeláš. Samozřejmě pokud je zdraví ok. Ale člověk se může učit nové věci, cestovat, sportovat, je toho tolik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
194
1.1.20 09:01
@Anonymní píše:

Co rozvod?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.1.20 09:01

Přidávám se k depkarum. Syna letos čeká operace, po které bude asi 8-10tydnu na vozíku. Syn má ADHD a PAS a neleží ani při horeckach… Netuším, jak to dáme, mám z toho až paničkou hrůzu… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.1.20 09:09

Na mě to taky padá. Ten loňský rok pekelný, těžké nemoci, invalidita, úmrtí jednoho z nejbližších. Vzhledem k prognózám to bude pokračovat tenhle rok dál u dalšího nejbližšího. Mám pocit, že se v podstatě jen snažím přežít. Tyhle přelomový okamžiky jakože Nový rok dnes, člověk bilancuje, nemám to ráda. Taky mám v lednu narozeniny, to je taky nic moc, život hrozně letí. Kéž by byl tenhle lepší. Mám pocit, že u mě nestačí jen jaký si ho uděláš, takový bude. Alespoň že mrzne a svítí sluníčko.

• Nahlásit
  • Citovat
2087
1.1.20 09:10
@Anonymní píše:
Ahoj, a kolik Ti je roku?
Ja to cítím stejně tu depku…mám to každý rok…ale čím jsem starsi tím je to horší :zed: zvlášť poté, co jsem letos, vlastně už loni, oslavila 40 8o

To nemas ani deti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1420
1.1.20 09:25

Muj minuly rok byl hodne narocny. Rok 2020 ma pry prinest klid, pokud clovek v roce 2019 udelal zmeny, ktere si zivot vyzadoval. Tak snad…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama