Neobvyklé skladby na pohřeb

Anonymní
31.12.19 23:18

Neobvyklé skladby na pohřeb.

Zdravím,
zemřel mi bratr a s rodinou nejspíše nechceme na pohřeb pouštět klasické smutné a táhlé písničky. Řekli jsme si, že by bylo lepší pustit něco, co měl rád dotyčný. Probírali jsme to i s pohřební službou a prý zažili pohřby, které měli i neobvyklé sladby. Jak byste vzali vy, když byste místo obvyklých písniček slyšeli například skupinu rammstein, kterou bratr obzvláště poslouchal a i se to o něm ví?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8160
31.12.19 23:21

Na pohřeb chodí lidi co zemřelého znali, tak bych se asi nedivila
upřímnou soustrast :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30452
31.12.19 23:22
@Anonymní píše:
Zdravím,
zemřel mi bratr a s rodinou nejspíše nechceme na pohřeb pouštět klasické smutné a táhlé písničky. Řekli jsme si, že by bylo lepší pustit něco, co měl rád dotyčný. Probírali jsme to i s pohřební službou a prý zažili pohřby, které měli i neobvyklé sladby. Jak byste vzali vy, když byste místo obvyklých písniček slyšeli například skupinu rammstein, kterou bratr obzvláště poslouchal a i se to o něm ví?

Kdybych ho znala, asi by mě to nepřekvapilo. Starší ročníky by to mohlo zarazit. Já bych volila něco, co měl rád, ale aby to šlo pustit ve smuteční síni. Ale zařizujete to vy nejbližší a vy asi víte, co by vám odsouhlasil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.19 23:26

Měli jsme jen oblíbené písničky na pohřbu dcery. Bylo mi jedno co si kdo pomyslí. Říkala jsem, že dcera poslouchala vždy jiné písničky než ostatní děti. Byla prostě taková malá velká. Ten den je prostě rozlučka a proč to neudělat tak jak by si nebožtík přál a naše dceka měla ráda hodně lidí a tvrdou muziku a obojí se jí splnilo. Rozloučit se s dítětem je hrozné, ale ona by byla tak šťastná za ty vypalovačky.

• Citovat
  • Nahlásit
14192
31.12.19 23:27

Skladby by mely byt vzpominkou na zemreleho. U 90lete babicky by tvrdy rock asi pusobil nevhodne, u 30leteho muze by zase divne zneli Eva s Vaskem. Vzpominat se ma v dobrem a veselem, podle me neni nutne, aby byl hudebni doprovod melancholicky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.19 23:30
@Anonymní píše:
Zdravím,
zemřel mi bratr a s rodinou nejspíše nechceme na pohřeb pouštět klasické smutné a táhlé písničky. Řekli jsme si, že by bylo lepší pustit něco, co měl rád dotyčný. Probírali jsme to i s pohřební službou a prý zažili pohřby, které měli i neobvyklé sladby. Jak byste vzali vy, když byste místo obvyklých písniček slyšeli například skupinu rammstein, kterou bratr obzvláště poslouchal a i se to o něm ví?

Ahoj my na tatově pohřbu pouštěli co měl rád, utkvěly mi v paměti jedna od Beatles a pak Somewhere Over the Rainbow od Israel Kamakawiwo'Ole… Ale celkově jsme vybrali 4 písně, co měl rád, ale pokud chcete Ramstein, prelozte si prosím texty, aby nebyla píseň hodně sprostá ;)

• Citovat
  • Nahlásit
98425
31.12.19 23:31

Upřímnou soustrast.
Písně jsou vzpomínkou na zesnulého, a pro něho, ne pro ostatní. Pusťte mu je :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.19 23:32

A třeba já vím, že bych chtěla na pohřbu zahrat Ghetto gospel od 2Paca ;)

• Citovat
  • Nahlásit
4077
31.12.19 23:41

Klidne Rammstein. Vyberte co mel rad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7279
31.12.19 23:43

Mrzi me, ze ve chvili, kdy skoro vsichni slavi, ty resis tohle.
Hudbu vyberte, jakou mel rad. Jen u Rammstein bych tedy radsi prosel i texty navrzenych skladeb.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3641
31.12.19 23:44

Nechala bych zahrát, co měl rád. Jen ne jako poslední skladbu, to by se nehodilo. Ale jinak ano, je to pro něj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8160
31.12.19 23:50

Ramstein jsou sprosťáci, jo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
616
1.1.20 00:42

Zahrajte mu, co měl rád 👍 Upřímnou soustrast :hug: