Bez ovulace + protilátky proti spermiím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dou
Kecalka 119 příspěvků 25.03.19 15:47
Bez ovulace + protilátky proti spermiím

Ahoj, hledám někoho se zkušenostmi. Ještě jdu jednou na imunologii na 100% potvrzení, kvůli těm protilátkám. Ráda bych s někým prodiskutovala jak to probíhalo dál a tak? Nebo i jen na psaní, jsem z toho celá vyjukaná. Dva roky se snažíme o mimčo, to že nemám ovulaci vím. Clostilbelgyt i když perfektně zabíral, k oplození vajíčka/vajíček nedošlo. A teď mi volali tuhle novinu. Jako vážně likviduju chlapovi spermie? Já si z toho do teď dělala srandu, že to tak bude a ono snad jo 8o:mrgreen:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.19 17:01

Ahoj, mame stejny problem :oops: Mi delali imuno v praze v podoli, presna cisla bych mohla dohledat, ale co si pamatuju, tak jsem mela zvysene protilatky proti spermiim partnera (cca 10% pod hranici normalu). Lecba: medrol 1 denne a kondomsex po dobu 3 mesicu. Pote kontrola a nejak extra se mi ta bunecna imunita nezlepsila (byla jsem tesne nad normalem). Imunolozka rikala, ze na me lecba moc nezareagovala, tak at uz prasky vysadim. To jsme se ale zrovna chystali na IUI, a doktor z caru rikal, at je jeste po tu dobu beru. Bohuzel IUI nevyslo, az ted IVF :nevim:

Dou
Kecalka 119 příspěvků 25.03.19 17:22

Jé, tak to přeji ať se zadaří co nejdříve ! Uvidíš, že teď se ti určitě zadaří. Budu držet palečky. :kytka:
Můj chlap má spermiogram ukázkový, takže doufám že se s tím něco udělá. Jen mi řekla, že mám jít ještě jednou na krev. A pak, že by mi doporučila umělko kvůli tomu, že přirozeně neovuluju. Tak doufám, že to už kápne :think: .

Dou
Kecalka 119 příspěvků 25.03.19 17:59

@Celina Děkuji za rady, já jsem už v genetu. Všechno ok, akorát tohle :). Doktorka řekla: že by mi doporučila umělko kvůli tomu, že přirozeně neovuluju.
Ale ještě jdu znovu na krev. Tak jsem zvědavá jestli se to potvrdí.

Váš příspěvek
Reklama