Je dle příznaků možné, že je přítelkyně těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.19 11:34
Může být v tom?

Dobrý den, píšu zde anonymně, nechci aby přítelkyně věděla že se tady na to někoho ptám. Jde o to že 16.3.19,měla dostat měsíčky, dostala je o dva dny později, ale měla je jen dva a půl dne, a říkala že první den jako obvykle, ale druhý a půl třetího jen špinila, už třetí den večer jsme mohli mít sex, byla bez ms, od prvního dne zpoždění ji bolí prsa, a to do dnes, nemůžu ji na ně ani sáhnout, těhotná být nemůže, test si dělala hned po tom co ji menstruace skončila byl negativní. Ale nejde mi do hlavy že ji bolí sex, a prsa, a je nějaká divná, při sexu hodně mokrá, to u ní neznám.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Khalesi
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 1 inzerát 25.03.19 11:37

:zed: neni tehotna

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.19 11:41

@Khalesi ale proč ji teda bolí prsa?na bolest si stěžuje vždy tak týden před,pak jak to dostane bolest zmizí,a nástup má až vždy tak ten týden před další mezes.Že by hormony? :?

unuděná
Kelišová 7078 příspěvků 25.03.19 11:51

Podle tvého vyjadřování jste zřejmě mladí, takže určitá hormonální disbalance je úplně normální. Pokud test po MS vyšel negativně, tak těhotná není. Pokud by ale potíže přetrvaly, měla by zajít na gynekologii to konzultovat.

Nikolka1122
Kecalka 339 příspěvků 25.03.19 11:52
@Anonymní píše:
@Khalesi ale proč ji teda bolí prsa?na bolest si stěžuje vždy tak týden před,pak jak to dostane bolest zmizí,a nástup má až vždy tak ten týden před další mezes.Že by hormony? :?

Ano hormony, já podle prsou spolehlivě poznala, že se blíží mé dny ;)
U mě teda bolest při sexu a vlhko značilo silnou ovulaci ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.19 12:03

@unuděná mě je 22 jí 31,nedával jsem pozor,a udělal se do ní,vždycky ho nevytahnu včas, :oops: tak že hormony teda jo?No já se na otcovství cítím,ale mám špatný spermio,tak že je to nesmysl,ale co kdyby nahodou.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.19 12:05

@Nikolka1122 a může mít ovulaci při menstruaci?Bilesti má od prvního dne spoždění,po ms má tri dny a pořád ty prsa má nějaký divný. :(

unuděná
Kelišová 7078 příspěvků 25.03.19 12:07
@Anonymní píše:
@unuděná mě je 22 jí 31,nedával jsem pozor,a udělal se do ní,vždycky ho nevytahnu včas, :oops: tak že hormony teda jo?No já se na otcovství cítím,ale mám špatný spermio,tak že je to nesmysl,ale co kdyby nahodou.

No tak jestli jí je 31, tak to divný je. Buď si těhotenství vsugerovala, nebo má nějakou hormonální disbalanci (ale je divné, že v tomto věku by se to objevilo takhle naráz). Taky je možné, že MS nebyla MS, ale nidační krvácení (zahnízdění vajíčka), čili testem za týden, dva nic nezkazíte. Jak ve svém věku víš, že máš špatné spermio? Ty už ses někdy snažil o dítě?? 8o

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.19 12:14

@unuděná vsugerovat si těhotenství,je pravda že by dítě chtěla,přece je ještě mladá,my jsme byli na vyšetření plodnosti před dvěma lety,jenjen tak zeto zajímavosti,hlavně jsem to chtěl já,tam mi zjistili že přirozeně dítě neudělám.
Věrná mi je,nikam nechodí,čas trávíme jen spolu.Za tři roky co jsme spolu jsem tento problém u ní nezaznamenal,jak říkám citlivý bolestivý prsa má vždy před ms,s ms ustane bolest,ale ona to má už asi týden takto,možná dýl.Ale ten test byl negativní,ten si dělala

Pamplemouse
Ukecaná baba ;) 1517 příspěvků 25.03.19 12:17
@Anonymní píše:
@unuděná vsugerovat si těhotenství,je pravda že by dítě chtěla,přece je ještě mladá,my jsme byli na vyšetření plodnosti před dvěma lety,jenjen tak zeto zajímavosti,hlavně jsem to chtěl já,tam mi zjistili že přirozeně dítě neudělám.
Věrná mi je,nikam nechodí,čas trávíme jen spolu.Za tři roky co jsme spolu jsem tento problém u ní nezaznamenal,jak říkám citlivý bolestivý prsa má vždy před ms,s ms ustane bolest,ale ona to má už asi týden takto,možná dýl.Ale ten test byl negativní,ten si dělala

Udělala bych test ještě jednou, teď. I když ti řekli, že přirozeně dítě neuděláš, takovejch už bylo a jedna mrcha se někde našla co doplula kam měla… Kámoška měla pozitivní test až dva týdny po očekávané MS. Takže ještě jednou test, ideálně z ranní moči. Nebo si může dojít na krev jako samoplátce, na hladinu hCG..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.19 12:19

@Pamplemouse no,tak nějakej koupim a uvidíme.V mým případě by to byl extra zázrak.

unuděná
Kelišová 7078 příspěvků 25.03.19 12:19
@Anonymní píše:
Věrná mi je,nikam nechodí,čas trávíme jen spolu.Za tři roky co jsme spolu jsem tento problém u ní nezaznamenal,jak říkám citlivý bolestivý prsa má vždy před ms,s ms ustane bolest,ale ona to má už asi týden takto,možná dýl.Ale ten test byl negativní,ten si dělala

No počkej, meleš páté přes deváté. Oba dítě chcete, minimálně dva roky se o něj snažíte, ale hysterčíš, když se do ní uděláš?? 8o Nechápu. Zároveň věta: „,je pravda že by dítě chtěla,přece je ještě mladá (31?)“ nedává smysl :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.19 12:27

@unuděná histerčím,protože mě ujišťuje že těhotná není,i když příznaky by měla,já bych dítě chtěl,ona taky,ale když nám řekli že přirozeně ne,spíš mě zajímá jestli by i po negativním testu šance byla,vyhl bych se tak případné IVF na kterou planuje jít.S tím že píšu že by dítě chtěla,ona už jedno má,13 let dceru.
Byla s ní sama hodně dlouho,až jsme se dali dohromady my,vždycky mi to ujede,proč se do ní udělat když to nemá význam že jo?Ale vyndám ho vždy pozdě.Píšu ve stresu,protože první konzultace kvůli umělýmu mám příští měsíc.

Nikolka1122
Kecalka 339 příspěvků 25.03.19 12:38
@Anonymní píše:
@Pamplemouse no,tak nějakej koupim a uvidíme.V mým případě by to byl extra zázrak.

Nám taky řekli, že přirozeně dítě neuděláme a teď jsem 24tt :mrgreen:

Nikolka1122
Kecalka 339 příspěvků 25.03.19 12:39
@Anonymní píše:
@unuděná histerčím,protože mě ujišťuje že těhotná není,i když příznaky by měla,já bych dítě chtěl,ona taky,ale když nám řekli že přirozeně ne,spíš mě zajímá jestli by i po negativním testu šance byla,vyhl bych se tak případné IVF na kterou planuje jít.S tím že píšu že by dítě chtěla,ona už jedno má,13 let dceru.
Byla s ní sama hodně dlouho,až jsme se dali dohromady my,vždycky mi to ujede,proč se do ní udělat když to nemá význam že jo?Ale vyndám ho vždy pozdě.Píšu ve stresu,protože první konzultace kvůli umělýmu mám příští měsíc.

Já teda myslela, že pro chlapa je příjemnější se udělat dovnitř.. aspoň můj to tak má :oops: :jazyk:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama