IVF - Pomalejší vývoj embryí před zavedením

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Reaskiller
Kelišová 5610 příspěvků 25.03.19 10:59
Pomalejsi vyvoj embryi

Ahoj holky :mavam:,

Preji Vam pekny den takhle pri pondelku. Mam na Vas takovou otazku.. Me treti IVF dopadlo nasledovne: 14 oplodnenych vajicek, 11 vzniklych embryi.. Vyvoj do dnesniho dne: 5 odpadlo a 6 bylo poslano na genetiku.

Mam jen takovy dotaz: 4 embrya se vyvijely moc pekne, 5.den je bioptovali pro PGS..U zbylych dvou cekali do 6.teho dne, embrya byly o neco pomalejsi ale nakonec to dohnaly a poslali je taky.. Vzhledem k tomu, ze CAR kam chodim bioptuje pouze hatchujici blastocysty a vys tak zrejme dosly prave do tohto stadia (Slova koordinatorky „Hatchující blastocysty, pokud nejsou v této fázi, tak musíme čekat s vývojem“)… Zkusene IVKarky - myslite, ze je v „norme“ aby se pomalu vyvijejici embrya „doplazily“ do 6.teho dne a to do stadia hatchujici blastocysty a navic byly jeste v poradku? Chapu, ze nemate kristalovou kouli, jen se ptam na nazor :) u tech 4rech to slo prej moc pekne ale tady ty dva „kousky“ jsou proste takove, lenosne a fakt se hodne loudaly s vyvojem..

Musim ale teda rict, ze jsem docela dobrym prikladem toho, ze kdyz se snizi davka leku tak reaguji mnohem lip a vajicka tolik netrpi a neodpadavaji :)

Dekuji za jakekoliv odpovedi a preji hezky den.

Rea :srdce:

Reakce:
KamisB
Kelišová 6902 příspěvků 27.03.19 06:55

je to ok, pokud by byly horší kvality ani by jim vzorky neodebírali.
hodně štěstí.

Reaskiller
Kelišová 5610 příspěvků 27.03.19 08:39

@KamisB Dekuji mockrat za odpoved :) koukam, ze toho mas za sebou taky pozehnane :(

KamisB
Kelišová 6902 příspěvků 27.03.19 08:47

@Reaskiller - to jo, ale syna mám to stačí ;-) i když jsem chtěla vždycky dětí víc no. Ale hold to je jinak, ale jsem spokojená.

Reaskiller
Kelišová 5610 příspěvků 27.03.19 09:06

@KamisB Jasne, hlavne, ze je zdravous a Vy take, takze :) neni o cem.. :)

Váš příspěvek
Reklama