Běžný účet - equa bank

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
terezkakol
Kecalka 256 příspěvků 11.08.18 23:46
Běžný účet - equa bank

Ahoj holky, potřebuji radu, chtěla bych si založit účet. Pročítám různé recenze a nejvíce se mi líbí equa bank. Jak jste spokojené? :)

Reakce:
Vojta40
Povídálka 25 příspěvků 11.08.18 23:52
@terezkakol píše:
Ahoj holky, potřebuji radu, chtěla bych si založit účet. Pročítám různé recenze a nejvíce se mi líbí equa bank. Jak jste spokojené? :)

Equa bank nemám,ale ERU a spokojenost.Takže s touto bankou a info o ní nemohu sloužit.. :think: :)

Uživatel je onlinetininas
Ukecaná baba ;) 1422 příspěvků 11.08.18 23:58

Jsem spokojená. U Equa bank jsem teď v srpnu už rok a bez problémů.

Anonymste
Stálice 60 příspěvků 12.08.18 01:17

Naprosto. :palec:

Anys29
Ukecaná baba ;) 1853 příspěvků 1 inzerát 12.08.18 01:32

@terezkakol Jejich internetové bankovnictví je trochu nepřehledné, oproti např. Fio bance, ale ta má zas jiné nevýhody… Já účet u Equa nevyuzivam jako hlavní účet, nicméně až na tu přehlednost IB je to v pohodě.

Halamka
Závislačka 3701 příspěvků 12.08.18 06:48

Mám Equa a naprosto v pohodě.
Původně jsem chtěla Fio, ale už při zakládání účtu jsem na pobočce i telefonu narazila na jedince, kteří mě odradili
U Equa žádný problém.

GirlsNick
Kecalka 409 příspěvků 12.08.18 07:49

Jsem spokojena maximálně :palec:

sara1000
Kelišová 5565 příspěvků 1 inzerát 12.08.18 08:57

Jsem spokojena maximalne.Vse funguje,jak ma…
A u internetoveho bankovnictvi mam aplikaci nainstalovanou a ta je prehledna a v poradku.

vjerunqa
Závislačka 3178 příspěvků 12.08.18 12:11

@terezkakol Ahoj, mám Equa a jsem spokojená velmi, doporučuji.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Dvě ženy za jeden večer: Jak Onder zvládl polibky na ruku i dámské lodičky

Po velkém finále StarDance následovala samozřejmě afterparty, na které se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >