Reklama

Běžný účet - equa bank

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

terezkakol
Kecalka 256 příspěvků 11.08.18 23:46
Běžný účet - equa bank

Ahoj holky, potřebuji radu, chtěla bych si založit účet. Pročítám různé recenze a nejvíce se mi líbí equa bank. Jak jste spokojené? :)

Reklama

Reakce:

Vojta40
Povídálka 24 příspěvků 11.08.18 23:52
@terezkakol píše:
Ahoj holky, potřebuji radu, chtěla bych si založit účet. Pročítám různé recenze a nejvíce se mi líbí equa bank. Jak jste spokojené? :)

Equa bank nemám,ale ERU a spokojenost.Takže s touto bankou a info o ní nemohu sloužit.. :think: :)

Uživatel je onlinetininas
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 11.08.18 23:58

Jsem spokojená. U Equa bank jsem teď v srpnu už rok a bez problémů.

Anonymste
Povídálka 49 příspěvků 12.08.18 01:17

Naprosto. :palec:

Anys29
Ukecaná baba ;) 1850 příspěvků 1 inzerát 12.08.18 01:32

@terezkakol Jejich internetové bankovnictví je trochu nepřehledné, oproti např. Fio bance, ale ta má zas jiné nevýhody… Já účet u Equa nevyuzivam jako hlavní účet, nicméně až na tu přehlednost IB je to v pohodě.

Halamka
Závislačka 3563 příspěvků 1 inzerát 12.08.18 06:48

Mám Equa a naprosto v pohodě.
Původně jsem chtěla Fio, ale už při zakládání účtu jsem na pobočce i telefonu narazila na jedince, kteří mě odradili
U Equa žádný problém.

GirlsNick
Kecalka 284 příspěvků 12.08.18 07:49

Jsem spokojena maximálně :palec:

sara1000
Kelišová 5549 příspěvků 1 inzerát 12.08.18 08:57

Jsem spokojena maximalne.Vse funguje,jak ma…
A u internetoveho bankovnictvi mam aplikaci nainstalovanou a ta je prehledna a v poradku.

Uživatel je onlinevjerunqa
Závislačka 3037 příspěvků 12.08.18 12:11

@terezkakol Ahoj, mám Equa a jsem spokojená velmi, doporučuji.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Muslimové v Ordinaci? Podle studie se musí častěji objevovat v českých seriálech!

Islamofobie je za poslední roky téma jako hrom, pro Českou republiku to platí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >