Bezpečná podlaha pro děti

6.3.16 18:45

Bezpečná podlaha pro děti

Ahoj všem, poprosila bych o radu. Malá začíná chodit (teda zatím za ruce), ale je otázkou času, kdy začne sama. Doma máme dlažbu + plovoučku, chtěla bych jí pořídit do pokojíčku, nějakou podlahu, nebo, materiál, který by utlumil pád. Mate někdo zkušenost s nějakým výrobkem, který by byl funkční. Něco, už jsem hledala, ale moc toho na trhu není. Nemáte někdo zkušenot s (tady byl odkaz, tak ho raději smažu, aby to nebyla reklama..). Za jakýkoliv postřeh nebo radu budu ráda. díky Ája

Příspěvek upraven 06.03.16 v 18:54

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

38221
6.3.16 18:47

Aaaa nekliknu :mrgreen: reklama - blba.
A za ruce se nevodiiiiiiiiiiiii :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.3.16 18:53

všem skeptikům o reklamách

Aha, tak to jsem nevěděla, že když dám nějaký příspěvěk, tak je to hned reklama. Určitě jsi zkušená, opravdu nevím jak se u vás tomu říká, ale u nás, když se mě někdo zeptá jestli malá chodí, tak odpověď zní „ne ještě ne, jenom za ruce“… Jestli Vám de o ten odkaz, nemám problém ho zmazat, ale co když mi někdo dá typ s odkazem, mám také hned psát, že se jedná o reklamu???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12746
6.3.16 18:54

Mozna proto, že máš jeden příspěvek a hned je v něm odkaz :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28884
6.3.16 19:06

@AjinkaEllinka učit chodit se bude chvíli. Určitě ne jen na podlaze v pokojíčku. Zvykat si musí na všechny povrchy. Bezpečné pro vás-lití čehokoli a pod je lino.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
6.3.16 19:07
@AjinkaEllinka píše:
Ahoj všem, poprosila bych o radu. Malá začíná chodit (teda zatím za ruce), ale je otázkou času, kdy začne sama. Doma máme dlažbu + plovoučku, chtěla bych jí pořídit do pokojíčku, nějakou podlahu, nebo, materiál, který by utlumil pád. Mate někdo zkušenost s nějakým výrobkem, který by byl funkční. Něco, už jsem hledala, ale moc toho na trhu není. Nemáte někdo zkušenot s (tady byl odkaz, tak ho raději smažu, aby to nebyla reklama..). Za jakýkoliv postřeh nebo radu budu ráda. díky ÁjaPříspěvek upraven 06.03.16 v 18:54

mame doma jen plovoucky max nejakej malej koberec před postelema nebo pod koferencnim stolkem a jako nemenila bych ani nahodou dost dobře se to udrzuje a obe dve deti mi na ni vyrostly a pohoda ;) me teda skoro vůbec nepadaly :D

• Citovat
  • Upravit
24108
6.3.16 19:15

@AjinkaEllinka máme lino, dlažbu a koberec, padali a padají na všem. Můžeš dát super bezpečnou podlahu do pokojíčku, ale těžko jí dáš třeba venku že. Padat bude v tomhle období převážně na zadeček, kde má plínu, která hodně utlumí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7975
6.3.16 19:21

Koberec a pěnové pucle

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.3.16 19:32

Vím, že bude padat jako divá, ale je naučená a učíme jít hrát si v pokojíčku, kde trávíme hodně času, tak jsem chtěla něco funkčního. Tam je staré lino, zatím jsem tam dali takévéto puzzle, ale nějak se mi nezdá ta nálepka, která se odlepuje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27392
6.3.16 19:37

Tatami na judo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7975
6.3.16 19:44

@AjinkaEllinka Dělají se i jednobarevné, případně velkoformátové na cvičení (třeba jako tatami nebo na fyzioterapii). Každopádně ač jsou krátkodobě celkem fajn, jsou dost děsné na údržbu. Ta pórovitá hmota se dost blbě pucuje (třeba po počůrání). Koberec s protiskluzem se prostě veme a hodí do pračky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7975
6.3.16 19:46

Nebo skládací žíněnku z Ikea.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20340
6.3.16 20:01

@AjinkaEllinka Nevoď dítě za ruce a nebudeš muset řešit pády při chůzi. Dítě, které je dostatečně zralé na samostatnou chůzi a okolí z něj nedělá „chodce rychlokvašku“ nepadá, případně padá kontrolovaně.
Jinak mi přijde absurní snažit se držet dítě v jedné místnosti, pěnové puzzle jsou u nás vzpomínkou na dobu, kdy dítě ještě nelezlo, na podlaze je nechávám jen kvůli tomu, že si na nich občas třeba čteme se starším nebo stavíme komín, tak aby nešla od země zima.
Podlahu bych volila PVC/lino (třeba v imitaci dřeva) - dobře se to udržuje, je to levné (takže člověka nemrzí případné poškrábání), z krytin je to po koberci snad to nejměkčí, co se týče pádů.

A neodpustím si - to chodítko z fotky máte doufám doma jen na ozdobu a na odkládání oblečení, necpeš do toho to nebohé dítě, že ne? 8)
Nicméně „nebezpečné“ pády v domácnosti josu stejně povětšinou z židlí, gauče, při nevybrání zatáčky, uklouznutí po kostce od lega nebo na zapomenutém autíčku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.3.16 20:08

Chtěla jsem vědět jestli někdo použil, nebo používá pěnovou podlahu, kterou jsem uvedla v odkazu.(bohužel prý je to reklama) Od té firmy máme materiál pod plovoucí podlahou a jsme spokojeni. Manžel našel, že dělají i něco, jak bylo napsáno „tatami“ ty kostičky z TESCA jsou dost malé a jak jsem psala nezdá se mi materiál (nalepený krteček) ta podlaha se jmenuje deckfloor. Nebo jestli mi dá někdo typ. budu ráda..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.3.16 20:10

Co je za problém s chodítkem?? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie