Mytí topných žebříků

13921
5.3.16 08:14

Mytí topných žebříků

Ahoj holky, jdu si pro praktickou radu… máme v koupelně a na záchodě topné žebříky ( snad se to tak fakt jmenuje), a strašně špatně se mi to myje. nemáte nějakej fígl? jak a čím je myjete vy? strašně se na to chytá prach a mě se mezi ty žbrdliny skoro nevejdou prsty, fakt údržba úděsná…děkuju moc!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1017
5.3.16 08:21

Paní na úklid používá vlhčené ubrousky co já vím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
371
5.3.16 08:38

@Krrysa ja mam malou ruku tak se mi tam vejde i s hadrem. Normalne to jen otru. Zachvili je to stejne zas zapraseny :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13696
5.3.16 08:47

@H8N2O4S jé teď jsi mě inspirovala, že tu svoji taky upozorním, že je potřeba to přetřít. my na nich máme pořád ručníky, tak to není vidět 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48801
5.3.16 08:54

Asi mam taky malou ruku, tak tam prsty protáhnu i s hadrem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1017
5.3.16 08:57
@nozu píše:
@H8N2O4S jé teď jsi mě inspirovala, že tu svoji taky upozorním, že je potřeba to přetřít. my na nich máme pořád ručníky, tak to není vidět 8)

Dělá to automaticky s výměnou ručníků ;-) Ale je fakt že ona ke hodně pečlivá, na spáry jde s vatovými tyčinkami a tak :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2484
5.3.16 09:25

Nenavidim topny zebrik, kram jeden. :mrgreen: Porad je to zapraseny, zezadu od zdi se tam ani nedostanu. Nemuzu se dockat rekonstrukce (jeste par let si pockam :mrgreen: ), uz mam predstavu, co misto zebriku a pujde z baraku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
42022
5.3.16 09:31

Me se tam taky v pohode vejde ruka.. ale pokus se ti tam nevejde tak zkus mokry hadrit protahou a tahat za nej :nevim: ale nevim jestli se ti to podari protahnout no:P ale kdybys pouzila mensi hadrik a za pomoci naky tycky ho vytahla :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22697
5.3.16 09:38

Já to utírám jednou týdně při větším úklidu a taky tam dám v pohodě ruku. To máte ty trubky asi hustěji dané :think: a co klasickou prachovku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
997
5.3.16 09:45

Leifheit na zaluzie :) jde to i navlhcit a maji i vic ramen, taky tam sel zubni kartacek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Zuzaniee
5.3.16 11:23

My máme topný žebřík jen v koupelně a utírám ho jednou týdně prachovkou…Ale i hadrou se tam dostanu v pohodě :think: Asi máme větší mezery mezi tím :think:

• Nahlásit
  • Citovat
13921
5.3.16 17:30

Máme trubky asi hodně na sobě, protože já tam teda ruku nestrčáma tomám ruku úplně dribnou ( oproti zbytku těla ) :mrgreen: :mrgreen: @Makronka222 dík, kouknu na to @Aries6 myslíš takovou tu na tyči? suchým to nedostanu,,usí to jít mokrým, když to jdu čistit, zaberou mi dva žebříky jako celej barák :))) :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama