Zpět na web

  • načítám...

podlaha.jpg

Vím, že bude padat jako divá, ale je naučená a učíme jít hrát si v pokojíčku, kde trávíme hodně času, tak jsem chtěla něco funkčního. Tam je staré lino, zatím jsem tam dali takévéto puzzle, ale nějak se mi nezdá ta nálepka, která se odlepuje...

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...