podlaha.jpg
Vím, že bude padat jako divá, ale je naučená a učíme jít hrát si v pokojíčku, kde trávíme hodně času, tak jsem chtěla něco funkčního. Tam je staré lino, zatím jsem tam dali takévéto puzzle, ale nějak se mi nezdá ta nálepka, která se odlepuje...
- Autor: AjinkaEllinka
- Vloženo: 06.03.16
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána