....bezpečná postýlka?

Radina
6.6.05 08:33

....bezpečná postýlka?

Před rokem jsme si pořídili novou postýlku v domnění, že bude lepší než ta stará okousaná. Teprve teď po roce jsme zjistili, že je absolutně „blbá“. To, jak moc mi bude scházet posuvná boční strana postýlky, to mi došlo hned jak se malá narodila, ale teď nám nastal daleko větší problém. Jak se holčička pořád mele, zůstávají jí nožky zaklíněné mezi šprušlíky. Nějak nám při výběru uniklo, že jsou šprušle moc blízko sebe a malá si tam teď při každé příležitosti zalamuje nohy. Chtěla jsem se zeptat jaká je stanovená minimální mezera mezi jednotlivými šprušlíky pro bezpečnost mimča? Dala by se postýlka i kvůli tomu reklamovat?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

528
6.6.05 08:39

Ahojky Radino,
já někde četla, že mezera mezi šprušlemi nemá být větší než 7 cm, ale jaká by měla být nejmenší, jsem nikde nenašla. Navíc nevím, jestli těch 7 cm je jen nějaké doporučení, nebo závazné nařízení. Tak jsem ti asi moc nepomohla :cry: . Co to dát třeba do vyhledávače na Seznamu, jestli ti to něco nevyhodí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
6.6.05 09:08

Podívej se na www.dtest.cz a nebo na www.spotrebitel.cz - tam by ti měli do 24 hodin odpovědět na dotaz.
Sandra

• Nahlásit
  • Citovat
291
6.6.05 20:28

Vzpomínám si, že při předporodních kurzech nám radili fígl s plechovkou od coly (nebo jiného drinku). Plechovka by neměla projít mezi špryclemi, měla by se tam akorát „napasovat“ :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama