Od kdy česnek

157
6.6.05 07:53

Od kdy česnek

Ahoj holky,
od kdy dáváte vašim drobečkům do jídla česnek?
Lenka a Pája (11 měsíců)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Radina
6.6.05 08:09

Četla jsem o česneku, že zatěžujue ledviny stejně jako sůl a tak si myslím, že až tak kolem dvou let. Občas ale kousíček hodím na vyvaření do polívky pro svoji 11m holčičku, ale jenom pro dochucení, před jídlem ho vytáhnu.

• Nahlásit
  • Citovat
12466
6.6.05 12:06

Nas syn si o cesneku rozhodl sam :) kdykoliv mu totiz omylem necham pristup do spize, tak hned nejaky ukradne a slastne si ho zuzla. Nechapu to, ale fakt mu to chutna. A tak kdyz ma takove „nejedici“ obdobi tak mu maly kousicek do obeda pridam a fakt toho sni pak vic. Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
614
6.6.05 14:23

Ahoj,
ja davam cesnek asi od roku. Vetsinou varim pro maleho 3 porce jidla najednou a do tohohle mnozstvi jeden mensi strouzek (jen pro chut) s tim, ze casem budu pridavat. Zatim si maly nestezoval a pripada mi, ze mu ted chutna vic! :lol:
Hezky den!
Eliska a Jakub (14,5m)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
pavlats
1.8.15 17:22

Ahoj, prosím o radu. Mám podobné dilema s česnekem pro 15ti měsíční dítě. Jde tak o dva stroužky do hrnce bramboračky - ale dát nebo nedat?
Na jednu stranu si říkám, že je na něj ještě brzo, na druhou stranu ale zas je zdravý a jde o malé množství. :nevim:
Rozštípne to někdo? Děkuji

Příspěvek upraven 01.08.15 v 17:26

• Nahlásit
  • Citovat
11133
1.8.15 17:25

Klidne ho tam dej, napoprve v celku a nedej ji ho na talir ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4327
1.8.15 18:27

Já dávala celkem brzy, beru česnek jako výbornou zeleninu a přírodní dochucovadlo polévek a jiných jídel. Takže já bych dala, bez česneku není bramboračka bramboračkou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49498
1.8.15 19:49

Česnek a cibule je přírodní koření, je to zdravé. Jen dej. Česnek se dokonce prodává v tabletách na podporu imunity, něž umělou tablet obou náhražku, to raději dam děckám do jídla česnek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2067
1.8.15 20:12

No teď koukám, že na skleničce od Hami od 8. měsíce (vepřové s něčím) je tam ve složení i česnek a pepř. V jiných je zase cibule. Takže bych se nebála ho do jídla pro takto větší dítě trochu přidat.
Jinak naše malá jí nejraději od nás z talíře, takže taky ochutná kde co.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
pavlats
1.8.15 21:14

Díky za reakce. Také se přikláním k tomu, že malé množství neublíží.
@xstrasilka S těmi příkrmy jsi mě překvapila. Dětem jsem je dávala, ale tohohle jsem si nějak nevšimla.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama