Bílá stříška u kočáru

7
30.10.19 15:15

Bílá stříška u kočáru

Zdravím, nemáte někdo zkušenost s bílou koženkovou stříškou u kočárku? Zajímá mě jestli na sluníčku například nezežloutne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20270
30.10.19 15:22

Covece to nevim, ale vypada moc krasne :palec:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20270
30.10.19 15:24

Muzu se zeptat na znacku? Me se to uz teda delsi dobu netyka a ani v blizke budoucnosti dalsi ditko neplanujem, ale vazne se mi libi a jukla bych na kvalitu atd. Dekuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
30.10.19 15:27

@wildcherry určitě. Je to Adamex Luciano Q240 šedá 2018. Nám se taky právě moc líbí i ta kvalita si myslím není špatná, akorát té bílé se bojíme :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
585
30.10.19 15:42

@Tesss9
Ja bych se bala povetrnostnich vlivu jako dest, mraz, snih, slunce. Podle me to te kozence nebude delat dobre. Navic bila je opravdu velmi neprakticka barva k miminku.Ja bych do toho teda nesla. I kdyz uznavam, ze to muze vypadat pekne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20270
30.10.19 16:09

@Tesss9
Fakt je vzhledove perfektni. I ta cena je vic nez suprova.Ja teda u holek byla na kocarky narocna, vystridala jsem jich nekolik, hlavne teda sportaky a golfky a tady u toho musim rict, ze i sportak se mi opravdu libi a to se moc casto nestava.Ta striska nevim, ale ja osobne bych asi zariskovala, nejedna se o zadny nekvalitni kocar jako par let zpet byval ABC design, nebo Takko (mozna je uz na lepsi urovni, netusim) a mu podobne, verila bych, ze to neco vydrzi. A jak dlouho bude v korbicce? Devet mesicu max, pak stejne prejdes na ten sportak, nebo ho posles dal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20270
30.10.19 16:11

@Tesss9 Fakt me na prvni pohled zaujal :kytka:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
30.10.19 16:13

@wildcherry mi se do něj prave tak zamilovali, že už si jinej stejně asi nevybereme :D navíc ta cena a kvalita dohromady jsou super. Akorát asi potrebuju slyšet názor ještě někoho dalšího, že by do toho šel :D jak říkáš risk je zisk že jo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20270
30.10.19 16:18
@Tesss9 píše:
@wildcherry mi se do něj prave tak zamilovali, že už si jinej stejně asi nevybereme :D navíc ta cena a kvalita dohromady jsou super. Akorát asi potrebuju slyšet názor ještě někoho dalšího, že by do toho šel :D jak říkáš risk je zisk že jo :lol:

Ja sice nevim, co vsechno ted frci, mala oslavila 8 uz, ale jak rikam, na kocary jsem byla vzdy tlama a tento me dostal :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
588
30.10.19 16:21

Je to jen na hlubokém nebo i na sporťáku? Jestli jen na hlubokém, nebála bych se, dítě tam nevozis dlouho, to to spíš umazes ty… :wink:líbí se mi to, ale pro mě by to bylo nepraktické, jsem starý :pig_nose: :laughing:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.10.19 17:55

Mám celý kočár v bílé kožence a jsem maximálně spokojená. :) Máme Roman Marita ve dvojkombinaci. Teď už jezdíme ve sportovní nástavbě a stříška je pořád bílá. Je pravda, že lehounce „zežloutla“ ze sněhově bílé na bílou :D, ale bílá je pořád a to máme odježděná dvě léta. ;) Případné nečistoty nebo flíčky jdou v pohodě utřít vlhčeným ubrouskem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
30.10.19 19:25

@Wendyja děkuji, přesně tohle jsem potřebovala slyšet :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2796
30.10.19 19:30

Mela jsem v roce 2015/2016 Adamex Barletta kombinace sede latky a bile kozenky. A bila zustala bila. Vse slo otrit ubrouskama a nebo je na to super cif. Kocar jsem prodala o 2000 kc mene nez jsem koupila, takze za me super. Jdi do nej

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
30.10.19 20:48

@wildcherry Já jsem sice mladá máma (22), ale nepotrpím si úplně na tom co zrovna frčí. Můj názor je ten, že teď je moderní například kočárek cybex mios, ale podle mě je ten kočárek hroznej. Strašný kolečka i konstrukce. Ale to je jen můj názor, někomu vyhovovat může. :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
30.10.19 20:49

@elinka90 :srdce: :srdce: moc děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu