Našla jsem bílé kotě, mohu jít na veterinu a zaplatit později?

Anonymní
1.9.20 18:20

Bílé kótě

Dobrý den, včera jsem byla vynést odoadky, a u popelnice byla igelitka a v ni byla mala kočička,, je to bila kocicka s madryma očima.. Mám velké podezření ze je absolutně hluchá.. Potrebuji s ni jít na veterinu.. Ale momentalne pobiram ID nevite jestli je možnost ze by mi ji vysetrily a zaplatíla bych pozdeji?.. Nechci ji dávat do útulku
Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
1.9.20 18:29

Zdravím, za zkoušku rozhodně nic nedáte, kotě je nejspíše v ohrožení života. myslím že dobrá veterina, kde jim nejde jen o prachy by to zvládla na vaše požadavky, jelikož jim radši půjde o zdraví kotěte než peníze, ale takových veterin není tolik :( nejde jen o to že by mohlo být hluché ale může mít i jiné nemoci, může být například začervené nebo dokonce i jinak zraněné takže to chce pořádnou prohlídku. není možnost, že by jste si mohla od někoho peníze půjčit? nebo zastavit nějakou věc v zastavárně? :nevim: a chci vám poděkovat že se snažíte pomoct, moc takových lidí není :srdce: mohu se zeptat v jakém kraji bydlíte?

• Citovat
  • Nahlásit
7177
1.9.20 18:38
@Anonymní píše:
Dobrý den, včera jsem byla vynést odoadky, a u popelnice byla igelitka a v ni byla mala kočička,, je to bila kocicka s madryma očima.. Mám velké podezření ze je absolutně hluchá.. Potrebuji s ni jít na veterinu.. Ale momentalne pobiram ID nevite jestli je možnost ze by mi ji vysetrily a zaplatíla bych pozdeji?.. Nechci ji dávat do útulku
Dekuji

Tak si to kótě nechte

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
mag
11356
1.9.20 18:40

Bílý kočky jsou často hluchý. Ničemu to nevadí, až na to, že mňoukají strašně nahlas :)

Taky jsme jednu takovou měli.

Ale obavám se, že zadarmo ti ji nikdo nevyšetří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
399
1.9.20 18:41
@Anonymní píše:
Dekuji

Bude to asi drsný, ale pokud nemáte na veterináře, najděte jí někoho, kdo jí péči zajistí. Za takovou barvu lidé budou rvát ruce. Ono se to opravdu nezdá, ale taková kočka stojí spousty peněz, ty naše jsou pěkně vybíravé, žerou jen kvalitní granule, konzervy a maso, plus písek. Kočka je mnohem dražší, než pes. Co se týče veterináře, tak pokud ji neteče z očí, nosu, není viditelně nemocná, tak zadarmo, nevím, jestli ji prohlídnou. Nicméně naše kočka, kterou jsme donesli z venku nás stála na veterine několik tisíc, ale je pravdou, že byla nemocná, to tahle nemusí. Jinak hluchota se stoprocentně zjistí Baer testem, to provede veterinář, to ale není nic, co by jí neumoznilo kvalitní život. Bílé kočky na to trpí.

Příspěvek upraven 01.09.20 v 18:42

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.9.20 18:41
@Anonymní píše:
Zdravím, za zkoušku rozhodně nic nedáte, kotě je nejspíše v ohrožení života. myslím že dobrá veterina, kde jim nejde jen o prachy by to zvládla na vaše požadavky, jelikož jim radši půjde o zdraví kotěte než peníze, ale takových veterin není tolik :( nejde jen o to že by mohlo být hluché ale může mít i jiné nemoci, může být například začervené nebo dokonce i jinak zraněné takže to chce pořádnou prohlídku. není možnost, že by jste si mohla od někoho peníze půjčit? nebo zastavit nějakou věc v zastavárně? :nevim: a chci vám poděkovat že se snažíte pomoct, moc takových lidí není :srdce: mohu se zeptat v jakém kraji bydlíte?

Zkoušela jsem si půjčit.. Momentálně nikoho nemám, a věci také nemám, bydlim v Ostravě, snažím se ji pomoct jak jen mužů.. Vyzkousim ještě nejake kamarády

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.9.20 18:44
@Tomáš916 píše:
Bude to asi drsný, ale pokud nemáte na veterináře, najděte jí někoho, kdo jí péči zajistí. Za takovou barvu lidé budou rvát ruce. Ono se to opravdu nezdá, ale taková kočka stojí spousty peněz, ty naše jsou pěkně vybíravé, žerou jen kvalitní granule, konzervy a maso, plus písek. Kočka je mnohem dražší, než pes. Co se týče veterináře, tak pokud ji neteče z očí, nosu, není viditelně nemocná, tak zadarmo, nevím, jestli ji prohlídnou. Nicméně naše kočka, kterou jsme donesli z venku nás stála na veterine několik tisíc, ale je pravdou, že byla nemocná, to tahle nemusí. Jinak hluchota se stoprocentně zjistí Baer testem, to provede veterinář, to ale není nic, co by jí neumoznilo kvalitní život. Bílé kočky na to trpí.Příspěvek upraven 01.09.20 v 18:42

Už me to taky napadlo… Jen je mi ji strašně líto a když je tak sladká a mazli se rada bych si ji nechala ale asi nemam na vybranou..

• Citovat
  • Nahlásit
1113
1.9.20 18:45

Jsi zlatá, že si chceš kočičku nechat :* já jsem úplně šťastná za ni :srdce:!!

Před týdnem k nám někdo do zahrady hodil maličkou, asi 2 měsíční, černou strakatou kočičku, ale nemohli jsme si ji nechat, máme 3 kocourky, psa, já jsem sama s miminkem a žiju s mamkou, která je v důchodu…ale naštěstí se mi koťátko podařilo dát paní do soukromého zvireciho azylu a vím, že kočička se na dobře a věřím, že si ji najdou noví panicci, kteří ji budou milovat :srdce:!!

Je úplně mozne, že koťátko je hluché, moje babička měla bílou kočku a všechna její bíla koťátka byla hluchá…asi nějaká genetická vada :?

Držím pěsti, ať se ti podaří najít nějakého doktora, který se ti na kočičku podívá a domluvíme se rozumně na možnosti úhrady ošetření.

Úplně jsem dojata, že si kočičku necháš :srdce: takových lidí kdyby bylo vice :andel:!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.9.20 18:48
@mimart píše:
Jsi zlatá, že si chceš kočičku nechat :* já jsem úplně šťastná za ni :srdce:!!

Před týdnem k nám někdo do zahrady hodil maličkou, asi 2 měsíční, černou strakatou kočičku, ale nemohli jsme si ji nechat, máme 3 kocourky, psa, já jsem sama s miminkem a žiju s mamkou, která je v důchodu…ale naštěstí se mi koťátko podařilo dát paní do soukromého zvireciho azylu a vím, že kočička se na dobře a věřím, že si ji najdou noví panicci, kteří ji budou milovat :srdce:!!

Je úplně mozne, že koťátko je hluché, moje babička měla bílou kočku a všechna její bíla koťátka byla hluchá…asi nějaká genetická vada :?

Držím pěsti, ať se ti podaří najít nějakého doktora, který se ti na kočičku podívá a domluvíme se rozumně na možnosti úhrady ošetření.

Úplně jsem dojata, že si kočičku necháš :srdce: takových lidí kdyby bylo vice :andel:!!!

Moc dekuju, nechapu jak nejaka zruda může udělat tohle tak malému koteti… Budu se snažit ji pomoct..

• Citovat
  • Nahlásit
402
1.9.20 18:56

Tak tohle mi udělalo radost, potom ukaž fotku, jak vypadá, prdelka. A víš co, zkus se domluvit s veterinářem třeba na splátkový kalendář a nebo se domluv s nějakým útulkem, vysvětli jim situaci a pak řekni, že by ses o ní ráda postarala. Třeba ti pomůžou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1113
1.9.20 18:59

@Létavice1992 super nápad, i já bych kočičku ráda viděla :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.9.20 19:02
@Létavice1992 píše:
Tak tohle mi udělalo radost, potom ukaž fotku, jak vypadá, prdelka. A víš co, zkus se domluvit s veterinářem třeba na splátkový kalendář a nebo se domluv s nějakým útulkem, vysvětli jim situaci a pak řekni, že by ses o ní ráda postarala. Třeba ti pomůžou.

Utulek jsem zkoušela.. A zatím se neozyva.. Zkusim se domluvit… Konec konců nebude mít u me nejlepší kapsicky ani granulky ale bude napana v pelisku a hlavně bude mít svoje milujici doma.. Tak jdu nafotit tu sněhurku

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.9.20 19:05

Tak fotit se moc nechce :*

• Citovat
  • Nahlásit
1113
1.9.20 19:08

Jejda, to je mišička nádherná :srdce: :srdce:!!
Nechápu, jak někdo může takové miminko vyhodit :,(!
Přeju vám oběma, ať je vám spolu dobře a prožijete spolu hodně krásných chvil :kytka:!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.9.20 19:10
@mimart píše:
Jejda, to je mišička nádherná :srdce: :srdce:!!
Nechápu, jak někdo může takové miminko vyhodit :,(!
Přeju vám oběma, ať je vám spolu dobře a prožijete spolu hodně krásných chvil :kytka:!!

Dekujeme, budeme se snazit

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama