Reklama

Bílé pupínky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Prcek17
Povídálka 39 příspěvků 25.01.18 20:59
Bílé pupínky

Dobrý večer,
moje dcerka má už dva mesice bile pupinky. jeden na prstiku, druhy u zapesti a treti v podpaží. jsou vystouple, tvrde a bile. Po dvou mesicich jsou porad stejny a dalsi se neudelali :roll: nevite co by to mohlo byt? dekuji :oops:

Reklama

Reakce:

MaličkáD
Ukecaná baba ;) 1032 příspěvků 25.01.18 21:03

@Prcek17 přijde mi to jako malá tuková bulka.

svatecnice
Kelišová 6001 příspěvků 25.01.18 21:34

@Prcek17 mohla by to být moluska. Dcera je ještě malá a neskrabe je, ale když se rozskrabanou, ten bílý obsah je infekční a pak se to oseje všude. Na kožním to vyskrabnou pinzetou a zakapaji desinfekci. Můžete to zkusit i doma. Ten obsah je taková kulička, pak to trošku krvácí.

Prcek17
Povídálka 39 příspěvků 25.01.18 22:10

Malá má jeden rozškrábnutý a když jsem na to koukala tak tam žádnou kuličku neměla jen sem z toho vytáhla takovou bílou nitku a ocistila jsem ji to lihem. A koukala jsem na fotky molusek a přijde mi že se to tomu vubec nepodoba :nevim: každopádně dekuji a zajdu na kozni :)

Prcek17
Povídálka 39 příspěvků 26.01.18 11:46
@svatecnice píše:
@Prcek17 mohla by to být moluska. Dcera je ještě malá a neskrabe je, ale když se rozskrabanou, ten bílý obsah je infekční a pak se to oseje všude. Na kožním to vyskrabnou pinzetou a zakapaji desinfekci. Můžete to zkusit i doma. Ten obsah je taková kulička, pak to trošku krvácí.

tak pry to vypada na molusky, dali nam na to framykoin

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Začíná devátá StarDance je tady: kdo je na prášky a co nám řekl Chlopčík?

Devátá řada oblíbené taneční soutěže je konečně tady a s ní přišlo také mnoho... číst dále >

První díl StarDance? Vytančený mozek i vybuchující bomba „Geňa“

Živě z Prahy se nám konečně, po dvouleté pauze, ohlásila taneční show... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obezita zkracuje život o patnáct let, léčba stojí miliardy

Není to jen estetický problém, který trápí miliony lidí na celém světě, ale... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >