Bílé pupínky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Prcek17
Povídálka 39 příspěvků 25.01.18 20:59
Bílé pupínky

Dobrý večer,
moje dcerka má už dva mesice bile pupinky. jeden na prstiku, druhy u zapesti a treti v podpaží. jsou vystouple, tvrde a bile. Po dvou mesicich jsou porad stejny a dalsi se neudelali :roll: nevite co by to mohlo byt? dekuji :oops:

Reklama

Reakce:

MaličkáD
Ukecaná baba ;) 1029 příspěvků 25.01.18 21:03

@Prcek17 přijde mi to jako malá tuková bulka.

svatecnice
Kelišová 5970 příspěvků 25.01.18 21:34

@Prcek17 mohla by to být moluska. Dcera je ještě malá a neskrabe je, ale když se rozskrabanou, ten bílý obsah je infekční a pak se to oseje všude. Na kožním to vyskrabnou pinzetou a zakapaji desinfekci. Můžete to zkusit i doma. Ten obsah je taková kulička, pak to trošku krvácí.

Prcek17
Povídálka 39 příspěvků 25.01.18 22:10

Malá má jeden rozškrábnutý a když jsem na to koukala tak tam žádnou kuličku neměla jen sem z toho vytáhla takovou bílou nitku a ocistila jsem ji to lihem. A koukala jsem na fotky molusek a přijde mi že se to tomu vubec nepodoba :nevim: každopádně dekuji a zajdu na kozni :)

Prcek17
Povídálka 39 příspěvků 26.01.18 11:46
@svatecnice píše:
@Prcek17 mohla by to být moluska. Dcera je ještě malá a neskrabe je, ale když se rozskrabanou, ten bílý obsah je infekční a pak se to oseje všude. Na kožním to vyskrabnou pinzetou a zakapaji desinfekci. Můžete to zkusit i doma. Ten obsah je taková kulička, pak to trošku krvácí.

tak pry to vypada na molusky, dali nam na to framykoin

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

„Jouda“ Youd chtěl zabít ženu a dítě: V letadle, kterým vletěl do domu, uhořel sám!

Některé věci vám prostě hlava nebere. Člověk ještě pochopí, že se někdo po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama