Bílý hustý želé výtok

Anonymní
30.1.21 19:22

Bílý hustý želé výtok

Dobrý den,
Mám od ovulace takový bílý mléčný hustý želé a taky takový táhlý bez zápachu. Menstruaci mám dostat příští pátek, mohlo by se jednat o těhotenský? Děkuji.
Je to takové divné téma, a trapné proto ta anonymita.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
481
30.1.21 19:27
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Mám od ovulace takový bílý mléčný hustý želé a taky takový táhlý bez zápachu. Menstruaci mám dostat příští pátek, mohlo by se jednat o těhotenský? Děkuji.
Je to takové divné téma, a trapné proto ta anonymita.

Divne a trapne tema? 😀 🤦🏼‍♀️
Pokud budes tehotna, tak te potkaji i trapnejsi veci, nez nejaky vytok, ktery je uplne normalni.

Nicmene tohle je klasicky neplodny hlen bych rekla.
Na nejaky “priznaky” jako je tehotensky vytok je tyden pred ms jeste brzy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.1.21 19:38

@janikema90 já vím co mě ještě čeká, mám 2 děti u jednoho žádný výtok, každé tehu je jiné :kytka:
Ja už si ty výtoky nepamatuji. 2, 5 dcera a 5,5 syn. Už je to dávno.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.1.21 19:40

Mám koupený test udělám si ho příští víkend podle příchodu menstruace, ovulaci a, menstruaci mám nepravidelnou a furt žeru Femibion a pregnafolin

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.1.21 19:42

Ovšem podle toho co čtu v diskuzích a článků se to podobá těhotenskému, neumím to dobře popsat, moudřejší budu za týden až 2 týdny

• Citovat
  • Nahlásit
481
30.1.21 19:45
@Anonymní píše:
@janikema90 já vím co mě ještě čeká, mám 2 děti u jednoho žádný výtok, každé tehu je jiné :kytka:
Ja už si ty výtoky nepamatuji. 2, 5 dcera a 5,5 syn. Už je to dávno.

Tak uvidite, ja si tehotenskeho vytoku vsimla snad az nekdy ve tretim mesici.
Asi bude nejlepsi pockat do ms 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
741
30.1.21 20:23
@janikema90 píše:
Tak uvidite, ja si tehotenskeho vytoku vsimla snad az nekdy ve tretim mesici.
Asi bude nejlepsi pockat do ms 😊

Já jsem teď v půlce 4 měsíce a teprve teď jsem si nějakého výroku všimla :D

Zakladatelko já bych těhotenství podle výtoku netypovala, uvidíš za ten týden, dva. Nemůže to být spíš ještě od ovulace?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3959
30.1.21 20:44
@Anonymní píše:
Ovšem podle toho co čtu v diskuzích a článků se to podobá těhotenskému, neumím to dobře popsat, moudřejší budu za týden až 2 týdny

A on je nějaký rozdíl mezi výtokem, co má žena v těhotenství a výtokem, co má po ovulaci před příchodem menstruace? Není to náhodou stejný? Řekla bych, že už jsem četla kde co, ale že by někde radili, že se těhotenství pozná podle hlenů, to jsem ještě neslyšela…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
481
30.1.21 21:18
@darekp píše:
A on je nějaký rozdíl mezi výtokem, co má žena v těhotenství a výtokem, co má po ovulaci před příchodem menstruace? Není to náhodou stejný? Řekla bych, že už jsem četla kde co, ale že by někde radili, že se těhotenství pozná podle hlenů, to jsem ještě neslyšela…

Taky jsem to nejak nevedela 😀
Ale protoze jsem nikdy na zadny vytoky netrpela a najednou se kolem 13tt objevil, tak jsem usoudila, ze to bude ten tehotensky 🤷🏼‍♀️ 😀
Jinak si taky myslim, ze mezi timhle tehotenskym a klasickym, ktery se objevuje pred nebo po ovulaci neni zadny rozdil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4002
30.1.21 21:42

Vysetrete si sama čípek, to se teď tady hojně taky dělá.

Šílený popis…

Nechápu, k čemu vám to je. Buď těhotná budete nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1556
30.1.21 21:44

@janikema90 Neplodný hlen? To je zvláštní, já jsem těhotná a mám to takhle. Teda jen, že je průhledný. Tak teď nevím, jestli to mám řešit s doktorkou nebo ne :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
481
30.1.21 21:57
@alena1995 píše:
@janikema90 Neplodný hlen? To je zvláštní, já jsem těhotná a mám to takhle. Teda jen, že je průhledný. Tak teď nevím, jestli to mám řešit s doktorkou nebo ne :lol:

Co chcete resit? 😀 Ja jsem taky tehotna a mam klasicky vytok, stejny jako byva neplodny hlen.

Neplodny hlen= hlen, ktery je hustsi, bily nebo pruhledny, objevuje se tesne po ms nebo pred ms, proste v obdobi, kdy nejsou plodne dny.
Proto neplodny.

S doktorkou nic nereste, mate vytok uplne v poradku :ok_hand_tone2: 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1556
30.1.21 22:00

@janikema90 Děkuji :lol: Tak teda nepůjdu k paní doktorce nadávat na výtok :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3959
30.1.21 22:24
@janikema90 píše:
Taky jsem to nejak nevedela 😀
Ale protoze jsem nikdy na zadny vytoky netrpela a najednou se kolem 13tt objevil, tak jsem usoudila, ze to bude ten tehotensky 🤷🏼‍♀️ 😀
Jinak si taky myslim, ze mezi timhle tehotenskym a klasickym, ktery se objevuje pred nebo po ovulaci neni zadny rozdil.

No to potom jo, ale určitě se nedá poznat před menstruací, jestli jsi těhotná nebo ne podle hlenu, ten je stejný bez ohledu na to, jestli se zadařilo, nebo dorazí menstruace… A ano, v těhotenství je hlen úplně OK a je to právě ten hustý, co spermie nepustí = proto neplodný…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
481
30.1.21 22:47
@darekp píše:
No to potom jo, ale určitě se nedá poznat před menstruací, jestli jsi těhotná nebo ne podle hlenu, ten je stejný bez ohledu na to, jestli se zadařilo, nebo dorazí menstruace… A ano, v těhotenství je hlen úplně OK a je to právě ten hustý, co spermie nepustí = proto neplodný…

Presne tak! 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat