Bílý poševní vchod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  07.05.18 14:04
Bílý poševní vchod

Mám bílý poševní vchod už hodně let - myslela jsem, že je to normální tak jsem to neřešila, ale teď se ta bílá část zvětšila a je bílá i ta část kolem močové trubice. Zkoušela jsem googlit ale nic jsem nenašla. Nevíte co to může být? Jinak mě vůbec nic nesvědí ani nebolí, výtok nemám žádný kromě doby ovulace.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

šťastná žena
Kecalka 111 příspěvků 07.05.18 14:22

Ty nechodis na gynekologii? Kdyby to neco bylo, tak ti to doktori za tech nekolik let reknou…

Lenka828282
Kecalka 135 příspěvků 07.05.18 14:23

Vitiligo

ivašot.
Kelišová 5733 příspěvků 07.05.18 14:25
@Lenka828282 píše:
Vitiligo

Taky bych řekla

Anonymní  07.05.18 14:46

@šťastná žena Nechodím, nežiju v ČR, vše je placené a chodí se až když je fakt problém.

Anonymní  07.05.18 14:48

@Lenka828282 Tak to mě vůbec nenapadlo, zkusím si o tom zjistit víc, díky.

histep
Ukecaná baba ;) 2295 příspěvků 07.05.18 15:12
@Anonymní píše:
@šťastná žena Nechodím, nežiju v ČR, vše je placené a chodí se až když je fakt problém.

Takze s rakovinou delozniho cipku az kdyz je problem? To uz byva dost pozde…

NatalieSofie
Kecalka 109 příspěvků 07.05.18 15:27

Lichen sclerosus

Anonymní  07.05.18 15:34

@histep Bohužel to tak je, ono je 7tis za jedno gyn. vyšetření celkem dost a člověk si pak pořádně rozmyslí jestli jít nebo ne.

ivašot.
Kelišová 5733 příspěvků 07.05.18 15:35
@NatalieSofie píše:
Lichen sclerosus

Ale ten by byl spojený i s bolestivostí a prasklinami, ne?

Anonymní  07.05.18 15:38
@NatalieSofie píše:
Lichen sclerosus

Tohle na mě vyskakovalo na googlu pořád, ale nemám žádné svědění, puchýřky ani bolesti, mrkla jsem i na fotky a tu sliznici zvenku u poševního vchodu nemám svraštělou jenom naprosto bílou.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 27403 příspěvků 07.05.18 15:52
@Anonymní píše:
@histep Bohužel to tak je, ono je 7tis za jedno gyn. vyšetření celkem dost a člověk si pak pořádně rozmyslí jestli jít nebo ne.

někdy je lepší utratit vyšší částku za zdraví než mít třeba raka

lajovka
Ukecaná baba ;) 1304 příspěvků 07.05.18 16:03
@Anonymní píše:
@histep Bohužel to tak je, ono je 7tis za jedno gyn. vyšetření celkem dost a člověk si pak pořádně rozmyslí jestli jít nebo ne.

jak dlouho tam zijes, ze jeste porad premejslis v ceskej mene???…absolutni nesmysl, pivo tady u nas stoji 100 kc tretinka v prepoctu, hruuuza co…ale muzu si jich dovolit stejne tolik denne jako v cechach pullitru za 30 kc…takze tady nelakuj, jestli pracujes, a jde ti o zdravi, tak na dr mas jako vsichni ostatni, kteri to neresi…

histep
Ukecaná baba ;) 2295 příspěvků 07.05.18 16:26
@Anonymní píše:

Tak jestli zdravi prepocitavas na penize, tak good luck.
Ja tedy i v cechach chodim obcas na placena vysetreni, kdyz mi to za to stoji, napr mamograf pred 45.

Lenka828282
Kecalka 135 příspěvků 08.05.18 12:45
@Anonymní píše:
@Lenka828282 Tak to mě vůbec nenapadlo, zkusím si o tom zjistit víc, díky.

Mě to takhle začalo, nejprve v této oblasti, pak po celém těle.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Američtí Homolkovi: Rodina Meghan zůstala za zdí, na svatbě by dělali ostudu

Zatímco rozvedená americká herečka Meghan Markle, nově známá jako vévodkyně... číst dále >

Ondřej Koptík o léčbě: Doživotní abstinence nebude jednoduchá!

Staronový milenec Hanky Gregorové Ondřej Koptík, který přiznal drogovou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Reklama