Biofroťáčky PoPoLiNi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jamalu
Stálice 66 příspěvků 02.04.11 08:30
Biofroťáčky popoliny

Ahoj holky, používáte některá biofroťáčky popoliny?
Jak jste s nimi spokojeny? Jsou dobré i na noc a jsou dost velké i pro větší děti (tak dvouleté na spaní)?
Díky moc za odpovědi.
Ahoj Jana

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Handulinka
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 02.04.11 08:45

jestli myslis tyto http://www.slune.eu/…iofrote-duha?…, tak ja je pouzivam od konce sestinedeli doted - Tomikovi byly v lednu dva roky, ma 11,5 kg - a jsem moc spokojena. Na noc pridavam vkladacku navic. Na kazde strane jeste zbyvaji dva patentky, takze jeste muze Tomik pred odplinkovanim trochu povyrust :lol:

Jamalu
Stálice 66 příspěvků 02.04.11 10:07

Ahoj Handulinko, já jsem myslela tyto plenky:

http://www.latkovky.cz/…tacky_XL.jpg

ty také znáš?

Ahoj Jana

soldi
Neúnavná pisatelka 17265 příspěvků 02.04.11 10:45
Handulinka píše:
jestli myslis tyto http://www.slune.eu/…iofrote-duha?…, tak ja je pouzivam od konce sestinedeli doted - Tomikovi byly v lednu dva roky, ma 11,5 kg - a jsem moc spokojena. Na noc pridavam vkladacku navic. Na kazde strane jeste zbyvaji dva patentky, takze jeste muze Tomik pred odplinkovanim trochu povyrust :lol:

ahoj, a to su all in one, ci dovnutra musis davat stvorce?

katka 79
Kecalka 292 příspěvků 02.04.11 12:04
soldi píše:
Handulinka píše:
jestli myslis tyto http://www.slune.eu/…iofrote-duha?…, tak ja je pouzivam od konce sestinedeli doted - Tomikovi byly v lednu dva roky, ma 11,5 kg - a jsem moc spokojena. Na noc pridavam vkladacku navic. Na kazde strane jeste zbyvaji dva patentky, takze jeste muze Tomik pred odplinkovanim trochu povyrust :lol:

ahoj soldi, nie su all in one (mali sme 1, no neuchvatila ma), dovnutra davas vkladacku alebo ani nic nemusis. ja davama malemu popoliny od narodenia do teraz (v decembri mal 2roky). na noc uz davam jednorazovku alana z dm, ale inac sme stale v popoliny. nedam na ne dopustit.
zabudla som dopisat, ze do kalhotkovych plienok nedavas stvorce, ale vkladacky. myslim, ze do kapsoviek sa mozu dat stvorce, ale nemam s nimi skusenosti, tak si nie som uplne ista.

Příspěvek upraven 02.04.11 v 12:09

katka 79
Kecalka 292 příspěvků 02.04.11 12:06
Jamalu píše:
Ahoj holky, používáte některá biofroťáčky popoliny?
Jak jste s nimi spokojeny? Jsou dobré i na noc a jsou dost velké i pro větší děti (tak dvouleté na spaní)?
Díky moc za odpovědi.
Ahoj Jana

od narodenia do cca 1,5 roka bol aj na noc v latkovkach, no potom akosi privel a vnoci cural, precural sa az na pyzamko, tak som zacala davat alany.

soldi
Neúnavná pisatelka 17265 příspěvků 02.04.11 12:35
katka 79 píše:
soldi píše:
Handulinka píše:

ahoj soldi, nie su all in one (mali sme 1, no neuchvatila ma), dovnutra davas vkladacku alebo ani nic nemusis. ja davama malemu popoliny od narodenia do teraz (v decembri mal 2roky). na noc uz davam jednorazovku alana z dm, ale inac sme stale v popoliny. nedam na ne dopustit.
zabudla som dopisat, ze do kalhotkovych plienok nedavas stvorce, ale vkladacky. myslim, ze do kapsoviek sa mozu dat stvorce, ale nemam s nimi skusenosti, tak si nie som uplne ista.

Příspěvek upraven 02.04.11 v 12:09

aha, dik za odpoved. a co je to ta vkladacka? :roll: sorry, ze sa pytam ako debil :mrgreen:

Handulinka
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 02.04.11 18:36

tak tyhle bohuzel neznam :-(

Soldi - vkladacka napriklad http://www.4babies.cz/…ur-32-401263

mehlo
Kecalka 215 příspěvků 02.04.11 18:44

čauky já biofrotáčky Popolini na noc měla, byla jsem vcelku spokojená, akorát ty suchý zipy se dost ničí. Na den jsem je nepoužívala dělají hodně velký zadeček a to mně přes den vadilo

Handulinka
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 02.04.11 18:58

to je pravda, suchace mi u maloceho neprestaly lepit, tak spis doporucuju neco na patentky :cry:

LucaLuca
Závislačka 4470 příspěvků 02.04.11 23:35

Já je znám a syn je na noc měl až do odplenkování s vkládací plenečkou a s kalhotkami PopoWrap.

LucaLuca
Závislačka 4470 příspěvků 02.04.11 23:37

Ještě jsou biofroťáčky na patentky a ty na noc nestačily. To, že ty suché zipy časem moc nelepí, neřeším, neb přes to dám ještě kalhotky, které lepí i po dvou dětech. :lol:

katka 79
Kecalka 292 příspěvků 03.04.11 07:57
LucaLuca píše:
Ještě jsou biofroťáčky na patentky a ty na noc nestačily. To, že ty suché zipy časem moc nelepí, neřeším, neb přes to dám ještě kalhotky, které lepí i po dvou dětech. :lol:

presne tak, suhlasim, nevadi, ze sa odopinaju, stejne sa davaju navrch kalhotky.
na patentky su super na den (na 1-2h), na noc neyvdrzia.

katka 79
Kecalka 292 příspěvků 03.04.11 07:58

Soldi vkladacka je nieco ako vlozka, len vacsia vkladas dnu, aby plienka viac nasala.

Handulinka
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 03.04.11 08:58

u nas to teda bohuzel hralo dost dulezitou roli - musela jsem ty suchacovy vyradit, protoze zhruba od 7 mesicu zacal Tomik pri prebalovani vyvadet, stoupat si, zdrhat, u Emci to bylo zrovna tak. Jenze ve stoje skubajicimu se diteti clovek plinu bez funkcnich suchacu holt nenanda (nebo cokoliv na snappi sponku), u nas byly cudliky jediny reseni :cry:
Vleze prebalujeme az zas ted ve dvou letech.
Ale kamaradum holcicka v klidu u prebalovani lezela celou dobu, tak jim vyseptaly suchace nevadily :-D

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

První slova Vojnara po rozchodu: Kopačky přišly před Vánoci, přestal jsem pít

Co stojí za rozchodem Petra Vojnara a matky jeho syna Sebastiana Andrey?... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >