Biogaia vs ProbioMaxik

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Silvie15
Kecalka 357 příspěvků 06.05.18 21:13
Biogaia vs ProbioMaxik

Ahoj můžete mi poradit probiotika pro měsíční dvojčata? Strašně trpí na koliky a prdíky. Zatím zkoušíme espumisan a babycalm ale nijak moc nepomáhají tak zvažuji nějaké probiotika. Budu ráda za Vaše zkušenosti a rady :-)

Reklama

Reakce:

AlenaSu
Kecalka 303 příspěvků 1 inzerát 06.05.18 21:41

Za me asi probiotika od dr.maxe. biogaiu jsem mela u starší dcery a přišlo mi, že to bylo beze změny. Teď u druhé mám dr.max a spokojenost :palec:

Veverko
Kecalka 255 příspěvků 06.05.18 22:19

Mne u prvního zabrala hezky i Biogaia, u druhého používám Probiomaxik. Akorát jsem narazila na akci :) 3 za cenu 2, měla jsem 15 ml za 500kč.
Obsah je u obou stejný- stejná bakteria lactobacilus reuteri. Biogaia má obsah lahvičky 10 ml za necelých 500 Kč a ProbioMaxik 5ml za 250 Kč, jestli se nemýlim. Takže cca stejně.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Je fotbal otázkou života a smrti? Je důležitější. A další NEJ hlášky ze světa i Česka

Trenér Liverpoolu Bill Shankly byl svéráz, a tak není divu, že pronesl jeden... číst dále >

O záchranu fotbalistů se snaží čeští hasiči. Jaký plán Thajcům navrhli?

Situace dvanácti mladých thajských fotbalistů a jejich trenéra začíná být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Reklama