Biogaia vs ProbioMaxik

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Silvie15
Kecalka 459 příspěvků 06.05.18 21:13
Biogaia vs ProbioMaxik

Ahoj můžete mi poradit probiotika pro měsíční dvojčata? Strašně trpí na koliky a prdíky. Zatím zkoušíme espumisan a babycalm ale nijak moc nepomáhají tak zvažuji nějaké probiotika. Budu ráda za Vaše zkušenosti a rady :-)

Reakce:

AlenaSu
Kecalka 401 příspěvků 06.05.18 21:41

Za me asi probiotika od dr.maxe. biogaiu jsem mela u starší dcery a přišlo mi, že to bylo beze změny. Teď u druhé mám dr.max a spokojenost :palec:

Veverko
Kecalka 272 příspěvků 06.05.18 22:19

Mne u prvního zabrala hezky i Biogaia, u druhého používám Probiomaxik. Akorát jsem narazila na akci :) 3 za cenu 2, měla jsem 15 ml za 500kč.
Obsah je u obou stejný- stejná bakteria lactobacilus reuteri. Biogaia má obsah lahvičky 10 ml za necelých 500 Kč a ProbioMaxik 5ml za 250 Kč, jestli se nemýlim. Takže cca stejně.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >