Biogaia vs ProbioMaxik

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Silvie15
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 06.05.18 21:13
Biogaia vs ProbioMaxik

Ahoj můžete mi poradit probiotika pro měsíční dvojčata? Strašně trpí na koliky a prdíky. Zatím zkoušíme espumisan a babycalm ale nijak moc nepomáhají tak zvažuji nějaké probiotika. Budu ráda za Vaše zkušenosti a rady :-)

Reakce:
AlenaSu
Kecalka 448 příspěvků 06.05.18 21:41

Za me asi probiotika od dr.maxe. biogaiu jsem mela u starší dcery a přišlo mi, že to bylo beze změny. Teď u druhé mám dr.max a spokojenost :palec:

Veverko
Kecalka 283 příspěvků 06.05.18 22:19

Mne u prvního zabrala hezky i Biogaia, u druhého používám Probiomaxik. Akorát jsem narazila na akci :) 3 za cenu 2, měla jsem 15 ml za 500kč.
Obsah je u obou stejný- stejná bakteria lactobacilus reuteri. Biogaia má obsah lahvičky 10 ml za necelých 500 Kč a ProbioMaxik 5ml za 250 Kč, jestli se nemýlim. Takže cca stejně.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Falešná sestra Aťky Janouškové na Zindulkově pohřbu: Mám dostat nemovitost!

Falešná sestra Aťky Janouškové, která novinářům včera na pohřbu Aťky... číst dále >

5 důvodů, proč Tereze H. pákistánský kriminál může ve finále jen prospět

Pašeračka Tereza Hlůšková (22) od soudu v Pákistánu odešla s trestem odnětí... číst dále >