Biorezonance kouření

Anonymní
10.8.20 18:57

Biorezonance kouření

Ahoj.
Jsem hodně silná kuřacka. Kouřím od 14ti nějakých 17let. Dotáhla jsem to na cca 30 cigaret denne, někdy víc, při určitých příležitostech. Uvědomuji si jaký je to hnus ale nedokážu si pomoci, závislost je silnější jak já.
Zajímá mě jaký je váš názor na biorezonanci, případně zkušenost. Znám 2 lidi, co na tom byli a pomohlo jim to. Já sama z toho mám smíšené pocity ale sama prostě nejsem schopna s tím něco dělat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1925
10.8.20 19:02

Ty jo to je mazec, hnus.. děti máš? V těhotenství si to zvládla omezit? Těch peněz, já vidím boty a kabelky :mrgreen: a jídlo :) :mrgreen:
Přeji silnou vůli :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
10.8.20 19:11

Já na tom byla před 10 lety. Od té doby nekouřím.
Ale za mě je to spíš asi taková berlička. Kouření je v hlavě a musíš být rozhodnuta, že chceš přestat. U mě to tenkrát bylo tak, že přesně tu berlicku jsem potřebovala a proto mi to pomohlo.
Nejtěžší bylo překonat 14 dní a pak už to bylo v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27682
10.8.20 19:15
@Anonymní píše:
Ahoj.
Jsem hodně silná kuřacka. Kouřím od 14ti nějakých 17let. Dotáhla jsem to na cca 30 cigaret denne, někdy víc, při určitých příležitostech. Uvědomuji si jaký je to hnus ale nedokážu si pomoci, závislost je silnější jak já.
Zajímá mě jaký je váš názor na biorezonanci, případně zkušenost. Znám 2 lidi, co na tom byli a pomohlo jim to. Já sama z toho mám smíšené pocity ale sama prostě nejsem schopna s tím něco dělat.

Podívej se, kam to dotáhla Hanička od Krampolů. A snaž se přestat. Je to hnus a smrad. Ničí to plíce a je to drahé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.8.20 19:26

Souhlasím s @nela12345, berlicek, jak přestat je více, ale pokud to nemáš nastavené v hlavě, že opravdu chceš přestat, tak se k tomu nejspíš opět vrátíš… Mě osobně pomohlo 3. Těhotenství, pak už jsem se k cigaretam nevrátila, prostě mi přestaly chutnat a kouř začal smrdet… ;)

Přeji hodně štěstí, a hlavně výdrž :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.8.20 19:51

Můj manžel na biorezonanci byl. Kouřil patnáct let dvě krabičky denně. Ano, pomohlo mu to, už tři roky nekouří. Ale ve stejný den tam s ním na té biorezonanci byl kámoš a ten si zapálil hned druhý den a hulí vesele dál. První dny bylo s mým chlapem k nevydrzeni. Měl šílené abstaky, přestože je neměl mít až tak moc. Postupem času to bylo lepší a lepší, dnes už by si nezapálil. Sám mi řekl, že si osobně myslí, že tohle je jen takové placebo. Že nejvíc práce odvedl na sobě sám tím, že těm abstakum nepodlehl a hlavně chtěl přestat, protože to šíleně lezlo do peněz. A taky mu bylo líto vyhodit 1500kc a jít si hned zapálit. Takže asi tak…

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
14428
10.8.20 20:55

Biorezonance je klasická šarlatánská volovina, tedy vyhozené prachy.

U kouření jde o rozhodnutí, porozumění tomu, jak to co sytí kouření řešit jinak a pevnou vůli.

Takže když už vyhodím takové prachy za biorezonanci, tak se holt kousnu, aby to nebylo zbytečně…

Správně tušíš, že sama to nezvládneš. Proto ještě nemusíš cpát prachy podvodníkům…

Najdi si normálně nejbližší poradnu pro odvykání kouření, je v každém okresním městě a zajdi se tam poradit. Je to normálně placené ze zdravotního pojištění, takže tě to nebude nic stát. Ostatně pojišťovny často přispívají i na příprakvy co pomáhají s odvykáním. -vyjde je to výrazně levněji, než léčba tvé budoucí rakoviny.

Pokud by nestačila poradna, tak jsou tu vždycky adiktologické ambulane - opět v systému veřejného pojištění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama