Birelll v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.10 07:18
Birelll v těhotenství

Ahoj všichni, obracím se na Vás s radou ohledně konzumace birellu v těhotenství. Mně bylo dva dny dost špatně od žaludku, tak jsem si dala pivo (birell), které jsem jako netěhotná nikdy nepila. Teď mi ale moc pomohlo se zažíváním. Jenže manžel se hned rozzlobil, že to obsahuje malé množsví alkoholu a že ohrožuju malé. Tak nevím. :nevim: Myslíte, že když si dám každý den skleničku (2 dc) na trávení, tak je to špatně? :oops:
Díky moc za radu.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Aspera
Generální žvanilka 21637 příspěvků 15.05.10 07:24

Nevím to 100%, ale neříkalo se, že občas sklenička normálního piva nebo vína neškodí? Tím pádem by birell byl úplně v pohodě, protože obsahuje tam málo alkoholu, že to nemůže vadit. Ani se alkohol nedostane do krve (může se ihned řídit) tak podle mě ani k mimču. A z jedné skleničky v sobě nemáš skoro nic a lepší než břichabol.

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 15.05.10 07:48

V těhu jsem si dala párkrát malé pivo, dopíjel manžel, ale myslím, že trošinka piva či vína člověku neuškodí.
Natož Birrel. Ono třeba v moštu je taky nepatrné množství alkoholu a za pití moštu by se na tebe manžel určitě nezlobil.
Myslím, že když si dá člověk symbolicky, tak se nic neděje :nevim:

nozu
Extra třída :D 12108 příspěvků 15.05.10 07:51

koukám, že manžel poctivě studoval co můžeš a co ne ;-) ten můj se mi pokoušel u Klárky zakázat kafe, dokud jsem mu neukázala článek, že jedno kafe denně je OK. podle mě opravdu Birell nevadí a klidně si ho dávej, kor když ti pomáhá na trávení. stejně tak s vínem. občas si dát 2 deci je OK, vypít denně sedmičku už ne… prostě stejně jako u ostatního, je potřeba to brát s nadhledem a nic nepřehnět.

Pastelka
Ukecaná baba ;) 2417 příspěvků 15.05.10 08:10

Souhlasím :mrgreen: Já jsem na Birellu odnosila svého syna :wink: Měla jsem tak strašnou chuť na pivo, že jsem děkovala bohu, že existuje :lol: :lol: :lol: :lol: Když jsem to řekla mému dr., tak řekl, že to vůbecc nevadí, pokud jich denně nevypiju basu :wink:

misa.m
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.10 08:49

Dobré ráno,
i já ho piju, klidně si dám celé… :-) to množství alkoholu v něm je tak nepatrné, že to fakt nevadí, i kdyby jsi vypila dvě, tři :-)

oblacek
Echt Kelišová 8087 příspěvků 15.05.10 08:54

jako netěhule jsem pivo nikdy nepila a teď mám období že ho potřebuju snad ke každému jídlu :mrgreen: … myslím že tělo si říká samo co chce 8-) :oops:

všeho s mírou a je to OK :mrgreen:

Magi
Kecalka 421 příspěvků 15.05.10 10:03

Neboj, já jsem pila birell skoro každý den a vůbec mě nenapadlo, že bych dělala něco špatně. Měla jsem hroznou chuť na hořké:)
A kdybys chtěla mít svědomí opravdu čisté, tak jsem teď objevila pivo Forman, které je naprosto alkoholuprosté. Jak hlásá reklama, jde o první pivo vhodné i pro děti. Tak na zdraví!

Zaira
Závislačka 2921 příspěvků 15.05.10 12:08

Ahoj, neuškodí ani třetinka klasického piva, natož birellu :) Mně v těhu dělá pivo strašně dobře po jídle, tak si občas dám :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.10 14:23

Holky, díky moc za rady! :kytka: zakladatelka

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 15.05.10 14:35

birrel ti v žádném případě neublíží! v těhotenství neuškodí ani 2dlc piva 10°, natož nealkoholického. je pravda, že obsahuje 0.5 % zbytkového alkoholu, jenže ten si tělo vyrobí i konzumací třeba jablečného džusu. naopak, nealko pivo je na zažívání zdravější, než si dát třeba colu :)

klidně mu vyřiď, že i Dr. to doporučují :) (můj muž rozhodně ano.. a na nealko pivu jsem odnosila i odkojila Vojtěcha.. :))

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64611 příspěvků 3 inzeráty 15.05.10 18:16

No, když už tak pilně nastudoval co všechno nesmíš, tak by to mohl dodržovat s tebou :roll: třeba by pochopil, že nic se nesmí přehánět.

Veruš1
Extra třída :D 13101 příspěvků 15.05.10 21:35

Já někde kdysi dávno četla debatu dr. a těhotná. Otázka zněla na konzumaci piva v těhotenství kvůli vitamínům. Dr. pivo nedoporučil, že i z malého piva je v krvi alkohol, ale právě kvůli vitamínům je dobré pít nealko. A já mám na pivo v těhotenství dost chuť, takže birella piju skoro ob den a celého. Mimču to neublíží a když ti ćhutná, tak je to lepší, než limonáda.

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 16.05.10 23:39

Taky piju nealko pivo dost často (tento víkend o bratrových 40. narozeninách jsem jich vypila za dva dny pařby snad 10 :) ). Jo, a co mi taky moc chutná, tak je švestkové nealko pivo Bernard. To je teda božííííí :lol:
(Jo, a řekla bych, že rozhodně lepší nealko pivo než nějaké sladké barevné srajdy plné éček ;) )

ayersa
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 17.05.10 00:11

Anonymní, též tě uklidním. Pracovala jsem ještě v lednu v pivním průmyslu a minulý podzim byla aféra se zákazníkem z Arábie či odkud. Stěžoval si, že si kupuje nealko pivo a že teď jejich laboratoře zjistili, že tam alkohol nějaký je. Oficiální odpověď byla taková, že stížnost se jim neuznala a jak tu zmiňují holky, v té odpovědi stálo i to, že jablečný a pomerančový džus obsahují více alkoholu než to nealko pivko. Také bylo vypočítáno, že aby se průměrný člověk opil z nealka (Stella Artois) musel by vypít cca 40 piv (0.33l lahev). Takže si Birella klidně dopřej každý den, zvlášť když ti chutná a navíc pomáhá v zažívání. A přítel ať nečte moc odborných článků a raději použije zdravý, selský rozum, protože ono by se toho nemělo, ale je to kravina. Já třeba teď těsně před porodem četla, že by se v těhu neměla moc bazalka…já ji miluju, dávala jsem si mozarelu s bazalkou, do hodně jídel jí též přidávala a vše je v pohodě.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Sluníčkář Klus nejdříve politoval své děti a pak oznámil deal s miliardářem

Zpěvák Tomáš Klus (32) neztrácí dobrou náladu a radost ze života a přál by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >