Velikost plodu v 8. tt

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
465
14.5.10 11:24

velikost plodu v 8tt

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat jaké jste měly velikosti plodu v 8tt a zda se Vám stalo,že by srdíčko ještě netlouklo.Já mám 8mm a paní doktorka mě dnes řekla,že jsem mohla otěhotnět později a proto srdeční akce ještě nejde vidět.
děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2613
14.5.10 11:37

a vzali Ti znova HCG aby věděli jestli roste? A co srovnávací UZ, nedělali?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8297
14.5.10 11:44

Pžesně v 8+0 jsem měla velikost odpovídající 5+3, srdíčko netlouklo, za 14 dnů byl kontolní utz, srdíčko tlouklo, poporostlo přesně o ty 2 týdny. Výsledek viz metřík :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
465
14.5.10 11:56

braly mě HCG a právě že mám přijít v pondělí,že se rozhodne)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8297
14.5.10 12:02

no já nevím, pondělí mi přijde brzo. čekáním nic nezkazíš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
308
14.5.10 12:03

My jsme měli v 7+5tt 0,98 cm a v 8+5tt skoro 2 cm. Ale otěhotněla jsem přesně v půlce cyklu. Ty jsi mohla otěhotnět později. Stejně je vývoj hodně individuální, určitě to bude ok :srdce: . Mě zase strašně pomalu stoupalo HCG, strašili mě, že to bude ZT a mám krásného zdravého chlapečka. Mimi to určitě dožene :srdce: :srdce: . Věř mu :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Via
5078
14.5.10 12:55

Podle mě je to individuální jako se vším. Já jsme měla minulý čtvrtek, 5+4 tt, jen bublinu bez mimiská a tento čtvrtek, 6+4 tt, už mimíska i se srdíčkem. A to je délka podle MS, vím že jsem měla ovu později tak mimi bude ještě mladší. Bohužel dr. neměřil, tak velikost vůbec nevím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
irinek
14.5.10 13:20

Ještě vyčkej, já měla menzes nepravidelnou pomalu 35 dní a ovu byla až ke konci, takže bych určitě vyčkala. Zdá se mi to vše ještě brzy. Jenže míry si už nepamatuji.

• Citovat
  • Nahlásit
5542
14.5.10 13:59

Ahoj Kamaradka měla v 7+4 10mm a srdičko nebylo, za dva tydny 18,8mm a srdičko tlouklo. Takže klid :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.10 16:35

Já jsem 7+2 a srdíčko tluče jak o život, ale mimi má jen 7 mm.

• Citovat
  • Nahlásit
Misalka
7.9.10 13:19

Ahoj, asi to bude blbej dotaz, ale jsem poprvé těhotná a nikdo mi to ještě nevysvětlil… co přesně vyjadřují ty čísla např 5+4tt? Co přesně je to první číslo?Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli máte někdo stejný problém.. dr. mi řekl, že na počet týdnů není plod velký, jak by měl a že někdy se vývoj zastaví..byla jsem u dr v patek, coz jsem mela byt v 6tt podle mych vypoctu, a on mluvil neco o 7tt..uklidnete me, ze je vse ok.. diky

• Citovat
  • Nahlásit
5542
7.9.10 15:34

Mysalko ty čísla jsou týdny tedy 5+4 je ukončený pátý týden + 4dny tedy že jsi v 6týdnu těhotenství. Někdy se opravdu může stát že se vývoj embrya zastaví, ale s tím si hlavu nelámej většina mimin nemá na začátku na UTZ úplně ukázkovou velikost dle stáří, ale většinou se to srovná, taky byl prcek v nějakém tom 8tt menší cca o 10 dnů a ve 13tt to už bylo normální velikost. Hodně štěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5542
7.9.10 15:37

jo a pokud si nejsi jistá výpočtem délky těhotenství zkus www.tehotenskakalkulacka.cz tam zadáš datum poslední MS a ono ti to vypočítá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Misalka
7.9.10 17:16

dekuju :-) zkousela jsem to.. a proc se to pocita od prvniho dne posledni menstruace? Myslim si, ze jsme pocli v presne v pulce mesice.. Trochu me to mate :)Dekuji Aledo ;)

• Citovat
  • Nahlásit
MartinkaBerunka
16.5.11 16:13

Já jsem také 8tt. a máme když jsem byla před týdnem na ultrazvuku tak bylo velké 13,5 mm a srdíčko už tlouklo jako o život. Ale myslím že je to docela individuální u každého plodu..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat