Blbé řeči kamarádům

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.19 10:26
blbé řeči kamarádům

Ahoj,
kdyby někdo chtěl vysvětlit proč to ex dělá, budu ráda.
Přestala jsem jezdit za přítelem, prostě mi to nevyhovovalo a ani se spolu nebavíme.

On ted říká našim společným známým a kamarádům, když se ho na mě ptají, že se na to vykašlal on a že já ho chtěla a on mě ne. 8o

Proč říká tyhle nesmysly? když jsem ztratila zájem já…

Uvažovala jsem, že v budoucnu bychom byli kamarádi, ale po tomhle tedy ne.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
nostress
Extra třída :D 14680 příspěvků 17.03.19 10:30
@Anonymní píše:
Ahoj,
Přestala jsem jezdit za přítelem, prostě mi to nevyhovovalo a ani se spolu nebavíme.

On ted říká našim společným známým a kamarádům, když se ho na mě ptají, že se na to vykašlal on a že já ho chtěla a on mě ne. 8o

Uvažovala jsem, že v budoucnu bychom byli kamarádi, ale po tomhle tedy ne.

Prostě ješitný tydýt, který nevydýchal, že jsi ho poslal do oběhu. ;)

sakota
Kelišová 5742 příspěvků 17.03.19 10:34

O :nevim: branny mechanismus, nechce byt za debila, ktereho odkopla holka. Vic v tom nehledej.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.19 10:35

@nostress
ale vždyt přeci musel vědět ( nebo ne ? ) , že se ke mně donese, co vykládá ?

Kostroma
Kecalka 281 příspěvků 17.03.19 10:39

No jasne, takhle se mu lip usina, kdyz si nepripada jak blbec pred kamosema a v podstate to jakoze vyhral. Trapak :)

Verun83
Echt Kelišová 9431 příspěvků 17.03.19 10:42

Muzske ego. Neres. Trapnej je on.

Taky jedna
Extra třída :D 11964 příspěvků 17.03.19 10:43

Tak asi mu víc záleží na tom co si o něm myslí kamarádi, než co si o něm myslíš ty - holka která ho nechala.

nostress
Extra třída :D 14680 příspěvků 17.03.19 10:48
@Anonymní píše:
@nostress
ale vždyt přeci musel vědět ( nebo ne ? ) , že se ke mně donese, co vykládá ?

Co si myslíš ty, je mu už teď jedno.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.19 11:05

@Taky jedna @nostress
tak to se možná ještě dozvím přes třetí osoby další věci :think:
Mě tohle překvapuje, protože nikdo jiný před ním mě tohle nedělal.

Uslava
Kecalka 424 příspěvků 17.03.19 11:10
@Anonymní píše:
@nostress
ale vždyt přeci musel vědět ( nebo ne ? ) , že se ke mně donese, co vykládá ?

Je mu to jedno. Znáš nějakého chlapa, který by připustil, že za rozchod může on? Tohle ti většinou přizná jen chlap, který už tím životem prošel a připustí si, že taky udělal chyby.
A ani nemůžeš říct, že on lže, protože ta parta testosteronů ti to věřit nebude, protože kamarád je kamarád. Chlapi spolu většinou drží, na rozdíl od většiny žen. :mrgreen:

arinecka
Kelišová 5889 příspěvků 17.03.19 11:24
@Anonymní píše:
Ahoj,

Uvažovala jsem, že v budoucnu bychom byli kamarádi, ale po tomhle tedy ne.

Kašli na něj, proč jste se rozešli víte jen vy dva a co si myslí okolí bych neřešila. Asponˇvidíš, že jsi udělala dobře, že jsi ho poslala do oběhu :mrgreen:

divine woman
Extra třída :D 11034 příspěvků 17.03.19 11:29

Vždycky je přece lepší říct dal jsem jí kopačky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.19 11:46

tipovala bych taky uražené ego, ono to před lidmi vypadá líp a málokdo umí říct „rozešli jsme se“ v množném čísle, i když to je většinou z iniciativy jen jednoho v páru. Já kdysi koketovala s kamarádem, že bychom spolu i něco měli (on i já po rozchodu, „přátelská výpomoc“), ale když jsme se rozhodli to spáchat a odhodlal se k činu, tak jsem vycouvala, protože mi to prostě bez citu nešlo. Samozřejmě, že byl uražený (já bych na jeho místě byla taky), přestal se se mnou bavit, a pak se ke mně doneslo, že svojí další slečně (s níž jsme měly společnou kamarádku a všichni jsme se znali) vyprávěl, že jsem po něm vyjela, a on mne odmítl, a proto se já nebavím s ním. Prostě si tu situaci upravil k obrazu svému. teď už mi to s odstupem let přijde spíš k smíchu, ale tehdy se mně to dost dotklo

Janli
Echt Kelišová 8184 příspěvků 17.03.19 11:55

Jsou to kokoti.....Já jsem zažila i to, že chlap všem kolegům oznámil, že mě chce sbalit. A když to nedopadlo, tak jim všem stejně řekl, že se se mnou vyspal. Řádila jsem jak černá ruka a vrátila mu to i s úrokama.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.19 12:09

@Janli

No kdoví… třeba se ke mně donesli jen útržky a vypráví to taky.
My se sešli párkrát, k milovaní nestačilo dojít, protože jsem prchla dřív.
Já řádit nebudu, myslím, že nejlepší je ignorace všech a všeho.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama