Blokáda hrudní páteře

Anonymní
7.9.21 21:09

Blokáda hrudnì pàteře

Dobrý den před třemi týdny jsem se probudila a nemohla jsem hnout krkem doleva a zaklonit hlavu ani pořádně opřìt jsem se nemohla jako kdyby mě něco mezi lopatkou a krční pàteřì tlačilo pak to šlo do lopatky ramene loktu a brnění palce a ukazovàčku tak jsem si došla na neurologii dostala jsem obstřik a paní doktorka mi řekla že je to zablokované 4žebro a hrudnì pàteř a napsala rehabilitaci neudělala rentgen nic tak jsem byla na obstřiku asi ještě 4kràt a po čtvrtým obstřiku druhý den jsem si volala sanitku protože to už nešlo vydržet odvezli mě na neurologii pan doktor mě zkontroloval a zàvěr hornì zablokovànì TH pàteře dostala jsem infuzi prášky na bolest prý si mám najìt fizioterapeuta který mě odblokuje už je to dva týdny rameno a ruka mě nebolì ale palec a ukazovàček mě brnì pořàd ale ani záda mě nebolì jen mě začalo motanì a bolest hlavy, podotìkam že jsem si zaplatila jednou fizioterapeuta a teď budu mìt první rehabilitaci může vše být od toho? Jà jsem už tak nervózní až hrůza jestli to nenì něco vàžnějšìho Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
7.9.21 21:18

Ano, muže to být blokáda. Já mám skoro to samé už chronicky. Cvičení mi to akorát zhoršuje, je to na pytel… Nenašla jsem ani nikoho, kdo by to dokázal odblokovat.

• Citovat
  • Nahlásit
8.9.21 07:20

No tak to jste mě moc nepotěšila, a to jsem bolestì 5dnì nespala. A to my začalo být špatně od žaludku nevìm jestli to mám od pràšku které jsem Tři týdny brala a už jsem taky vysstresovanà až hrůza.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.9.21 07:35

Mně je špatně od žaludku od těch zad… prášky neberu

• Citovat
  • Nahlásit
8.9.21 07:49

Tak je možný že to mám taky od zad ale dokud jsem brala pràšky Tramylpa tak mi nic nebylo a teď je neberu a špatně od žaludku, nenì to teda furt vždycky chvilkami.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
149
8.9.21 08:53

Na blokaci by mohl pomoci ortoped či rehabilitační lékař. Nicméně, při podobných stavech je zcela na místě magnetická rezonance či alespoň CT.Na rentgenu není,,vidět,, kde konkrétně dochází u tlaku na nervové svazky a tím pádem k brnění či bolesti končetin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.9.21 09:18

Právě že mě zarazilo že mě nikam neposlala hned řekla že je to blokace a v nemocnici mě doktor taky nikam neposlal. Neuroložka mi řekla že mám zablokované 4žebro a v nemocnici mi řekli že mám zablokovanou hrudnì pàteř tak já nevìm. Je pravda že od tý doby když jsem přijela z nemocnice tak jsem u neuroložky nebyla.Tak já se teda objednám radši i na ortopedii i když to bude na dlouho než mě objednajì.Teď mě to teda nebolì ale ty prsty jsou furt na prd. Už jsem psychicky na dně že to může být něco vàžnejšìho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
149
8.9.21 20:33
@verunkaa1987 píše:
Právě že mě zarazilo že mě nikam neposlala hned řekla že je to blokace a v nemocnici mě doktor taky nikam neposlal. Neuroložka mi řekla že mám zablokované 4žebro a v nemocnici mi řekli že mám zablokovanou hrudnì pàteř tak já nevìm. Je pravda že od tý doby když jsem přijela z nemocnice tak jsem u neuroložky nebyla.Tak já se teda objednám radši i na ortopedii i když to bude na dlouho než mě objednajì.Teď mě to teda nebolì ale ty prsty jsou furt na prd. Už jsem psychicky na dně že to může být něco vàžnejšìho.

Zašel bych k praktickému lékaři. Ten může vypsat žádanku na rentgen případně doporučení na neurologii kde zase vypisují žádanku na Magnetickou Rezonanci.Na tu buhužel praktik přímo poslat nemůže. Pruser je to že mimo Prahu je doba k objednání na neurologii v řádu měsíců. Možná cesta je také zajít na ambulanci chirurgie v nemocnici kde většinou mají alespoň CT pokud ne MR.
No a řeknu proč nechtějí moc psát MR, je to drahé…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat