Bolest prsou, jak poznat cystu?

Anonymní
7.9.21 19:43

Bolest prsou - cysta?

Ahoj holky- už si nevím rady s mým tělem. Dela si snad ze mě dobrý den. Pred 14 dni jsem dostala antibiotika na zánět močového měchýře. Po skončení ms v srpnu me zacli bolet prsa, prvni co me napadlo, urcite selhala antikoncepce a jsem tehotna. Ted v patek jsem dostala dalsi cyklus, bolest prsou přetrvává, krvácení silné se srazeninama. Vcera uz jsem jen spinila a dnes jsem zase odpoledne zacla trosku krvacet. Od zitrka zase zacinam brat antiko. Napadla me cysta?😏 test jsem si delala. K doktorce jsem objednána az na 27.9 :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2097
14.9.21 00:34

Pritel mi mahmatal v prsu obrovskou bouli, tak jsem si zasla na vysetreni utz a doktorka zjistila cysty v obou dvou. Doporucila vysadit antikoncepci a pravidelne kontroly. Za mesic cysty zmizely.
Nedavno jsem tam bezela znovu, protoze me neskutecne palilo levy prso, ale v pohode. Byl to jen zas nejaky hormonalni vykyv :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
15.9.21 04:05
@peta1003 píše:
Pritel mi mahmatal v prsu obrovskou bouli, tak jsem si zasla na vysetreni utz a doktorka zjistila cysty v obou dvou. Doporucila vysadit antikoncepci a pravidelne kontroly. Za mesic cysty zmizely.
Nedavno jsem tam bezela znovu, protoze me neskutecne palilo levy prso, ale v pohode. Byl to jen zas nejaky hormonalni vykyv :)

Ja prave, ze zadne bulky v prsou nemam. Kontroloval to i doktor. Ted co jsem byla u doktora, proroze me fakt dost to bricho bolelo, tak mi na ultrazvuku tu cystu na vaječníky nasel, sice jen 35mm ale je tam. Tak jsem se ho ptala, jestli to ma souvislost s tim, ze me boli prsa a on, ze ano. Ale nikdo to nepotvrdi. Pockam si na tu kontrolu jak mam jit, jak jsem již psala s kdyztak se objednam na sobo, protoze aby boleli jentak sami o sobe je blbost😏. A uz to trva delsi dobu, ty prsa jsou i takove citlivější :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat