Holky uklidněte mě

Anonymní
7.9.21 17:21

Holky uklidnete me

Ahoj holky, v sobotu jsem snedla nejake ty svestky, zapila birelem, od vcera vecer me trapilo nadymani, nolest zad v bedrecha a pri pohybu me obcas pichlo v pravo dole, mam 14 den cyklu, ve dve jsem se vzbudila spocena a sla na wc, nic me vylozene neboli teplotu nemam, rano trochu prujem cely den jsem pila horky caj a snedla housku, mam takovy zaludek na vode, ale vylozene me nic neboli, chut k jidlu moc nemam, muze to byt z tech svestek nebo ovulace, prosim anonym

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
998
7.9.21 17:26

To je zase dotaz… Ze svestek se clovek po-ere zcela bezne. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.9.21 17:27

@Sardelka no jo ja vim dotaz nic moc kdyz ja jsem sama as detmi tak go asi vic resim a nemam s kym probrat

• Citovat
  • Nahlásit
1971

No tak svestky by se zapijet nemely, takze jako jo, asi to mas z dietni chyby. A nejak nechápu dotaz, jako myslim, ze neumiras :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21302
@Anonymní píše:
Ahoj holky, v sobotu jsem snedla nejake ty svestky, zapila birelem, od vcera vecer me trapilo nadymani, nolest zad v bedrecha a pri pohybu me obcas pichlo v pravo dole, mam 14 den cyklu, ve dve jsem se vzbudila spocena a sla na wc, nic me vylozene neboli teplotu nemam, rano trochu prujem cely den jsem pila horky caj a snedla housku, mam takovy zaludek na vode, ale vylozene me nic neboli, chut k jidlu moc nemam, muze to byt z tech svestek nebo ovulace, prosim anonym

Omg 😂. To je dotaz jak do Bravíčka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20856
7.9.21 17:28

Může to být cokoli od švestek, přes ovulaci až po virózu nebo těhotenství :nevim: Tolik se nezkoumej, tělo se s tím popasuje a pokud ne, šupajdi k doktorce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21302
7.9.21 17:29
@Anonymní píše:
@Sardelka no jo ja vim dotaz nic moc kdyz ja jsem sama as detmi tak go asi vic resim a nemam s kym probrat

S dětmi je mnoho žen samotných a nepíšou takové dotazy. Chce to víc rozumu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
890
@Anonymní píše:
Ahoj holky, v sobotu jsem snedla nejake ty svestky, zapila birelem, od vcera vecer me trapilo nadymani, nolest zad v bedrecha a pri pohybu me obcas pichlo v pravo dole, mam 14 den cyklu, ve dve jsem se vzbudila spocena a sla na wc, nic me vylozene neboli teplotu nemam, rano trochu prujem cely den jsem pila horky caj a snedla housku, mam takovy zaludek na vode, ale vylozene me nic neboli, chut k jidlu moc nemam, muze to byt z tech svestek nebo ovulace, prosim anonym

A kdyby to byla ovulace tak to je problem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Holky ja to vim, ze je to dotaz jako z Bravicka, ale nemam to komu rict aby me uklidnil, ale tak kdyz jsem vydrzela cely den v praci tak asi v poho

• Citovat
  • Nahlásit
890
7.9.21 17:30
@Anonymní píše:
Holky ja to vim, ze je to dotaz jako z Bravicka, ale nemam to komu rict aby me uklidnil, ale tak kdyz jsem vydrzela cely den v praci tak asi v poho

a v cem potrebujes uklidnit? co je ovulace za takovy problem, ze se z toho stresujes?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.9.21 17:30

@Tarena nebyl jen jsem takova hloubava tak premyslim no asi moc

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.9.21 17:31

@Tarena potrebuji uklidnit ze budu ok zitra jak jsem na deti sama tak me desi kazdy muj zdrav problem

• Citovat
  • Nahlásit
20856
7.9.21 17:31
@Anonymní píše:

A čeho se vlastně bojíš? Je ti tak zle, že máš obavy, že zkolabuješ a nikdo se nepostará o děti? To je totiž jediný pochopitelný argument tvé přehnané obavy.. Ale z popisu nejspíš neležíš v bolestech, takže moc nechápu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
602
7.9.21 17:32

Hele, já jsem si včera dala burčák a dopadlo to stejně. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.9.21 17:32

@topazio ja to vim ze nejsem jedina jen nekdo potrebuje uklidnit, vzdy me tady uklidnite a je to hned lepsi

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat