Reklama

Bloklé SI/zadek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kacud97
Povídálka 28 příspěvků 23.04.18 15:02
bloklé SI/zadek

Dobrý den, mám problém s blokádou SI a zatuhlými svaly kolem. Několikrát jsem byla na uvolnění a odkřupnutí u fyzioterapeutů a stále bolí. bOLÍ mě jakoby zadek směrem ke kostrči a každý mi říká že to časem povolí jenže já závodně běhám a spěchá to a už to trvá 2 týdny :(
Prosím pomohli by mi na to homeopatika??? nebo nějaké léky na uvolnění? zkoušela jsem ze začátku aspirin a nic :(

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8623 příspěvků 33 inzerátů 23.04.18 15:38

Bolest od kostrče po pádu mi trvala několik měsíců. už je to rok a je to dobrý.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama