Bloklé SI/zadek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kacud97
Nováček 10 příspěvků 23.04.18 15:02
bloklé SI/zadek

Dobrý den, mám problém s blokádou SI a zatuhlými svaly kolem. Několikrát jsem byla na uvolnění a odkřupnutí u fyzioterapeutů a stále bolí. bOLÍ mě jakoby zadek směrem ke kostrči a každý mi říká že to časem povolí jenže já závodně běhám a spěchá to a už to trvá 2 týdny :(
Prosím pomohli by mi na to homeopatika??? nebo nějaké léky na uvolnění? zkoušela jsem ze začátku aspirin a nic :(

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 7829 příspěvků 65 inzerátů 23.04.18 15:38

Bolest od kostrče po pádu mi trvala několik měsíců. už je to rok a je to dobrý.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniela Šinkorová nezdravě ujíždí na FaceAppu: Vypadá to ještě hezky?

Danielu Šinkorovou odnepaměti předchází pověst ženy, která se sama a velmi... číst dále >

MikeJePán ze Zlaté mládeže očima Arména: Je to největší ostuda mé země!

Na svůj původ by měl být člověk hrdý. Když se mě tedy na něj kdokoliv zeptá,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Marty: Manžel kolegyně není tak skvělý, jak si ona myslí

Mám v práci kolegyni, která neustále mluví o svém naprosto úžasném manželovi.... číst dále >

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Reklama