Bodani v podbřišku, křeče

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.18 16:17
Bodani v podbřišku, křeče

Dobrý den, můžu se zeptat, co značí podání v podbřišku opravdu dole jakoby u močového měchýře? Měla jsem nafouklé břicho. Neschopnost ho zatáhnout ani nafouknout, stát bolelo. Tehotná opravdu být nemůžu :D do hodiny to prešlo, ale stále cítim divný pocit, když břicho nějak zatahnu. Můžou to byt jen zařazené větry? :D

Reakce:
Janice5
Nováček 9 příspěvků 13.11.18 16:22

Ahoj, bodání v podbříšku může značit strašně moc věcí. Stejně jako nafouklé břicho. Nemáš teď například ovulaci? Nebo vážně třeba jen nějaké střevní potíže? Nechci nijak strašit ale pokud by to přetrvávalo, tak bych zašla za doktorem. Nejsem doktor ale myslím, že různé cysty třeba na vaječnících také doprovází bodání v podbříšku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.18 16:26

@Janice5 ms mam dostať za cca týden, nevím, teď to prešlo, napadlo mě ještě jestli nemohu být jen nastydla. Ale děkuju :)

Janice5
Nováček 9 příspěvků 13.11.18 16:29

Ono při nastydnutí se mi tohle nikdy nedělo, jestli máš problémy zatáhnout břicho a ještě tě to při tom bolí. Celkově si myslím, že při nastydnutí není nic spojeného s tím, že by bylo normální píchaní v podbříšku. Jak píšu :) Uvidíš, jak se to bude opakovat ale pokud to bude přetrvávat, tak bych navštívíla doktora pro jistotu :) držím palce

beruska1533
Povídálka 38 příspěvků 13.12.18 08:55
Křeče v břiše v počátku těhotenství

Ahoooj holky :mavam:
chtěla bych se Vás zeptat. Jsem v ranném těhotenství (přibližne 4tt). Dneska ráno jsem dostala takovou vystřelovací křeč do břicha. Je to v počátku těhotenství normální? Nekrvácím ani nešpiním. Dva roky zpět jsem prodělala zamlklé těhotenství..díky holky :kytka:

Váš příspěvek
Reklama