Bodani v podbřišku, křeče

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.18 16:17
Bodani v podbřišku, křeče

Dobrý den, můžu se zeptat, co značí podání v podbřišku opravdu dole jakoby u močového měchýře? Měla jsem nafouklé břicho. Neschopnost ho zatáhnout ani nafouknout, stát bolelo. Tehotná opravdu být nemůžu :D do hodiny to prešlo, ale stále cítim divný pocit, když břicho nějak zatahnu. Můžou to byt jen zařazené větry? :D

Reakce:
Janice5
Nováček 7 příspěvků 13.11.18 16:22

Ahoj, bodání v podbříšku může značit strašně moc věcí. Stejně jako nafouklé břicho. Nemáš teď například ovulaci? Nebo vážně třeba jen nějaké střevní potíže? Nechci nijak strašit ale pokud by to přetrvávalo, tak bych zašla za doktorem. Nejsem doktor ale myslím, že různé cysty třeba na vaječnících také doprovází bodání v podbříšku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.18 16:26

@Janice5 ms mam dostať za cca týden, nevím, teď to prešlo, napadlo mě ještě jestli nemohu být jen nastydla. Ale děkuju :)

Janice5
Nováček 7 příspěvků 13.11.18 16:29

Ono při nastydnutí se mi tohle nikdy nedělo, jestli máš problémy zatáhnout břicho a ještě tě to při tom bolí. Celkově si myslím, že při nastydnutí není nic spojeného s tím, že by bylo normální píchaní v podbříšku. Jak píšu :) Uvidíš, jak se to bude opakovat ale pokud to bude přetrvávat, tak bych navštívíla doktora pro jistotu :) držím palce

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Udata Soukup brání svou paní: Jdi do pr*ele, vzkázal „zlořádovi“ Novotnému

Středověk je sice dávno za námi, na událostech uplynulých dní se jasně... číst dále >

Přísně střežený tajný pohřeb popravené pumpařky: Trval jen patnáct minut

Rodina a přátelé se rozloučili s pumpařkou Janou S., která byla minulé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >